Sugestie Lista Top1000 - 2014 rok

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 22 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    Droga Sasiadko bardzo mnie zmartwil fakt ze usuneli Cie z listy, i juz nie mam z kim porozmawiac sowkami, wracaj szybko na farme i glowa do gory
     
    jooy69 i ropuszka30 lubią to.
  2. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Zzizzi ja wiem ze definicja jest w necie, ale polskie prawo mówi że każdy produkt sprzedawany w Polsce ma mieć instrukcję w języku polskim, a gry BP są produktem i są sprzedawane na terenie Polski...i jeżeli mnie nieznajomość paragrafów nie zwalnia z odpowiedzialności o czym wiem, to BP też i o to mi chodziło w tej wypowiedzi, bądźmy równi wobec praw, chociaż pozornie...to miał być taki żart i gra słów, ale chyba zabrzmiało poważnie, a może i tak lepiej w końcu nie wszystkim jest do śmiechu.....
    Co do dynamicznego IP szczerze nie wiedziałam, ja z tych starej daty i nie informatyk, muszę sobie to ustawić albo młodą poprosić....ale myślałam że skoro tyramy na tych farmach, bo teraz jeszcze ciągnę drugą i mam się w sąsiadach,( ale prezentów nie przesyłam) to BP widzi że to nie multikonto dla oszustw tylko mega nałóg:p:D a z córką sobie przesyłamy codziennie prezenty, ale ona też ma wysoki poziom i jak to młoda czasem tylko zawali event lub robi przerwę na życie...a tu się okazuje że tez jesteśmy oszustami, ale jakoś nie przeszkadza to BP chwalić się naszymi "multikontami" jako ogromną liczbą graczy.....no cóż to taka spowiedź, najwyżej mnie prześwietlą i zbanują, ale będę w doborowym towarzystwie "oszustów" i proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako tej naiwnej co się wygadała przez przypadek.....najwyżej pójdę na odwyk, a mój mąż się ucieszy, już raz miałam dwa miesiące przerwy, ale wróciłam dla forum, teraz jak już wszyscy odejdą pójdę i ja bez żalu......
    to tyle w temacie bo się za bardzo wynurzam na trzeźwo zresztą:p;)xD
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oczywiście pełna zgoda we wszystkim :)
    Tyle, że trudno na potrzeby jednej "instrukcji" (OWH w naszym przypadku) tworzyć specjalną nazwę, której nikt nie zrozumie :)
    Z językiem komputerowym / netowym tak już jest, że praktycznie cała terminologia fachowa pozostała po angielsku, co najwyżej zapisana fonetycznie (klik zamiast click, interfejs zamiast interface i tak dalej, choć ja osobiście żałuję, że nie przyjął się dwumlask i międzymordzie). Ten pushing też już zostanie po angielsku, może zmieni się w "puszing" (Niemcy piszą po swojemu o "puszowaniu" konta) - ale to jest wąski termin z dziedziny, w której na ogół wszyscy wiedzą, o co chodzi, jak się już grywa w wieloosobowe gry online, to trudno tego nie wiedzieć.
    Co do układu "rodzinnego" typu mama-córka (albo dowolnego innego układu tego typu), gdzie obydwie (czy wszystkie) farmy jakoś tam się rozwijają, to nazwanie tego "pushingiem" jest - jak już gdzieś pisałam - poważną nadinterpretacją. I pisałam też już, że moim zdaniem ludzie powinni zwrócić się do centrali o weryfikację pogromu oraz o jasną wykładnię, co jest, a co nie jest tolerowane w grze.
    A co do multikont i statystyk... no właśnie, jest to sprawa co najmniej dwuznaczna ;)
    Statystyki mają być dobre, i tylko z dobrych statystyk ucieszy się rada nadzorcza. No i bądź tu człeku mądry ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 grudnia 2014
  4. jooy69

    jooy69 Książę forum


    Co do tych angielsko brzmiących terminów to ja doskonale rozumiem, tylko chciałam zwrócić uwagę BP że nas każe za łamanie prawa a samo je łamie, ....chociaż muszę Ci przyznać ze dla tego "międzymordzia" to mogłabym pisać petycje do sejmu o zaostrzenie ustawy o zwrotach obcobrzmiących :pxD to piękne słowo i już mi weszło do głowy i wynieść się nie chceo_O
     
    babula40 i zzizzie lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wątek od dawna jest już nieaktualny więc zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.