Opinie Letnie igrzyska - misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 29 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Ja zaczelam z opoznieniem, nie obawiam sie brakow roslin co wylotek.
    Niestety konczylam 3 czesc misji aby odblokowac reszte wodospadow i bylo troche drzew. Na start z pol i troche drzew wypadlo... 10sztuk...
    Zrobie pierwsze w kazdej turze aby trzecia cala zrobic. Potem " sie zobaczy"...
    Najbardziej chce ukonczyc 2 misje, bo S i L mam kilka rodzajow...
     
  2. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

  3. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    I jeszcze dzisiaj załadować zwierzaki do oazy, pamiętać o sezonie i prezentach dla sąsiadów oraz o przesłaniu im 2 kodów bonusowych. Ja zapisuję, bo nie da rady wszystkiego spamiętać, tyle ma farmer na głowie. W letnich igrzyskach do zrobienia w 3 zadaniu w sumie25 strojów kąpielowych :)
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Czy u nas jest gdzieś ogłoszenie o zmianie wartości itemów z misji weekendowych?
    Z węgierskiego forum :
    Drodzy gracze!


    Serdecznie przepraszamy za wszelkie problemy, które mogły pojawić się podczas letnich misji weekendowych.

    Niestety, zbyt późno zdaliśmy sobie sprawę, że dekoracje, które można zdobyć po ukończeniu wydarzenia, są zbyt mocne i choć może się to wydawać niesprawiedliwe, nie widzimy innej opcji niż zmiana właściwości nagród.

    Oczekuje się, że stanie się to w przyszłym tygodniu!

    Rozumiemy, że powoduje to frustrację i niezadowolenie u wielu z was i głęboko żałujemy wszelkich negatywnych doświadczeń, które mogliście mieć.

    Dziękujemy za nieustające wsparcie i cierpliwość podczas całego procesu.

    Na znak naszego zaangażowania w Twoją satysfakcję stworzymy dla Ciebie kod bonusowy.

    Jeśli użyjesz kodu SUMMERDRAMA, 5 imprezówek i 50 Super Nawóz
    zostanie umieszczonych na twojej farmie.

    Kod jest już ważny, można go zamówić raz na konto użytkownika i do godziny 2023:3 w poniedziałek, 23 lipca 59 r.!

    Rozumiemy, że same słowa nie mogą naprawić sytuacji, ale chcemy zapewnić, że doceniamy Wasze opinie i aktywnie pracujemy nad stworzeniem lepszych wrażeń z gry dla Ciebie i wszystkich naszych graczy.

    W pełni rozumiemy, że jest to złe doświadczenie i ciężko pracujemy, aby uniknąć tego rodzaju problemów w przyszłości.


    Jeszcze raz głęboko przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tym problemem i dziękujemy za zrozumienie.


    Zespół Farmerama

    Opinie - Letnie misje weekendowe - Czat wydarzenia | Strona 3 | Farmerama PL
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2023
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No świetnie!!
    Proszę:
    DE:
    https://board-de.farmerama.com/thre...enendquests-sommerspiele.117146/#post-5510568
    EN:
    https://board-en.farmerama.com/threads/changes-to-summer-games-weekend-quests.44328/#post-292236

    A nasi kuźwa nie dostali info?
    Jak zwykle wina centrali?
    No ja pierniczę, obetną profity z itemów?
    A pnącze?
    To może nie ma co w ogóle tego tykać?
    Kiedy my dostaniemy info, na koniec III misji?
    Co tu jest grane?
    Obsuwy i wpadki techniczne teraz to chyba już przy każdym ewencie - norma BP.
    U nas jak zwykle brak OO - też norma.
    TL, 3 BA i nie ma kto powiesić?
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zrobili nam straszne świństwo. Ja w biegu robiłam 1 misje bo czasu brak a tu czytam...Przecież bym tych misji kijem nie tknęła..i pozostałych nie zrobię.
    Teraz długi odpoczynek od eventów zrobię.
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to chyba jakiś słaby żart jest.8) To że złośliwców zatrudnili to zauważyłam, no ale na takie zagrania to nie ma słów, a jeśli są to niecenzuralne.8)
     
  8. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    No nieźle. Teraz pytanie czy warto się angażować i np. pryskać SN. A zakup koszyków czy samych masek (wylotek) to już w ogóle pominę.
     
