Opinie Letnie igrzyska - misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 29 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja moge zaczac jutro. Czy dam wtedy rade skonczyc?

    Misje 2 chce zrobic, bo +1 do warsztatow. Tego s do slotu mam duzo i ciagle przybywa.
     
  2. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Mam przesyt eventów ...
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wspięga dała 178 masek, sąsiedzi na razie 6, czyli brakuje jeszcze 383. Ciekawe ile będzie wylatać z ewentówki.;)xD
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie na stanie 189 masek
     
  5. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    zdjąłem wszystkie koty i ptaki, bo idzie nowa. Dziwne, że weekendowa ruszyła normalnie
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    143 maski z 11h pakczoj + 30 JC wstawiane na raty od prawego dołu: +6 (2+4), +6, +8, +10.
    Po każdym dostawieniu przejście na deszczowy, żeby gra załapała postawienie JC.
    Ewentówka rośnie połowę krócej, to powinienem wyciągać min 65 wylotek.
    5 zbiorów - 325 + 143 na start + 50 z prezentów = 518 wylotek.
    A potrzeba 567.
    Może mój plan zrobienia bez strat PD się uda?
    Bardzo mnie to ciekawi.
    Traktuję plan robienia ewentu w godzinach 9:30 - 22:30 jako wyzwanie.
    W pełnym czasie, z moimi zasobami, mogę go zrobić bez najmniejszego problemu.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2023
  7. rysio

    rysio Ambasador forum

    to sie nazywa sprawiedliwosc wg BP
    z tej samej rosliny pakczoj z 5 JC =57 masek
    dziekuje Farmeramo za te jawna niesprawiedliwosc
    i niech mi nikt nie probuje wmowic "losowosci"
     
  8. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Zdążyłem zebrać Iksorę 176 wylotek i farma padła gram na kliencie i nie można się zalogować biała tablica mnie wita czy ktoś coś wie czemu ....... sorry już farma wróciła własnie mnie zalogowało pozdro
     
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    U mnie na łąkach tylko drzewa wiec zobaczymy co wyleci, bo dopiero zaczynam :)
    Nawet nie sprawdziłam, że znowu jakiś event będzie, no ale w końcu to farma, to wskakuję w kalosze i do roboty :p może przy okazji i drugi event zrobię, ten co ma zielone przepustki ....zobaczymy :)
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak porównujesz zbiór z 5 JC do zbioru z 30 JC, to...
    No właśnie co?

    Masz 5 JC, to dodatkowe 25% na wylotki.
    Z pola wylotek leci:
    x + 0,25x = 1,25x = 57
    x = 57/1.25 = ~46 wylotek z pola pakczoj na sucho.

    Teraz u mnie: 30 JC = 150% dodatkowej szansy na wylotki
    x + 2.5x = 3,5x = 143
    x = 143/3,5 = ~41 wylotek z pola pakczoj bez JC.

    Jak widzisz u Ciebie na sucho dało 46 wylotek, u mnie tylko 41.
    Dostałeś o całe 5 szt więcej!
    To dopiero jawna niesprawiedliwość.
    -----------------------------------------
    Nie uwzględniałem JC na drzewie, ale obstawiam, że z pola ewentówki bez JC będzie leciało 20-25 wylotek.
     
  11. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    U mnie karnegia + 1 Jas dało 145 wylotek. Po rozsiewie jest 184, teraz czekam na małe pola. Iksory jeszcze sie nie dorobiłem, a mam wrażenie po wpisach, jakby lepiej dawała.
     
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Wystaw 30 JC tak jak Ryś i wtedy porównuj bo takie porónywanie jakie stosujesz to " ni przypiął ni wypiął"...
     
  13. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Ja dopiero zaczęłam event. Z prezentami mam w sumie 121 wylotek. Mam zamiar zrobić tę misję, więc trzymajcie kciuki :p:music:
     
  14. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    Mam pytanie : maskę tiki i maść włączyć przed wysianiem czy po? (oczywiście warzywa)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przed, i z tiki i maścią, do kompletu na warzywa odpal esencję wiedzy. :)
     
  16. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Jeżeli zalicza zadania podobnie jak te stałe w spółdzielni, wystarczy wpłacić towar na każde pierwsze zadanie by przejść do następnego. To co najważniejsze i zarazem najtrudniejsze jest w 3ech ostatnich zadaniach.

    Chyba tak zrobię, prosto na 3/3 a później reszta. Głupio by było jak zabraknie tych parę wylotek. A potencjalne flamingi są bardziej prawdopodobne jak potencjalne hieny.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2023
  17. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    dziekuje
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    Wczoraj nie posiałam nic na wypadajki a zabrakło mi ich do ukończenia. Roślinki mam w ilościach aż "za dużo" a wypadajki może będa rano :)
     
  19. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Nie zaglądałam na forum, więc nie miałam baśki przygotowanej. Zaczęłam po 18. Koło nie współpracowało. Zrobię ile zrobię :)
     
  20. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Raport z plantacji.
    Ewentówka dala 35 wylotek z 1 jaśkiem.
    Reasumując, karnegia 145 wylotek/24h= 6/h ze wszystkich pól. Ewentówka dala podobnie. Moja średnia zatem to 6 wylotek na godzinę ze 188 pól. Na noc wysiałem imbir cytwarowy (14:30) który powinien dać ok 87 wylotek. Jeżeli ta średnia się potwierdzi to znaczyłoby, że ilość wylotek jest ustalona na bazową godzinę wzrostu rośliny. Jeżeli zatem wysiejesz 2x6h, to dostaniesz tyle samo wylotek co 1x12h.
    Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.