Mini Event Letni konkurs z nagrodami 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    gdyby nie temat na forum to przez ewent z rybami przespal bym kokosa haha
     
  2. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    100 tys SG, może być. Ciekawe co jutro. TPD?
     
    toDzasta, zagma oraz eliza9070 lubią to.
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    PD w tym pasku kokosow juz bylo. Raczej beda sadzonki na farme albo cos z rzemiosla;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  4. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    No fakt. Dowód może być spreparowany. Ale niektórzy wspominają, że zamykają im się kokosy sprzed paru dni, więc jeżeli na trzech zrzutach będzie otwarty, a na czwartym nie...
    Koniec czarnowidztwa. Jeszcze trzy kokosy. [​IMG]Trzymajmy kciuki.[​IMG] A wystarczyło wprowadzić zapis do dzienniczka i po kłopocie.
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Rzuci pewnie cenę 100 florków 8) albo więcej ;)
    Mi już przeszło, niech sobie te kokosy zabiorą wszystkie i zrobią z nimi co chcą ;) Totalna olewka graczy ale to nic nowego ;) Szkoda, bo nagrody w całym kalendarzu bdb i bez tej całej sytuacji byłaby to pewnie jedna z lepszych niespodzianek w tej grze od dawien dawna.
    Teraz się wkurzam na kręgi i rybki (nie wiem po co xD) ale też mi lada chwila przejdzie xD
     
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Bonus + 1 nie przyda się do żadnego eventu bo najbliższe sianie dopiero 15 lipca :eek:
     
    zagma lubi to.
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No niestety sie nie przyda, a szkoda.
    Ja sobie nim stan roslinek na wyspie i farmie podgonilam i tyle8)
     
    eliza9070, gosiagosia60 oraz Bilonge lubią to.
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ot taki niewinny, złośliwy żarcik pana producenta xD xD xD ;)
     
    gosiagosia60, Bilonge oraz zagma lubią to.
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jakby tak patrzec, to coraz bardziej dowcipny sie robixD;)
     
  10. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    Powitać
    no i fajnie i mi sie w końcu wszorajszy kokos zamknął, super aż ryb już łowić mi się nie chce. Cały miesiąc pilnowania i co i pnącza nie będzie!!!!! Dali wypasione pnącze i teraz ktoś pewnie miesza żeby jak najmniej graczy go miało, na to mi to wygląda albo jak ktoś tu wcześniej napisał - bedzie pewnie ciekawa cena aby je dodatkowo otworzyć eh! nie wiem gdzie to zmierza!!!!!!!!!!!!!!
     
    *galinka* i Atomcia lubią to.
  11. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Blazers oby nie wymyślili 200FL :D
     
    zagma i blazers lubią to.
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Mam nadzieję, że V. choć czasami stosuje zasadę małej łyżeczki , ale kto to wie ?xD:cry:xD
    Więcej niż 20 FL za kokosa nie powinno być , żeby miało to sens.
    Sens i BP xD:cry:xD , co ja dzisiaj piszę.
    Jeszcze dobre słowo z mojej strony.
    Ogólnie poza znanym problemem ten konkurs , kalendarz lepiej mi pasuje , jest naprawdę zacny.
     
  13. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    u mnie też nie będzie pnącza... niestety wyjazd i pózna reakcja bo brak netu
    a pomocy żadnej. Za to dzisiaj już od rana koczuję nad 30 aby dziś rozłupać
    kokosa a tu kicha nie otwiera mi się i aż do tej pory cisza.... wrr :eek:
     
    Atomcia lubi to.
  14. fela76

    fela76 Forumowy żółtodziób

    witaj w klubie zamkniętych:(
     
    Atomcia lubi to.
  15. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    A dzisiaj 25 SP :)
     
  16. _Myszka30_

    _Myszka30_ Naśladowca mistrzów

    W 28 kokosie- 25 SP:p
     
  17. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Zapomniałam jednego kokosa przedwczoraj otworzyć :( Z PT odpisali, że nie przewiduje się możliwości otwarcia zaległych kokosów za kasę lub Fl. Szkoda, ale cóż, moje gapiostwo :) Może jednak, gdyby takich jak ja było więcej, zmienią zdanie gdzieś tam w niebie? pozdrawiam
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zaliczka na poczet kolejnego hodowlanego, czy zacheta do jej uzycia przy lapaniu piorek?:p
    W nastepnym o piorka lub ladna przynete prosze;)xD Albo jeszcze lepiej: zlotego pstraga w jarzynach;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  19. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    kokos rozłupany
    25 SP
     
  20. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    Straciłam pnącze. :( :cry: :cry:

    Byłam na farmie, nie wiem, dlaczego nie kliknęłam w głupi kokos.

    Robiłam screen każdego dnia, jak przeczytałam, że wiele osób tak robi - wczoraj nie zrobiłam, czyli rzeczywiście nie kliknęłam.

    26 dni nie zapominałam, nie wiem, dlaczego zapomniałam wczoraj - coś mnie pewnie oderwało od komputera.

    Nigdy nie wybaczę BP tego kalendarza. >:( Tego, że nie można wykupić pominiętego dnia za FL.

    Na dziś mam zupełnie dość farmy, głupich eventów wywołujących tylko frustrację zamiast zabawy, itd.

    Oni tak zawsze - jak coś jest na PLUS - Bahama, pnącza dające TPD - to musi być coś na MINUS. >:(
     
    amdep lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.