  9. incasent

    incasent Ambasador forum

    W przyszłym tygodniu dowiemy się, na co dzisiaj pracujemy... cudownie!
    Niech sobie te 5 Party spins wsadzą w Summerdramę!
     
  10. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    :eek:o_O:eek: Ktoś tam na centrali zobaczył światełko w tunelu... białe/czerwone:music:xD
    Dobrze, że nie miałem jeszcze okazji rozpocząć tych misji. Misje uważam za nieodbyte/zakończone.
    Więc wyspy jadą dalej swoją drogą8)
     
  11. incasent

    incasent Ambasador forum

    [​IMG]
     
  12. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    to chyba jakiś żart, nigdy bym nawet kijem nie tknął weekendowych misji ale tutaj żal było nie skorzystać - i jak widać faktycznie lepiej ich nie ruszać. To oni wcześniej nie widzieli że nagrody za mocne? a jak już, to nie mogą dać znać od razu na co zmienią? teraz mam robić sam nie wiem na co xD
    normalnie jakieś tam błędy mi zwisają, ale to już akurat jest żałosne
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dramafarmę niech <ciach>,bo 50 sn nie zbawi mojej farmy.Wzakręt mnie wprowadzili totalny,balans ?Jaki balans chyba nie rozumieją tego słowa w przypadku farm które od 3 lat czekają na opryskiwacz.Cofnięcie nagród jest niezgodne z OO ,które sprawiło ,że wiele osób zaczęło tykac te misje .Widze ,że decyzja opuszczenia farmy zbliża sie wielkimi krokami a takie chwyty poniżej pasa tylko ją przybliżają>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(

    Nie ma nikogo z MODów ,kto jest w stanie zamieścić ogłoszenie?
    Skoro część zaczęła siewy to może warto byłoby uprzedzić ,bo może przerwaą i nie skończą .Słuchajcie szkoda zachodu BP robi kolejny raz farmerów w bambuko8)

    Post edytowałam...
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lipca 2023
  14. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    Będzie gorąco Iza, nawet sobie nie wyobrażam reakcji ludzi, którzy zakupili koszyczki eventowe...
    Zawsze myślałem, że prawo nie działa wstecz, a tu kolejny raz się okazuje, jak bardzo naiwny jestem.....

    Pięknie dziękuję ...
    5 ładunków... huh.
    Jadę na wakacje.
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Naiwni Piotrze to jesteśmy wszyscy,którzy cały czas wspieramy BP żywą kasą .Prezesom poprzewracało się totalnie w makówkach,widocznie za dużo jabola popijali8)
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zauważ, że my się o tym oficjalnie dowiemy jutro.
    Ekipa zwróci zasoby tym co po wyjściu OO dalej używali zasobów, bo u nas żadnego info nie ma?
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Nasze MODy wylogowały się i nikt nie pilnuje forum?
     
  19. incasent

    incasent Ambasador forum

    Pewnie jest Im głupio...Mnie by było.
    Choć odpowiadają tylko za treść tego co dostaną, albo za treść tego co dostaną, to nie jest łatwo wybrnąć jakoś normalnie z obecnej sytuacji....
    --------------
    Co nie zmienia faktu, że lepiej takie SUMMERDRAMA ogłoszenie dać wcześniej, niż później,....
     
  20. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    To ja chyba nie robie. Pnacze mi nie potrzebne do niczego a skoro Itemy zmieniaja to juz nie ma sensu sie starac.
    Takie cos nie jest fair...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.