limetusia

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika limetusia, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Będziemy teraz do Ciebie mówić: "Pluszowy Misiu" xDxDxD
     
  2. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    oj...oj... to taki słodziak... xDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
  3. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Słodki pluszowy Misiu? xDxDxD
    [​IMG]
    Nawet z Juniorem xD
     
  4. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    z juniorem?... :p:p:p


    a już myślałem, że to ja i Basia... :cry::cry::cry:
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    O przepraszam, nie sprawdziłam dokładnie, a to rzeczywiście dziewczynka :p
    Niech jej będzie Basia xDxDxD
     
  6. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    hmmm... -.--.--.-8)8) dziewczynki to nie moja branża... >:(>:(>:(>:(>:( wystarczająco dużo takich zboków mam w robocie... :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ej, chciałeś Baśkę. A że drobna kobitka jest, to już na to nic nie poradzę :p
    Dziewczynki bym Ci nigdy nie proponowała do przytulania. Ja praworządna Zła Kobieta jestem ;)
     
  8. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Zieeeew
    Powitać
    Spoko loko luz i spontan, mój jest świetny, ma rok i trzy miechy, mam go rok, przez ten czas zniszczył chyba tylko narożniki w listwach przypodłogowych i kabel od ładowarki, a tak NIC. Kochany psiak, a za swoim człowiekiem pójdzie wszędzie, niestety woli żonę, ja jestem ten drugi, kochany jak już żony nie ma. Ale nie oddał bym go za żadne skarby. A takich bym sam chyba zatłukł MOD

    Ciachnęłam link. Rozumiem w jakim celu go zamieściłeś, jednak musiałam usunąć ze względu na inne treści, które moga się tam pojawiać.
    MOD_Afrodyta
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 września 2014
  9. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Wiesz Marcin ktoś kto robi takie rzeczy nie zasługują na miano"ktoś " to nawet nie coś:mad::mad::mad::mad: tu nie mogę ,ale mam dla takich dobre okreslenie-.--.--.--.-
     
  10. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Nie wiem czy czytałaś całość, od samego dołu, trochę się uzbierało, ale tam pisze że to wybryk małolata z rodziny, tyle że rany były różne i świeże i podgojone, a "właściciele" nic nie zauważyli i jeszcze stwierdzili ze to ich pies i chcą go z powrotem :D:D, śmiech na sali. Ja bym im rachunek za leczenie wystawił, już przekroczył kilka tysięcy zł, ostatnio pobieżnie śledzę temat, tak że może już przekroczył i kilkanaście.
     
  11. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Marcin tak często teraz się czyta jak to młody ,stary znęcał się to tu, to tam nad zwierzakami wstyd dla nas którzy zwiemy ludźmi takie osobniki>:(>:(>:(

    Cześć Basiu czemu tu nie zaglądasz:music:
     
  12. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam.
    Ano zgadzam się, ludzie to jednak dziwne stworzenia :eek::wuerg:
     
  13. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    oooooo to jest dobra emotka :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg: mowi wszystko o tych osobnikachxDxDxD
     
  14. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Witam i pozdrawiam, pani domu uciekła :sleepy:
    Też, ale nie tylko, np nie wiem co nie podobało się modowi i po trzech dniach linka usunął -.-
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Bo podobno nie wolno drastycznych rzeczy na forum zamieszczać 8)
    Wiesz... słodkie maleństwa i te rzeczy -.-
     
  16. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    trzeba pokazywać, żeby zapobiegać i przestrzegać.


    Witam i pozdrawiam.
     
  17. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Jakie słodkie maleństwa przecież tu tylko zostały same dinozauryxDxDxDxDxD
     
  18. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Kto, chyba że Pani domu :music:
    Można pisać co się chce bo i tak nie zagląda :D
     
  19. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Pani tego domku to głosik jak aniołek ma ,ale nie sądzę żeby to był aniołek xDxDxDxDxDchyba że z czarną dupką :p:p:p:p
     
  20. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    Dobrze że nie fioletową :eek::D;)