Licencja na wymianę

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Andzia1967, 8 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Witam...wystawiłam do wymiany 4 drzewka i mam pytanie jeśli wycofam na przykład jedno to licencja na wymianę wraca do mnie czy przepada? I jeszcze jedno...jeśli zostawię wszystko do następnego razu to nie stracę towaru? Czy to co wystawiłam zostaje w pamięci i przechodzi na następną wymianę?
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak skasujesz, to wszystko wraca, licencja i towar.
    Jak zostawisz, to też wróci.
    Czasem po kilku dniach, ale wróci.
    Nie zostanie do następnej edycji "w pamięci".
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Andzia1967.

    Licencje wracają jeśli wycofasz ofertę. A jak zostawisz oferty to przedmioty i licencje wracają w ciągu kliku dni po zakończeniu Gift&Trade.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    hlnrys dziękuję za pomoc.
     
  4. Andzia1967

    Andzia1967 Mieszkaniec forum

    Dziękuję,nie mam pytań,pozdrawiam
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.