limetusia

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika limetusia, 27 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. limetusia

    limetusia Zaawansowany

    Przykro mi, ale się zassałam na dobre. Muszę się z faremką pożegnać - nie mam na nią czasu, ostatnio to już prawie w ogóle tu nie zaglądam (ogródek, dzieci, praca:p). Chyba jednak wolę własne grządki od faremki. Mam tam dużo roboty, a pracy nie ubywa. Rozrastam swoje włości, klientów coraz więcej, dzieci wolą też mamę niż babcię, więc wszystkiego nie da rady ciągnąć samemu. Ostatnio muszę też się coraz bardziej rehabilitować, żeby dzieciom dłużej posłużyć. Może wpadnę jeszcze czasem, bo wszystkich Was kocham niemiłosiernie:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: Ciebie Jolka miłością szczególną, Jaśka namiętną, Czarownicę, to nie wiem jaką - jakąś tajemną, Złą - okrutną, a wszystkich innych równie dokuczliwą :pxDxDxDxDxDxD
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Miłości moja okrutna :inlove::inlove::inlove::D:D:D

    Nie wiem sama, czy mam Ci najpierw podziękować, czy tyłek skopać.:music:
    Dziękuję za te dobroci, co mi nasłałaś na moją faremkę :inlove:

    Ale dlaczego, dlaczego, dlaczego :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    Porzucasz nas :cry:
    Sam wpis jakoś nie do końca był dla mnie przekonujący, bo wiele osób pisze pożegnanie i potem wraca.
    Ale to, że rozdajesz swój majątek dowodzi faktu, że Ty tak na serio :cry::cry::cry:

    Jednak jakaś część mnie rozumie Twoją decyzję.
    Może dlatego, że pamiętam czas, kiedy sama podejmowałam podobną... kiedy wszelkie znajomości ucierpiały...kiedy musiałam wybrać dobro córki zamiast wszystkiego innego i skupić się na tym jednym...

    Kochana Basiu (teraz będzie sentymentalnie), życzę Ci dużo siły, wytrwałości i cierpliwości w walce o zdrowie Twoje i córeczki. Radości płynącej z obserwowania, jak Twoje dzieciaczki dorastają, dojrzewają i się rozwijają i jak bardzo Cię kochają :) Odprężenia i relaksu, które powinnaś znaleźć w swoim ogródku, żeby roślinki, które będziesz pielęgnować pięknie rosły i cieszyły Twoje oczy :)

    I wpadaj tu czasem do jasnej choroby zakaźnej, bo ja tu będę czekać i tęsknić za Tobą okrutnie 8):cry:xDxDxD
     
  3. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Basiu spodziewałam się , że tak postąpisz miałam nadzieje ze później :cry:,ale kochana dziękuję za czas który mi ,nam tu poświęciłaś ,za Twoją radość i za całokształt ,czasem jednak pozwolę sobie do Ciebie zadzwonić :music: zyczę Ci zdróweczka i odpoczynku kochana trzym sie cieplutko :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A ja do Basi nie mam żadnych namiarów poza tym forum...
    Kolejny promyk słońca gaśnie nam tutaj. :(

    Jola, liczę na to, że czasem pozdrowisz ode mnie Basię :)
     
  5. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Ależ naturalnie Zetka ,pewnikiem od Basi tez nowinki czasem przytargam ;)
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć Basiu :)
    Zajrzałam pozdrowienia zostawić :)
     
  7. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Ciepłe i serdeczne życzenia,
    aby światło choinki
    – symbolu radości z narodzenia Jezusa,
    oświetlało zawsze Twoje życie
    i pozwalało odnaleźć właściwą drogę.
    Basiu może kiedyś zaglądniesz i bedzie Ci miło ,
    wszystkiego kochanego Basiu:inlove:
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Baiu, jak jednak kiedyś zajrzysz, to pamiętaj, że taka jedna Zła życzy Ci wszystkiego najlepszego :)
     
  9. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Basiu to Dla Ciebie 8)
    [​IMG]