Opinie Lwia jama

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rząd chmur to już w pokoju 6 można zdobyć:

    [​IMG]
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  2. -_Magda8_-

    -_Magda8_- Czeladnik forum

    niestety logując się przez przeglądarki też są błędy, robię 3 rundę drzwi 1 i 2 -te z pnączem otwarte a na ekranie mam ze robię rundę nr 1
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli ta sytuacja jest na autonomicznym kliencie to sprawdź jak jest na przeglądarce, np. Chrome.

    Faktycznie, zainstalowałam teraz klienta i niestety jest jakiś błąd wyświetlania.
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Druga runda rozpoczęta, ale znowu blokują mnie kwadraciki:p No to się poświęciłem i zużyłem ostatni bonus na uprawyxD8) Może teraz koło będzie łaskawsze jak już coś od siebie dałem a nie tylko bioręxD:cry:xD


    EDIT: No i jest:inlove: Po bodajże 8 kręceniach bonus na żniwa 200%:inlove: Co prawda tylko na 12h (za każdym razem widząc ten czas żałuję, że chyba nie ma opcji na 24h a przynajmniej nigdy mi się nie trafiła), ale zawsze coś:D
     
  5. RóżaDuża

    RóżaDuża Forumowy żółtodziób

    Witam, ja mam tak. Zrobiłam wszystkie 3 misje pomocnicze. Gram na Chrome. [​IMG]
     
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Widzę,że brak jednego trójkąta.Misje zrobione to co się z nim stało?
     
  7. RóżaDuża

    RóżaDuża Forumowy żółtodziób

    To jest pytanie do autorów tej akcji
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie pozazdrościł Gagarinowi albo innej Łajce i postanowił polecieć w kosmosxD:cry:xD;)
     
  9. danagk70

    danagk70 Czeladnik forum

    Autorzy tej akcji popracujcie trochę,wszystkie misje zrobione,a końca nie widać
     
  10. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Chyba nie tylko na kliencie ten błąd. Ja trzecią rundę zaczęłam a mam tak
    [​IMG]
    :music:
    Chyba się coś systemowi namieszało i liczy mi te rundy wspak - nie od 1 do 3 a od 3 do 1 . Nie przeszkadza mi to , niech liczy jak chce, byle na koniec było zaliczone . Jeszcze 2500 bzyków do wysiania i będzie koniec tej żmudno-nudnej zabawy.

    Tak się zastanawiam, czy nie lepiej nie zgłaszać jeszcze Autorom tych błędów , bo jak zaczną grzebać to nam mogą lodówki w ,,Klubie dzikiego banana,, zagrzebać i... przed północą przedostatni zbiór z nich mieć będę - jutro rano wygarnę ostatnie soki z napojami a potem to już tylko rekreacyjnie farmarki i SN będę sobie z tych lodówek wyciągać :p
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2024
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jutro wieczorem powinienem mieć koniec jak pójdę się zdrzemnąć (spaniem raczej tego nie nazwę jak zbiór z farmy o 5-6 a pobudka o 7 rano, aby wyjść z psem i dać mu leki) a jak nie, to najpóźniej w poniedziałek rano:p O ile nie zapomnę o zbiorachxD:cry:xD Tak, przyznaję się, SNZ skusiło mnie aby użyć go raz, bo mam go setki a nie tysiące;)

    U mnie to samo. Zacząłem drugą rundę i pokój się zgadza. Ale kwadracik oznaczający rundę już niexD:cry:xD
     
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    gram na edge na początku też pokazywało mi cuda dziwy ale wszystko wyrównało się w 3 rundzie jak widać powyżej :)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za 4 godziny koniec drugiej rundy:p
     
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie wysiałam wszystkiego do spółdzielni, więc narazie nie odwiedziłam lwa.
     
  15. kdudek1

    kdudek1 Okazjonalny autor

    Koniec ,koniec ,pnącze odpalone przyszedł czas na odpoczynek:):)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aisha1969 o lodówkach to w innym wątku (przenoszę Twój post).
    Widzę, że sama już tam napisałaś to ten tutaj usuwam. Wspólnie widzę usunęłyśmy ;)
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Została do zrobienia 4 misja w spółdzielni.
    Ogarnę to na 5 zbiorów, ostatni wyjdzie jutro rano.
    To pierwszy ewent od bardzo dawna, który robię całkowicie na pieszo, w dodatku w zasadzie na rympał.
    Zero jakichkolwiek obliczeń.
    Przeczytałem tylko na pierwszej stronie, że się da na pieszo i...
    ...i poszedłem.
     
  18. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    U mnie brak jednego kwadratu/zielony/,misje zrobione...
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na kliencie jest błąd wyświetlania, czy na przeglądarce również?
    Jeśli tak to zapraszam do PT.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  20. rosingspark

    rosingspark Młodszy ekspert

    W wyliczeniach ktoś podał ,że trzeba 11200 kaktusa mnie wyszło 2 x tyle . Czy u Was też tak jest ?
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.