limetusia

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika limetusia, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    Chyba trzeba będzie striptisa zrobić to może Basia zajrzy... :music::music::pxDxDxDxD:D:D:D
     
  2. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Uważaj coby Ci się robaczek w suwak od spodni nie wkręcił xDxDxDxDxD
     
  3. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    ALE POJECHAŁEŚ PO BANDZIE MARCINxDxDxDxDxD
     
  4. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    oj tam, oj tam, zaraz pojechałeś, ostrzegłem po prostu przed strasznym przeżyciem :music:
     
  5. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    A przytrafiło Ci się ??????????????????????????????:p:p:p:p:p
     
  6. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Może za dzieciaka (a raczej napewno :wuerg::cry::cry::cry:)
     
  7. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    O to tylko współczuć straszne to musi być doznaniexDxDxDxDxD
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Auć :eek::eek::eek:
     
  9. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Było nieśmiesznie, ale śmiesznie się wspomina xDxDxD
     
  10. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Ja Wam pokażę! A może nie pokażę :pxDxDxDxDxDxD zastanowię się. W ogóle co to za czarna czy fioletowa [usuwam]!!! Poza tym nie taka znowu drobna i usiąść i oddychać chyba mam czym - w każdym razie mąż nie marudzi:pxDxDxDxDxDxD. Myślę, że taki 60-kilowy standardzik;).

    Przepraszam Was, że tak rzadko zaglądam, ale mam problem z moim maleństwem - intensywnie ją rehabilitujemy i już mi na wszystko czasu nie starcza. Zaczęło się niewinnie - ot koślawe stopki - nie ma jeszcze 3 lat, więc właściwie norma, lekarz wysłał nas jednak na rehabilitację, bo jednak brzydko to wyglądało, a podczas rehabilitacji okazało się, że mała ma przykurcze przywodzicieli (mięśnie wewnątrz ud), słabe napięcie mięśniowe w okolicy brzucha i po całej prawej stronie ciała i się zaczęło. Fakt, że ma duży brzuch, ale wsuwała zawsze za trzech, więc myślałam, że to coś normalnego, ale lekarz faktycznie pokazał mi, że to nie jest tkanka tłuszczowa, tylko po prostu mięśnie nie trzymają jelitek - wystraszyłam się na maksa, potem wyszło, że leci na jedną stronę, a w ogóle nie jest w stanie ustać na jednej nodze (i nie chodzi o równowagę - same jej się kolana zginają...). No i teraz mamy rano rehabilitację, potem przedszkole, po południu rehabilitację i wieczorami ćwiczymy w domu. Mała strasznie to znosi - prawie cały czas płacze, na dodatek zaczęła lać nam w majtki - chyba ze stresu - już nawet nie woła jak zrobi, a ja już dalej nie mogę. Dlatego wybaczcie, ale pewnie będę nadal rzadko zaglądała. Jakby co to na sówki odpisuję. Dziękuję, że tak dbacie o mój domek:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

    Wulgaryzm usuwam.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 października 2014
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć Basiu :)
    Dobrze Cię widzieć chociaż przez chwilę :)

    Strasznie mnie zmartwiłaś swoją córeczką, ale widzę, że się przejęłaś i wzięłaś się porządnie za leczenie i rehabilitację. Cwała Ci za to, bo jak widzę mamuśki olewające te sprawy, to mam ochotę je podusić.
    A tak Córcia ma wsparcie i szanse na wyzdrowienie.
    Trzymamy kciuki za powodzenie rehabilitacji. :)
     
  12. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Baśka to będę wietrzyć te Twoje kąty, aż córci nie podreperujesz :):):)
    a mała to jeszcze paproszek jest i może przyzwyczai się troszkę do rytmu dnia takiego i przestanie plakać :cry::cry::cry:
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    przepraszam ,ze sie wtracam ale wspolczuje kochana ...rehabilituj ja regularnie a zobaczysz ze bedzie dobrze;) moja corcia jak byla niemowlakiem miala rehabilitacje metoda Vojty-koszmar,5x dziennie po 20 minut ..a ja na 3 zmiany do pracy latalam i do szkoly w weekendy-ale nie zaniedbalam-teraz po przykurczach sladu nie ma.rehabilitacja trwala 8 miesiecy i bylo [strasznie] ciezko...ale naprawde efekty byly rewelacyjne ;) trzymaj sie kochana i rehabilituj a bedzie ok-trzymam kciuki za malutka ;)

    Słowo uważane za wulgarne zamieniam na ładniejsze.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 października 2014
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Trzym się, Basia :)
    i nie myśl sobie, że nikt nie zagląda :p
     
  15. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    3m się i nie puszczaj :D
    Siemka

    Wietrzę. xD
     
  16. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Cze Basia :)
    pada jak diabli ,ale przewietrze trochę bo uciekłaś na dół:):)
    Trzymaj się ciepło :)
     
  17. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    o tak, bo a podwórku coraz chłodniej , brr

    Pozdrawiam.
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zimno i mokro. Jolka wywietrzyła, a ja w kominku napaliłam :)
    [​IMG]
     
  19. Hell_fatum

    Hell_fatum Forumowy żółtodziób

    Ja mam tylko elektryczny kominek. W blokowisku inaczej nie można :(
     
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja mam piece kaflowe. Stara kamienica, a węgiel póki co jest najtańszą opcją ogrzewania. Do tego lubię ogień i palenie w piecu :)