Sugestie Lista Top1000 - 2014 rok

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Musa, 22 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dziękuje, pozaznaczałam:)
     
  2. aisa7777

    aisa7777 Analityk forum

    Pozycja 137 to tez do pokolorowania ;)
     
  3. madasek

    madasek Młodszy ekspert

    337 też do pokolorowania :D

    Szkoda że suwak w TOP liście na rynku nie działa.
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Oficjalnie stwierdzam,że dostałam oczopląsu od wyszukiwania nicków, zaktualizowałam listę i zaznaczyłam pozycje wskazane przez Was (chyba) xD

    Tego nicku niestety na obecnej liście dopatrzyć się nie mogłam :(
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2014
  5. madasek

    madasek Młodszy ekspert


    Trudno :( i dziękuje :D
    Przy takiej długiej liście ja też bym oczopląsu dostała. Jeśli pokazywane pozycje Na TOP liście są dobre i pokazujące biorących udział to mi wystarczy taka forma listy :D
     
  6. kate0321

    kate0321 Okazjonalny autor

    Mam takie pytanie czy sie licza wszyscy gracze na liscie tz z innych krajow czy tylko polscy gracze ?
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Z wszystkich krajów:)
     
  8. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Witaj serdecznie
    Podam ci kolejne nicki jakie się pokażą po twojej aktualizacji z polski:
    Farma_Piotra
    pdobrzynska
     
  9. kate0321

    kate0321 Okazjonalny autor

    Dzieki bardzo :)
     
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Lista została zaktualizowana :)
     
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    lista jest bardzo dynamiczna:) już pojawiałam się na niej i znikałam....
    więc jak mnie wypatrzysz to zaznacz na zielono a jak nie no to trudno:)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  12. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    a ja mam prośbę wizualną. Czy nie można zapodać separatorów w kolumnie z ilością?
    złapałam się na tym, że liczę ile cyfr zawiera bo na pierwszy rzut oka nie da się określić czy to tysiące czy miliony a przecież te liczby są coraz większe
     
  13. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Staram się wyłapywać wszystkich, ale tyle tych nicków jest,że nie jest to proste zadanie, zwłaszcza,że nie wszystkie nicki znam :)
    Zastanowię się nad tym :)
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    fajny pomysl z top lita na forum :) przy problemach z suwakiem maja ludziska problem :p ;)no i wygodnie bo nie trzeba na farme leciec tylko pod reka jest jak sie siedzi na forum :)
     
  15. dorag45

    dorag45 Okazjonalny autor

    ja mam problem bo nie widzę pełnej listy kończy mi się na 487 i widzę pozycję tylko jednego sąsiada, a mnie ani innych pozycji sąsiadów nie widać. Mimo że suwak jest i się przesuwa
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dorag45 a próbujesz kliknąć w któryś nick na liście i pokręcić rolką myszki w dół ?
     
  17. -akl2-

    -akl2- Baron forum

    też proszę o zaznaczenie ;)
     
  18. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    I przede wszystkim po dożynkach zawsze można będzie podejrzeć :)
    Zaznaczony:)

    Lista została zaktualizowana:)

    I przy okazji napiszę,że suwak już działa.
     
  19. anna_el

    anna_el Czeladnik forum

    sorry ale nie wiem gdzie sie dowiedziec czy będąc już na liscie top moge jeszcze dopisac pare milionow,i jak to zrobić.A
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak już zaczniesz oddawać towar do zadania TOP 1000,to możesz dorzucać cały czas,aż do końca eventu,czyli do .28.11.2014 (godz. 14:00),ale radzę przedtem przeliczyć zapasy w stodole i obserwować listę,bo Gracze dorzucają cały czas i wpłacane kwoty rosną z godziny na godzinę.
    Polecam też ten temat : https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/event-Święto-kasztana.13383/page-109
     
    -mala159- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.