logowanie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika fokus47, 30 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fokus47

    fokus47 Czeladnik forum

    co jest nie można się zalogowac
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A jak już się uda, to zaraz wywala.
    I tak od półtorej godziny.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wygląda to na problemy tylko na niektórych kontach bo nie są zgłaszane przez wielu Graczy. U mnie też przez chwilę był problem ale po odczekaniu i odświeżeniu strony już mogłam się zalogować.
    Niemniej dopytujemy czy są jakieś informacje na ten temat.

    A w międzyczasie od jakiego dostawcy macie internet?
     
  4. Fredi1982

    Fredi1982 Czeladnik forum

    Ja mam problem grając na przeglądarce Puffin przy korzystaniu z internetu orange oraz poprzez wi-fi UPC. Zalogować udaje się cco kilka godzin z trudem
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2020
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wi-fi z UPC, a Puffin z T-mobile.
    I nadal nie ma możliwości logowania, mimo wyłączenia wi-fi i korzystania tylko z sieci komórkowej.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2020
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na chwilę obecną otrzymaliśmy informację, że po stronie gry problemy nie występują więc wygląda na to, że być może przyczyna leży w połączeniu Waszych sieci z serwerem BP.

    Próbowaliście może zresetować połączenie z internetem, wyczyścić pamięć przeglądarek i ponownie zalogować się do gry?
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A jak wytłumaczysz możliwość korzystania z forum, chyba jest połączenie z serwerem BP.
    No i testowana, jak widać wyżej, próba połączenia przez sieci komórkowe i przez T-mobile i przez Orange.
     
  8. ekot57

    ekot57 Czeladnik forum

    Ja też mam wifi z UPC ale na telefonie PLUS i przeglądarka Puffin i dopiero po godzinie udało mi się zalogować ale farma chodzi jak po grudzie.
     
  9. fokus47

    fokus47 Czeladnik forum

    ja mam internet stacjonarny na kablu z UPC zresetowałem ruter wyczyściłem wszystko i nic nie pomogło inne strony dzalają poprawnie
     
    ekot57 lubi to.
  10. zenus541

    zenus541 Czeladnik forum

    niech bp nie zwala na sieci bo nie można było się zalogować na farmę ani przez komputer ani przez telefon tak się składa, że na telefonie korzystam z T-mobile a laptop korzysta z sieci UPC
     
  11. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Też mnie nie wpuszcza na farmę , na obecną chwilę ładuje do 55% i koniec ..wszystko wyczyszczone .
     
  12. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Jedyne o co mogę prosić w tej chwili to cierpliwość. Problem jest sprawdzany i czekamy na jakieś informacje w tej sprawie.

    Edycja: Dorzucę link do ogłoszenia
     
    Ostatnie edytowanie: 30 sierpnia 2020
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dołączam do grona. Mam internet światłowodowy z UPC, puffin na necie od T-mobile. Zresetowałam połączenie internetowe,wyczyściłam historię ,nawet wtyczkę sprawdziłam- rano ok 7 wpusciło mnie bez problemu- teraz od ok 12 próbowałam się zalogować.Jeśli mi się udało to wyrzucało mnie po przejściu z jednej łaki na drugą, albo przy logowaniu ładowało się do 55% i biegały owieczki albo po prostu dostawałam info,że strona niosiągalna
     
  14. ekot57

    ekot57 Czeladnik forum

    Może mało osób pisze o tym problemie na forum bo żeby wejść na forum to trzeba się zalogować do gry.
     
    .Magda60. i m.pingu lubią to.
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie wszystko ok, aż się boję wylogować...Mam firefoxa, może o przeglądarkę chodzi ? Próbowaliście na foxie ?
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jak już wyżej napisała BA_Rock, problemy są zgłoszone i czekamy na znalezienie źródła i ich wyeliminowanie.
     
  17. donafran

    donafran Czeladnik forum

    Próbowałam różnych przeglądarek,niestety problem jest. Utraciłam sporo,bo zbiór z super nawozem i dwoma bonusami plus jeden z koła.Ciekawa jestem jak to rozwiążą i kiedy? Marna,ogólna rekompensata mnie nie interesuje,miałam plan ukończyć dzisiaj event,a tu psikus>:(
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Z całym szacunkiem do Twojej wypowiedzi, ale czy ten wspomniany dostawca netu jest powiązany z UPC, T-mobile, Orange, Plus?
    A działanie forum jest prowadzone przez innego dostawcę???

    PS. Chwilowo działa i przez sieć komórkową i przez wi-fi.
    Choć trochę marudzi to działanie.
     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    • Po włączeniu pełni księzyca gra zrobiła sie wolna wcześniej działała normalnie
     
    kondzio0101339 lubi to.
  20. ekot57

    ekot57 Czeladnik forum

    Ja właśnie korzystam z Firefoxa na komputerze. Jak się już zaloguje to chodzi bardzo, bardzo wolno i czasami nie zapisuje się to co zrobiłam na jakimś polu - jak wracam to nadal jest coś np do zebrania.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.