Lista "Czołowa dziesiątka"

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika izabell2468, 4 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Witam,
    od długiego czasu obserwuję codziennie listę dziesięciu najlepszych graczy. Do wczoraj 1. i 2. miejsce zajmowali dwaj gracze z poziomem 248. Dzisiaj, jak "Filip z konopi" na 1. miejscu pojawił się gracz gjunming z poziomem 300. Skąd on się wziął? Jakim cudem "łyknął" od razu 52 poziomy? Coś tu chyba jest "nie halo" z tą listą? Proszę o wyjaśnienie tej zagadki.
     
    Antoś_2010, margaretazet oraz hlnrys lubią to.
  2. Antoś_2010

    Antoś_2010 Okazjonalny autor

    52 poziomy to pikuś ale zdobyć z kapelusza 11.108.515.041.013 PD słownie BILION - człowiek łupie od 10 lat i zebrał jakieś dziesiąt miliardów a gość wali biliony ?! Pozdro Iza
     
    margaretazet i izabell2468 lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Ja szczerze mówiąc w ogóle na tę listę nie zaglądam a jak już to bardzo rzadko, wiem, że nie mam szans aby się na niej pojawić to nie widzę powodu. Faktycznie taki "skok" to trochę dziwne bo jednak na tych wysokich poziomach miliardy PD są potrzebne, ale z poziomu forum niczego nie sprawdzimy.

    izabell2468 jeśli uważasz, że coś w tej TOP liście jest nie tak to zapraszam ze zgłoszeniem tego faktu do PT.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  4. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    OK, zwrócę się do PT. A tutaj dziękuję za odpowiedź :)
     
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Rzadko obserwuję te listę, ale mimo wszystko juz kilka razy takie skoki ni stąd ni zowąd juz też widziałam......Dziwiło mnie to, ale myśle, że tam na góre też chyba to obserwują..... a moze sie mylę?
     
    aleksandra lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z pewnością zostanie to sprawdzone.

    A skoro Autorka nie ma już pytań to temat zamykam.
     
    aleksandra lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.