Logowanie na Operze

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika foczunia84, 15 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Od kilku dni,za każdym razem gdy loguję na się na farmę,mam coś takiego.Jak zezwolić na stałe?

    [​IMG]
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Też tak miałam jak kliknęłam na zezwól pojawiło się pytanie czy ustawić domyślnie kliknełam tak i jest ok.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Nie pomogło :( Mam tak:
    [​IMG]
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja kliknęłam zezwalaj było jeszcze jedno pytanie czy ustawić domyślnie i znowu tak i działa.
     
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Jak bym tak miała takie pytanie,to bym problemu nie miała.
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie wiem co jest u ciebie nie tak z tym pytaniem,ja napisałam jak u mnie to wyglądało.Więcej pomóc nie mogę.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A kliknęłaś w ten odnośnik Ustawienia witryn i później w Uprawnienia Flasha tak jak jest to opisane odnośnie Chrome?
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    [​IMG]

    Wydaje mi się,że wszystko zrobiłam.
    No trudno,będę klikać.Dziękuję za pomoc.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz już pytań to temat zamykam. Dodam może jeszcze, że jeśli w Uprawnieniach masz na Zezwalaj to po odświeżeniu, ewentualnie ponownym uruchomieniu przeglądarki być dobrze a jeśli nie będzie to niestety nic tutaj nie możemy zrobić i pozostaje wybierać zezwalaj za każdym razem.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dopiszę jeszcze, że właśnie sprawdziłam grę na Operze i po zastosowaniu się do wskazówek dotyczących Chrome i odświeżeniu Opery, nie musiałam ponownie zezwalać na działanie wtyczki Flash.
     
    ***kacper*** lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.