Sugestie Lista Top1000 - 2014 rok

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 22 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dokladnie ..ciesza ale nie tak jak powinny.. Gratuluje wszystkim współtopowiczom :)

    Blazers u mnie 13 pedzelkow i 13 zlomow bylo :)
     
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    [​IMG]
    [​IMG]

    U mnie tak było. Ale od wczoraj nie myślałam o nagrodach tylko o tym czy mi farmy nie zablokują i o tym, żeby ta farsa się już zakończyła. Uważam, że BP potraktowało nas poniżej godności brakiem informacji i lekceważeniem. :(
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja wczoraj jakoś przegapiłam całe to zamieszanie:oops: Strasznie przykre,że mieliście problemy..To w końcu można wysyłać prezenty i popierać graczy,kórych chce się popierać? Czy wybiórczo,według widzimisię firmy? o_OCzy problem dotyczył czegoś innego?
     
    malinka5010 lubi to.
  4. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Nagrody dopisane :) złomu 21 :D pędzelków 18 ale ich mi już tak nie potrzeba ;)
    Po evencie wystawię zagrody i drzewka :)

    Powiem, że od wczoraj było bardziej nerwowo niż w piątek przed 14 :( szkoda, że tyle naszych wypadło z listy :(
    Mam jednak nadzieję, że nie zrezygnują z dalszej gry tylko wrócą jak Rafał zaznaczył ze zdwojoną siłą :)

    Gratulacje dla wszystkich co ostatecznie są na liście :)
     
  5. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ja tak do końca to już nie wiem co wolno, a czego nie wolno. Mam tylko zamiar oddać wszystko co dostałam w piątek od dobrych ludzi i jak najprędzej zapomnieć "Święto kasztana". Mój pierwszy Top i taka wTopa. :(
     
    malinarp, Sookie oraz godia17 lubią to.
  6. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Gratulacje dla wszystkich uczestników TOP u :) Mam nadzieję,że spotkamy się za rok w jeszcze liczniejszym towarzystwie i wszyscy utrzymamy się na liście :)
    Prezenciki fajne. Cesarz mój prywatny... dumnie stoi na wyspie i dużymi oczkami spogląda na mnie jakby pytał....co ja tutaj robię :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2014
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Te dożynki i stres z nim związany ,zostanie na długo w mej pamięci
    Na szczęścia a może nieszczęście od niedzieli nie miałam neta i w sumie byłam poza tym całym zamieszaniem jednak małe co nie co obiło mi się wczoraj o uszy
    Dzisiaj bałam się zalogować na farmie :(
    Niby nic nie zrobiłam,ale to całe zamieszanie wywołalo we mnie jakiś wewnętrzny niepokój,bo już sama nie wiem co wolno a czego nie:(
    Gratulacje dla tych,którzy znaleźli się na liście :)
    Radość gdzieś się zagubiła po tym co się stało...
     
  8. malinka5010

    malinka5010 Zaawansowany

    Witam. Również i ja gratuluję wszystkich graczom TOP-1000 .Dziękuję też organizatorom FARMERAMY za tak wspaniałe nagrody w evencie "Dożynki 2014". Rzeczywiście ilość i jakość nagród w tym roku jest imponująca. Szkoda tylko ,że trzeba było na nie tak długo czekać w atmosferze stresu i strachu. Mam nadzieję ,że w przyszłym roku do TOP-u dołączy więcej graczy z Polski. xD;)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2014
  9. nox13

    nox13 Młodszy ekspert

    xDładnie ten cesarz wglada u mnie na wspie;)
     
    malinarp i godia17 lubią to.
  10. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Cała radość z dostania się do top1000 została zburzona późniejszym pogromem (takie skojarzenie ) :(Nagrody dopisali , ale cieszyłyby bardziej gdyby nie rozczarowanie pt i bp :oops:o_O.
    Gratuluję tym , którzy dostali się do top1000 .
     
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    oooo... jeszcze nie zamknięto tego wątku o_O chociaż dotyczy TOP-u
    Gdy dzisiaj poskarżyłam się mojemu Zawodnikowi na tak szybkie zamknięcie wątku eventowego chociaż gracze chcieli tam jeszcze pisać, to zrobił mi specjalny wątek na gg:

    [​IMG]

    On miły jest :)
     
  12. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Gratki TOPowiczom i tym, co poza listą. Taki genialny klimat tak zrąbało BP, że chyba więcej nie wezmę udziału w TOPie nawet jako obserwator. :(
     
  13. wiladilajna

    wiladilajna Czeladnik forum

    Po raz pierwszy brałam udział w Topie i udało się!xDxD xDDziś dopisano nagrody- bardzo się cieszę, Kasztanowy Cesarz przewraca oczkami -taki jakiś nieśmiały jak na imperatora-mam nadzieję ,że szybko się zadomowi:)
    Żal tylko, że było takie zamieszanie z tym rankingiem...:sleepy:
     
  14. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja się nie cieszę-.- dopisali i co z tego
    ale gratuluje szczęśliwcom
     
  15. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Dla mnie to tez pierwsze dozynki .Udało sie JUPI xDxD
    Jak zwykle BP zafundowało nam emocje tylko ja sie pytam czemu jak zawsze negatywne
    Chciałam podziekować wszystkim co trzymali kciuki i podsyłali kasztanki lov was wszystkich jeszcze raz DZIEKUJE :inlove::inlove::inlove:
     
    malinarp, Atomcia oraz godia17 lubią to.
  16. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    Witam :)

    Gratuluje wszystkim Top-owiczom :)
    Zal mi bardzo tych,co sie nie dostali.:(

    Mam pytanie
    Dlaczego nie jestem pokolorowana he ????>:(
    O malo na zawal nie zeszlam>:(
     
  17. Lena0702

    Lena0702 Czeladnik forum

    Czy ktoś mi może podpowiedzieć, gdzie poczytam na temat ostatecznej weryfikacji listy TOP1000 ?
    Jakoś nie mogę tego nigdzie znaleźć, chyba zmiana okularów konieczna:p
    Nie brałam udziału, ale chciałabym dowiedzieć się o co chodzi z tą weryfikacją, dlaczego tylu odpadło ( 13 % ?).
     
  18. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    o tym nie można rozmawiać na forum :p
     
    malinarp i kabokazekana lubią to.
  19. wojtek130978

    wojtek130978 Czeladnik forum

    gratuluje wszystkim ktorzy dostali sie na liste top1000 szkoda tylko ze takim kosztem mnie zblokowali, az na 30 dni,to chyba koniec mojej przygody w tej grze po takim okresie chyba juz nie bedzie do czego wracac powodzenia wszystkim!!mozecie sobie obejzec moj ogrod ozdobny na Bachamie''ZAPREZENTUJ SWOJA FARME'' szkoda tylko ze teraz zarosnie jakims zielskiem
     
  20. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    KAŻDEMU choćby 1 sałatę oddał gratuluję, i każdemu biję BRAWOOO :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.