Opinie Letnie igrzyska - misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 29 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Nadszedł czas, by rozpocząć letnie igrzyska! Nawet Borsty (niechętnie) bierze w nich udział. Ciekawe jak mu pójdzie? Dowiesz się tego dzięki serii weekendowych misji. Czekają na ciebie wspaniałe nagrody!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Piątek, 30.06.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Poniedziałek, 31.07.2023, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 i kudlaty147 lubią to.
  2. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Itemy dają fajne nagrody. Dobrze, że rośliny nie przechodzą do kolejnych misji. Będę robić :)
     
  3. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    czy to błąd czy tak ma być , że pierwsza misja kończy się w niedzielę, a następne 2 w poniedziałki????
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    nie lubie misji weekendowych tak,że pas czyli hamaczek :)
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak ma być :) Tylko zwróćcie uwagę, że pierwsza zaczyna się w piątek, a 2 kolejne w sobotę.
     
  6. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    no to bardzo dziwnie, roślin podobnie, wypadajek też8), ale cóż
     
  7. misiek73r

    misiek73r Czeladnik forum

    Witam! Misja I goglokaktus - 3170 Misja II kwiat z pl pom. - 3260 Misja III surfoziele -3278
    maska płetwonurka - 567 ulotka let igrz - 598 wiosło - 567
    strój kąpielowy - 29 deska surfing - 34 o ile się nie pomyliłam w obliczeniach
     
  8. incasent

    incasent Ambasador forum

    Na wyspie od dawna nie mam nic do roboty, więc chętnie tam troszkę posprzątam i działam :)
     
  9. ryzio

    ryzio Weteran forum

  10. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    robimy ale czy się uda to już inna sprawa
     
  11. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    robię oczywiście... ...tylko o której start będzie ....oto jest pytanie??? ...
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak się zastanawiam.
    Item warty zachodu (a może wschodu?:p;)).

    Kręgle na powietrzu
    [​IMG]
    Co 18 godz.: 5.600 PD/TPD, 1 x Skrzynia z nawozem III oraz +1 do zbioru z wszystkich warsztatów przez 4 godz.; 2 małe pola.

    A pnącze da stały dopływ bonusu PD/TPD S - to jest 100% w slot srebrny:

    Rząd chmur "Letnie igrzyska"
    [​IMG]
    Należy ustawić na nim dowolne itemy o wymiarach pasujących do chmurek.
    Co 33 godz. będzie dawać:
    · 1.200 PD x Poziom Farmy
    · 1 x Bonus PD/TPD za żniwa (S)
    · 1.200% więcej PD ze zbioru roślin specjalnych (eventowych) na obszarze Farmy przez 4 godz.

    Wygląda na to że pierwszej misji nie musiałbym robić, ale potraktuję ją jako trening.
    A to dlatego, że spróbuję zrobić bez strat PD.
    Na plantacji mam same małpy, więc do dyspozucji miałbym tylko 12 h.
    Niestety badyle rosną ciut za długo i w grę wchodzą tylko 2 zbiory dziennie.
    Łącznie z dniem rozpoczęcia będzie to 5 zbiorów + rozsiew.
    ------------------------------------------------------------------
    To teraz na atomy.

    Misja I

    560 googlokaktusa na bezpośrednie wpłaty i 29x80 = 2.320 na przemiał w młynie - stroje kąpielowe.
    45 ulotka wylotka na bezpośrednie wpłaty i 29x18 = 522 na przemiał w młynie - stroje kąpielowe.
    Razem 3.170 badyla i 567 wylotek - masek płetwonurka.
    Na plantacji jest 188 pól, zbiór na czysto z CMJ - 564.
    5 x 564 = 2.820 + 350 z rozsiewu
    rozsiew I bez śmigieł duże pola (10 x 7 =70)
    rozsiew II bez śmigieł duże pola (41 x 7 = 287) + małe pola (16 x 4 = 64) = 351
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Misja II

    3.260 kwiat z plastra pomarańczy na bezpośrednie wpłaty.
    598 szt ulotka wylotka - na bezpośrednie wpłaty.
    5 zbiorów = 2.820 + 440 z rozsiewu.
    rozsiew I bez śmigieł - 70
    rozsiew II z 19 śmigłami - duże pola (41 x 7 = 287) + małe pola (24 x 4 = 96) + śmigła (19 x 3 = 57) = 440
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Misja III

    830 surfoziele na bezpośrednie wpłaty i 34x72 = 2.448 na przemiał w młynie - deska surfingowa.
    58 wylotka wiosło na bezpośrednie wpłaty i 34x15 = 510 na przemiał w młynie - deska surfingowa.
    Razem 3.278 badyla i 568 wylotek - wioseł.
    5 zbiorów = 2.820 + 458 z rozsiewu.
    rozsiew I bez śmigieł - 70
    rozsiew II z 25 śmigłami - duże pola (41 x 7 = 287) + małe pola (24 x 4 = 96) + śmigła (25 x 3 = 75) = 458
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Wysiać dam radę w 12h dziennie, ale z wylotkami nie mam szans nawet z 30 JC.
    Także nie wiem.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2023
  13. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    jak ty nie dasz rady ...to ja jestem bez szans z 3 jaśkami...pozdrawiam
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Myślałem że coś dam radę magikami podgonić, ale z nich wylotek nie będzie.
    Pamiętaj, że ja to liczę bez przygotowania karnegii na start i tylko dla 12h dziennie.
    Może poświęcając cały dostępny czas da się tyle zebrać.
    Jest 56h eventu na zebranie ok. 600 wylotek.
    Ja chcąc spróbować swojego planu bez strat PD, mam na to tylko 32h, właściwie 36h.:(
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A masz potrzebę skończenia misji w czasie 12 godz.?;)
    Event bogaty w dobre nagrody jak rzadko (oczywiście zależy co ktoś rozumie przez "dobre nagrody"):) Robiłabym tak czy siak, ale +1 do warsztatów, czy slotowy bonus z pnącza, cieszą bardzo:D
     
  16. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    też robię ...nie doczytałam ,że to plan na 12 h ....starość nie radość..
     
  17. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Przyszły wakacje ,ale nie dla farmerów. Tym razem ciekawe pnącze i itemy. :inlove:Warto zrobić całość misji weekendowych, ale ta myśl że jedni wypoczywaja na łonie natury a my harujemy w pocie czoła by zdobyć nagrody... :cry:I gdzie tu sprawiedliwość???-.-
     
    krasnoludek10 i PoloMit lubią to.
  18. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    Dobrze rozumiem ze zeby zdobyc pnacze wystarczy zrobic ostatnia misje ?? :) itemy dowolne
     
    krasnoludek10, Anetta41 oraz PoloMit lubią to.
  19. incasent

    incasent Ambasador forum

    W pierwszej misji jest w sumie do zdobycia 10 kwiatów z plastra pomarańczy, które są roślinką eventową w misji nr. 2
    W drugiej misji jest w sumie do zdobycia 10 surfoziela, które są roślinką eventową w misji nr. 3
    Wygląda na to, że roślinki będzie można na lajciku wysiać pomiędzy misjami, a w trakcie trwania misji zająć się tylko "wylotkami"
    No chyba, że nie da się ich siać w czasie "poza misyjnym" ...
     
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie da się siać poza ewentem. Szkoda.
    Poprzedni też były już roślinki, ale siać się nie dało.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.