limetusia

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika limetusia, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Pokaż mi jednego takiego któremu się nie podoba ?:p:p:pxD
     
  2. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Miałam takiego jednego w pracy - wolał włochate powierzchnie pod stringami i to wyraźnie nie damskie.... o_O


    Nie żebym się chwaliła, ale podpisaliśmy z moim małżonem umowę przedwstępną zakupu nieruchomości - domek bliźniak z działeczką 630m, na której rośnie orzeszek włoski, jabłonka, gruszka, wisienka i najprawdopodobniej czereśnia (mała i podobna do wiśni, więc na 100% pewna nie jestem). W centrum miasta, a wygląda jak na wsi - przy uliczce jednokierunkowej (znikomy ruch), na dodatek nie od strony ulicy, tylko na tyłach, otoczony tyłami innych działek - więc wszędzie praktycznie krzaczory i żeby nie sąsiedzi, to można by powiedzieć, że brak żywego ducha. Strasznie się cieszymy. Umowa ostateczna 3.06 - najprawdopodobniej - szukamy wolnego terminu u notariusza. Nie mniej jednak jakoś tak nam wesoło, jak córka planuje zrobić tam "tunel wielokwiatowy":p
    Niestety wprowadzamy się po wakacjach, więc w tym roku mało skorzystamy z uroków własnego ogródka, ale plany mamy duże na rok przyszły. Jak ktoś będzie miał ochotę, to zapraszam na grilla - termin podam po przejęciu tego we własne pazury tj. zgrabne małe rączki xDxDxDxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2015
  3. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Baśka z Twojego wpisu aż bije radocha ,uwielbiam swój domeczek bo mogę z kawką wyleźć na werandę w pidżamie dupka w fotelik i nikt nie zagląda ;);););)
     
  4. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Oto mój domek:
    [​IMG]
    A weranda będzie w przyszłym roku - jeszcze nie wiem gdzie, ale będzie - małżon mi obiecał, bo zawsze chciałam właśnie sobie dupkę z herbatką posadzićxDxDxDxD, a z boku obsadzę się jakimiś krzaczorami, żeby sąsiad nie zaglądał - z resztą z jego strony już rosną tuje :p. Domek może szału nie robi z zewnątrz, ale miejsce cichutkie i wszędzie blisko.
    Te drineczki, co mi podesłałaś skonsumuję we własnym ogródku za kilka miesięcy:D.
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Baśka, gratki domeczku :)
    Tylko foteczka taka malutka.
    Wrzesień będzie ładny, to jeszcze w ogródku posiedzicie rodzinnie :)
     
  6. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Fotka taka malutka, bo z ogłoszenia - tylko takie cóś w necie znalazłam - sami jeszcze nie zrobiliśmy. A we wrześniu, to będziemy pielić krzaczory, a nie siedzieć w ogródku, bo by nas widać nie było o_O Zapuszczony ogródek jest niesamowicie - trawa po szyję (właściwie, to trawa do pasa, po szyję pewnie inne zielska).
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Oj, znam ten ból...
    W takim razie sprzęt w prezencie Ci przyniosłam xDxDxD i pomocnika do kompletu ;)
    [​IMG]
     
  8. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Baśka... xDxDxDxDxDxD Gratki nowego kącika....xDxDxDxDxDxDxD
    Grile co dzień pewnie będą... :p:p:p

    AVE... xDxDxDxDxDxD
     
  9. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Dzięki - z tymi grillami pewnie masz rację - dzieciaki w tym ogródku pewnie niejedno usmażąxDxDxDxDxDxD, pewnie też poprawią wygląd elewacji i coś zmalują xDxDxDxDxDxD
     
    patrycja9922 lubi to.
  10. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Cześć. Zapraszam do Big Brothera:)
     
  11. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Patrycjo, obawiam się, że byłabym tylko kulą u nogi w takiej zabawie - na forum pojawiam się co kilka dni - tak zapewne byłoby i tutaj. A to długa impreza, ja to raczej sprinterką jestem....
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Baśka, Ty nie potrzebujesz czegoś na farmę po przerwie?
     
  13. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Dobre pytanie... Baśka... pisaj tu co Ci trzeba... xDxDxDxDxDxDxD
     
  14. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Nic mi nie trzeba - samodzielna jestem, ale dziękuję za troskę - a może Wam czegoś trzeba? Jakby ktoś był w ekstremalnej potrzebie, to mam 2 szt. kiwi - jedną mogę odstąpić;)? Tak samo chyba mam 2 tarninki (jedną mogę oddać) i tamaryndowca do zaopiekowania się. Jak ktoś ma potrzebę niech pisze.


    P.S. zapomniałam napisać - akt notarialny mamy od piątku w łapkach, 1.09. zaczynamy się wprowadzać. No i w końcu prawie całkowicie obsadziłam wyspę skarbów itemami dającymi PD na wyspę - mam jeszcze tylko 6 pól, które zajmują mi inne itemy:p. Jolka - gonię Cię - mam już 219 lev. na Bahamie xDxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2015
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Baśka... kiedy parapetówa?

    A tak na serio, to pakuj się, bo sama nie wiesz, jak dużo masz rzeczy ;)
     
  16. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Już powoli zaczynam wiedzieć.... xDxDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry:
     
  17. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Basiu na bahamie mam 281 goń mnie goń na farmie tez ganiaj :p:p:p:p
     
  18. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    A ja na Bahamie 225 - gonię:p na farmie też ganiam - 91:p To tam raptem kilka poziomów mniej - wielkie rzeczy xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD

    Hej... Gdzie się wszyscy moi goście podziali.. Ten event, to jakaś ściema - zrobiłam statystyki - 78 przynęt zwykłych - 7 złotych pstrągów (1), 16 tęczowych (2), 22 trójki i 33 czwórki - z czego nie ma znaczenia czy kręgi na siebie nachodzą, czy nie - z 18 idealnych strzałów dostałam: 8 rybek najgorszych, 4 trójki, 5 dwójek i 1 jedynkę, z 6 totalnych pudeł 1 jedynkę, 2 dwójki, 1 trójkę i 2 czwórki... Chyba zasad brak. A nagrody powalające - 2 itemy, pnącze, trochę drzewek i kilka zagród (liczba nie przekraczająca 10), a reszta to nawóz, PD/TPD, marne ilości super paszy, raz 2 chmj i 4 wieńce wiosenne... nędza. Dużo roboty, a pnącze nadal nie działa - wcześniej przynęt zrobiłam drugie tyle i dostałam też 2 itemy, ale najlepszych przyjaciół nadal nie mam - nie lubię się napracować i nic....
    Z premium w ilości 10 dostałam 1 jedynkę, 3 trójki i 6 czwórek - odpuściłam.... Zwłaszcza, że dostałam w nagrodę 8 szt SN i 6 tys. PD....
    Jakaś masakra...
    A dla gości na zachętę:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2015
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ha! Wiedziałam, żeby tu zajrzeć.
    Baśka ma swój ogródek, to i wypasionego grilla nam zaserwowała :)
    Ciekawa jestem, jak z tymi ziemniakami, czy się da upiec a nie spalić takie duże.

    Moje statystyki mi powiedziały, że bez względu, jakie przynęty i jak się kręgi blisko mają, to i tak dostaniesz to, co system przewidział... :music:
     
  20. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Po evenciku mam 8 nowych itemów - po 4 potwory i wędkarzy, przyjaciół brak... (za dużo przed kompem siedziałamxDxDxDxDxDxD)