Opinie Letnie igrzyska - misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 29 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    A da się siać roślinę z II misji, podczas trwania pierwszej?
    ... Co by nie było, nawet te 10 dodatkowych szt. sporo zmieni, bo praktycznie po jednym rozsiewie będziemy mogli od razu przejść na małe pola.
     
  2. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

  3. incasent

    incasent Ambasador forum

    Nawet mi ręka nie drgnęła jak siałem iksorę ;]
    Ciekaw jestem, jakie "wylotki" wylecą z magicznych drzew? ....
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  5. incasent

    incasent Ambasador forum

    Dzięki Rysiu, czyli mogę wykarczować....
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Przeglądam misje i skłaniam się do zrobienia tylko ostatniej z pnączem.Item z plusem na warsztaty posiadam i od dwóch lat siedzi w pasku.a jest mniejszy niż ten czteropolowy:)
     
  7. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ten "warsztatowy" jest 2x1, 2x2 daje tyle co Cytryna [10% większa szansa na przedmioty podczas zbiorów] + Imprezową wejściówkę.
    Ja postaram się zrobić całość, bo i tak od kilkunastu dni na wyspie tylko drzewa królują.
     
  8. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Tym razem z hamaka zejdę na chwilę ;) iksora wysiana i ogrody dendrologiczne z jakarandą wystawione:p

    Z magicznych wylecą zielone przepustki:sleepy:
     
  9. ryzio

    ryzio Weteran forum

    to jest dobre pytanie . Sporo by to zmieniło. Może Modzi wiedzą coś na ten temat i uchylą rąbka tajemnicy ? a jeśli nie, to jutro się dowiemy :)
     
  10. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Witam. Zawsze jak krucho z wylotkami podkreślam w trakcie eventu sieje wspięgę pospolitą. Najkrócej rosnąca z najdłużej rosnących roślin przy użyciu bez realno-gotówkowych dopalaczy: maści leczniczej, esencji wiedzy, maski tiki plus kupa i woda. W sumie zamiast 13 godzin 40 minut, rośnie cztery godziny szybciej. Czasem 4 godziny to mało, a czasem otchłań czasu w razie W. Życzę wszystkim powodzenia
     
  11. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Zaczyna się PO 14 w pt. na plantacji. Roślinki na rozsiew się dostanie. Pokręcić w młynie (na przemian z mikrofonami i reflektorami z głównego eventu) i oby się nie zakręcić tymi kablami i rurkami...
    Dyniowy zadziała na to wszystko?? Tylko ile uda się wylotek zgarnąć? Zobaczymy.
    Kalendarza pilnować jeszcze trzeba, wakacyjne wariactwo czas zacząć.
     
  12. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Dyniowy zadziała na wszystkie roślinki;)
    Dasz radę Sąsiadko:)
    Dzień dobry :)
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Modzi wiedzą i nawet w poradniku o tym napisali :D

    roślinki.png

    Poszczególne roślinki są dostępne tylko w czasie trwania określonych misji. W Misji 1 zdobywa się parę szt. kwiatu z plastra pomarańczy, ale będzie można zacząć go rozsiewać dopiero gdy rozpocznie się Misja 2:)
    Dzień dobry:)
     
  14. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Nie miałam nigdy problemów z misjami weekendowymi,to te także będę robiła.Zacznę tylko późnym wieczorem bo za późno wysiałam roślinkę na wylotki.Nie można wejść na Forum z gry od trzech dni,może pora naprawić błąd.Trudno być na bieżąco z grą ,gdy Forum jest dostępne z osobnego logowania.Czy ktoś z MOD-ów już zgłosił to Centrali?Mam nadzieję,że nie przeczytam info ,że gra jest darmowa to wszystko jest możliwe.Ta odpowiedź zabrzmiała na Forum bardzo ...........niestosownie .Miałam tutaj nie przychodzić ale napisałam to co mnie zabolało.Gra nie jest darmowa.
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A może zamiast snuć mroczne domysły, zajrzyj do Oficjalnych Ogłoszeń? Informacja dotycząca wchodzenia na forum została tam zamieszczona wczoraj rano >>klik<<. Generalnie aby przeglądać treść forum nie trzeba być na nim zalogowanym. Tyle że jest to bierny dostęp i nie można np. dodawać postów. Ale ogłoszenia o wydarzeniach, poradniki, czy posty innych graczy można czytać na bieżąco. Nawet jeśli nie ma się zapisanego w przeglądarce adresu, to od ręki można go wyszukać w google, wystarczy wpisać farmerama forum;)
     
    krasnoludek10, bogusiania oraz PoloMit lubią to.
  16. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź,rozumiem trudności w grze to są moje mroczne domysły.Zrozumiałam mogę czytać ale nie mogę lub nie muszę pisać.Myślę ,że lepiej i prościej jest kiedy gra i forum są dostępne równocześnie.
     
  17. ryzio

    ryzio Weteran forum

    aaaa no i wszystko jasne :D faktycznie wszystko jest w poradniku :) dzięki śliczne za rozjaśnienie wątpliwości ;)
     
  18. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    może maseczka Ci potrzebna w razie czego ... bo z drzew nie wylecą ..pozdrawiam..
     
  19. incasent

    incasent Ambasador forum

    Pięknie dziękuję, ale naprawdę nie trzeba :) Może ktoś inny potrzebuje, to skorzysta :)
    Pozdrawiam :)
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No co Ty?
    Jaka maseczka?
    Od jutra stan epidemii zniesiony.:p;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.