Logowanie do forum gdy farma jest niedostepna

Temat na forum 'Nowe forum - pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika koty454, 22 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. koty454

    koty454 Czeladnik forum

    Czy jest gdzieś jakiś wątek na forum który wyjaśnia jak i gdzie się zalogować żeby wejść na forum gdy nie można się zalogować do gry. Zawsze przeskakuję bezpośrednio z gry, ale czasami są jakieś problemy i gra nie działa, a na forum są dodawane wpisy. Szukałam takiej informacji, ale nie znalazłam:( Czy mogę prosić o wskazówkę jak to zrobić. Bardzo dziękuję.
     
    farmerinha lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Możliwość wejścia na forum jest zawsze, jednak aby przejść na forum jako użytkownik zalogowany to trzeba to zrobić z poziomu gry, innej możliwości nie ma. Jeśli jednak przed wystąpieniem jakichś problemów będziesz zalogowana w grze i np. zaczną się prace konserwacyjne to na forum możesz przejść z odnośnika w prawym, dolnym rogu pod drewnianą ramką gry.
    Wówczas przejdziesz na forum jako zalogowana.
    A jeżeli problemy wystąpią a nie będziesz zalogowana w grze to tym sposobem też wejdziesz na forum ale również jako niezalogowana.

    Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
    koty454 lubi to.
  3. koty454

    koty454 Czeladnik forum

    Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. To właśnie ta informacja której szukałam.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
    koty454 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.