Opinie Letnie dni - misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    prawie się udało....w ostatniej minucie niestety sklepik nie działał:oops::oops: i zabrakło mi itemu w obie strony:oops:
    jakby ktoś miał za dużo ,to się uśmiecham :)
     
  2. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Pięknie dziękuję :)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nieomal G&T wątek dynamiczny nam się tu zrobił...xD Dla porządku jakiś czysto "wypadajkowy" post usunęłam...

    Misje były i minęły. Wszystkie 3 pnącza działają, naklejka siedzi w albumie, czekam na kolejne wydarzenie, niekoniecznie na takiego wielotygodniowego tasiemca:p
     
  4. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Mam ten item przypomnij się na GT to podeślę...jak będzie mozliwość...ja potrzebuję "Szczotkuj ostrożnie" gdyby ktoś miał na wymianę
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2021
    agi31 lubi to.
  5. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    dwa pnącza, które chciałam mam, naklejka w albumie , jakby komuś brakowało w obie strony to posiadam nadwyżkowy :)
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Misje już dawno za nami. Dziękujemy za opinie, temat zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.