Opinie Lwia jama

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Cudowny dzień! Witam w najbardziej ekscytującym programie Farmeramy, "Lwiej jamie"! Ja nazywam się Leon, jestem prowadzącym programu i życzę państwu doskonałej zabawy.

    news Lwia jama.png

    [​IMG]
    Czwartek, 14.03.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 20.03.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta lubi to.
  2. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Oho nowy event to czytamy czy warto :)

    EDIT: Warto dla samego pnącza i jak ktoś nie ma to dla drzew dających mleko/jaja etc.
     
  3. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    ewent jak ewent siać , hodować i oddawać ..;) a nagrody jakoś niczego nie urywająxD chyba że czegoś nie dopatrzyłem. Ale jak zawsze robię bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda;) albo zmienią zasady i coś z tego ewentu będzie skarbem jednorazowym osiągalnym tylko w tym.Duży plus to to że nie ma wypadajek xD
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2024
  4. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a tu chyba bedzie hamaczek 8)
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E no sama nie wiem , czy mam chęci :sleepy:( szykuję siły na łowy )
    premiera była wygodniejsza (nawet nie gadam że tańsza bo wiadomo :p) do zrobienia ;) remake już bardziej wymagające xD szczególnie jak ktoś nie lubi siać eventówki

    trzeba oddać tego i tamtego
    wysiać eventówki 11 205 szt ( sprawdzić ! )

    skrzyneczka ostrokrzewu kusi xD
    może piccolo na skróty tylko 4560 bzyczków ;)xD

    jutro zobaczę bo po grafice nie bardzo wiem jaka jama pokój drzwi , czy da się jakoś na skróty po pnącze to zdecyduję

    ***
    pnącze z + a coraz częściej rezygnuję
    kiedyś nie do pomyślenia
    no ale kiedyś to były ogólne plusy
     
  7. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Na całość potrzebujemy:
    - zwierzęta z farmy o wartości 198.000 SG
    - owoce drzew z farmy o wartości 252.000 SG
    - 11.210 szt. kaktusa

    Lecąc na pieszo potrzeba ~19 zbiorów ewentówki, więc zakładając 4 zbiory dziennie, wychodzi ~5 dni, także bez problemu.
    Co ważne - Brak wypadajek. 8)

    Ewent wydaje się łatwy i przyjemny i oby taki był w rzeczywistości. ;) Ja robię. :)
     
  8. Angel

    Angel Komisarz forum

    Może event łatwy i przyjemny, ja jednak nie robię. Nie chce mi się, zbieram siły na łowy, oby było warto.:music:
    Nagrody specjalnie mnie nie kuszą, a pnącze wcale.:sleepy: Nawet dobrze, będą wreszcie krótkie ferie.:p
     
  9. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

  10. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    Robię, chyba jestem maniaczką pnączy i skrzynek.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Robiłbym, bo florki kuszą, ale czas mam do niedzieli wieczora/poniedziałku, bo potem o dobry Internet może być trudno... Nawet przy 4 zbiorach na dobę zabrakłoby 1-2 dni do zrobienia całości.
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Pewnie,że robię. Dla skrzynki,pnącze też może być
     
  13. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Lubie kazde produktowe drzewko. Robie ile dam rade :)
     
  14. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    hm...pnącze dla samej skrzynki ? hm? sam nie wiem...bo bonusy +1 dla tych opcji mnie nie intererere , sn mam raptem 500 więc też nie poszaleje
     
  15. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Evencik nie trudny. Bonusy z pnącza kiedyś tam się przydadzą jak dotrę do tych zadań w spółdzielni xDxD. Oczywiście robię jak każdy :inlove:.
     
  16. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Robię. nie ma wypadajek, sieć i tak trzeba, więc na głównej może być eventówka, przynajmniej będzie urozmaicenie, bo na powojnika już nie mogę patrzeć, skrzynki i pnącza lubię, więc cóż trzeba robić :)
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Przypomniały mi się żetony, które były do zdobycia jakiś czas temu, (coś z pandą ?) i było info, że będzie więcej takich eventów z owymi żetonami, a w najbliższym czasie zostaniemy poinformowani na co je można będzie wymienić.
    Ktoś pamięta ?
    Czy to "poszło w powietrze" ?
    W końcu to były nasze nagrody, a tu okazuje się, że są warte tyle co nic...

    W temacie: nie wiem czy chce mi się czyścić główną łąkę, bo chyba nie ma nic ciekawego w nagrodach, ani nawet jednego, małego, skromnego Piccolo :p
     
  18. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Jest jedno piccolo w ostatnim zadaniu z oddawaniem eventowki
     
  19. karol540

    karol540 Czeladnik forum

    Robię też dla nagród .Ts i reszty jak będą starocie polecą do paska
     
  20. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Łój a tu taka cisza nikt tego iventu nie robi?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.