Logowanie

Temat na forum 'Pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika pepe2013, 2 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Mam pytanie. Ile jeszcze dzisiaj BP będzie mieć "czkawek" z logowaniem do gry? Średnio co 1h jest problem po 10-15 minut a po zalogowaniu gra chodzi jak muł.

    O proszę jest godz. 17:30 i znowu problem, działała 15 minut i znowu problem.
     
    bogusiania i hlnrys lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pepe2013 do ok. 15:00 u mnie nie było żadnej czkawki, teraz też zalogowałam się bez problemu. Może jest przeciążenie Twojej sieci, sprawdź to proszę u dostawcy. A jeśli z siecią wszystko ok to zapraszam do PT, w celu sprawdzenia konta.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Nie mam przeciążenia sieci i to tylko i wyłącznie problem BP. Zaraz po 14 był problem i co chwilę pada gra. Co godzinę zbieram plony i czasami zdążę oblecieć wszystkie planszy a czasami trzeba się przelogowywać bo się zwiesza.
     
    bogusiania lubi to.
  4. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Do gry logowało, ale już polany zmienić nie było można. U mnie problem z grą trwał jakieś 5 min :)
     
    bogusiania lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pepe2013 zaraz po 14-tej to jak już wielokrotnie pisaliśmy - gra może być spowolniona bo pobiera nowe dane związane z eventem.
    Jeśli teraz nadal masz problemy to zapraszam do PT. Z pozycji forum Twojego konta nie sprawdzimy.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    freska_kreska takie krótkotrwałe problemy mogą się pojawiać tak jak wyżej napisałam - na początku eventu.
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    bogusiania, RomulusAdamus oraz pepe2013 lubią to.
  7. rysio

    rysio Ambasador forum

    14-sta minela a u mnie gra muli i to okropnie, przchodzenie na kolejna strone trwa wiecznie
    dodam ze ciasteczka wyczyszczone i inne przgladarki sprawdzone, wszedzie tak samo zle
     
    bogusiania lubi to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys podałeś link do wątku, w którym niemieccy Gracze zgłaszają problemy z grą na kliencie. Ja gram na przeglądarce, obecnie wróciłam do CCleaner bo jest najlżejsza i gra mi się na niej najlepiej.
    Autor nie napisał czy gra na kliencie czy na przeglądarce przyjęłam więc, że na tej drugiej.
    Dobrze byłoby opisać problem dokładnie, łącznie z tym na czym gramy.
    A skoro problemy związane z klientem z niemieckiego forum zostały zgłoszone to te Wasze uwagi również przekażę.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A co to za różnica na czym tnie?
    Klient, przeglądarka jedna, druga, piąta.
    Można tak się ganiać bez końca.
    Niech się w BP zastanowią na czym gra ma działać i niech tego pilnują.
    Tu znowu bym zapytał, o wymagania, ale BP pewnie jeszcze ich podać nie możeo_O, bo bym już dostał odpowiedź w wątku.
     
    bogusiania, RomulusAdamus oraz pepe2013 lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Różnica polega na tym, że jak zgłaszamy to w odróżnieniu od Graczy musimy podać jak najwięcej szczegółów takich zgłoszeń.
    A co do problemów to dział techniczny już się nimi zajmuje i powinno być lepiej.
    Informacji na temat wymagań nadal nie mamy.

    pepe2013 czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  11. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Tak Ateno, gram tylko i wyłącznie na Kliencie, ale jak jest problem to go weryfikuję również na przeglądarkach.
    Teraz akurat jest ok, ale zobaczymy - dzień się jeszcze nie skończył, a co 1h zbieram plony, więc tych czkawek dzisiaj już było parę.
    Tutaj PT nie pomoże, bo jak zwykle stwierdzą, że jest ok, bo w momencie sprawdzenia będzie ok. Na czkawki trzeba trafić, dziwne, że zawsze Mody na nie nie trafiają.

    No i jednak nie jest ok. Tu piszę, wracam do gry i znowu muszę się przelogować, bo przechodzenie na plansze nie reaguje.
    O proszę i Klient nie odpowiada. Znowu czkawka - czyli od ostatniej minęła 1h. I się Klient sam zamyka. I dalej uważacie, że jest z grą ok?
     
    Ostatnie edytowanie: 2 maja 2024
    bogusiania lubi to.
  12. mruwka1979

    mruwka1979 Zaawansowany

    SMOD_Atena jest taki mały problem ze zgłaszaniem problemów przy braku możliwości zalogowania się do gry bo ani forum ani pomoc techniczna nie jest w tedy dostępna tzn można se forum pooglądać i nic więcej, a o braku dostępu do PT już nie wspomnę...
    R.I.P...
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pepe2013 tak jak wyżej napisałam:

    Jeśli u Ciebie nie jest to może problemy nie zostały jeszcze rozwiązane i/lub też warto odinstalować klienta, usunąć ikony instalacyjne, zamknąć system, uruchomić komputer, pobrać i ponownie zainstalować klienta.

    Daj proszę znać czy po ponownym zainstalowaniu za jakiś czas coś się poprawiło?

    mruwka1979 napisać zgłoszenie do PT, można zawsze nawet jeśli nie można zalogować się do gry. Wszystkie sposoby podane są w poradniku: Pomoc Techniczna.
     
  14. tamako

    tamako Forum Pro

    Witam dziś cały dzień było makabrycznie duuuuuuuuuuużo tej czkawki nawet się tego nie zgłasza bo i po co wszyscy o tym wiedzą
     
    bogusiania lubi to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tamako jak już napisałam, obecnie problemy są zgłoszone i dział techniczny się tym zajmuje, zgłoszenia nie są już potrzebne.
     
  16. tamako

    tamako Forum Pro

    ok pozdrawiam
     
  17. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    No to czekamy na interwencję BP, można zamknąć.
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję i również pozdrawiam.

    Mam nadzieję, że szybko sobie z tym poradzą i skoro można to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.