Mini Event Letni konkurs z nagrodami 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Karen139

    Karen139 Baron forum

    U mnie kokosowy robotnik, wykopał:
    -żaby-.-
    -krety:(
    -szopy:(
    -żółte króliki:wuerg:
    -dziobaki:D:inlove::music:
     
    -strzalka- i *emer* lubią to.
  2. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    witajcie,
    u mnie kreciki wykopały
    koziarnię żółtą
    bobry ++
    koty
    myszy
    KIWI :inlove:
    fajnie,fajnie:)
    pozdrawiam
     
  3. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    Hey

    u mnie krety , pomarańczowa strzygalnia owiec , czerwona owczarnia , czerwona króli:Dkarnia i kiwi
     
  4. tessao

    tessao Cesarz forum

    u mnie
    2x myszy
    1x bociany
    2x bobry - zagroda klasyczna ++

    gdzie te dziobaki???:cry:
     
  5. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    a u mnie

    bobry++
    koguty
    gołębie
    jeże
    wilki
     
  6. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    to pochwalę się i ja
    W kolejności odkrywania
    bobry ++ o_Oo_O
    żółte ryby o_Oo_Oo_O
    czerwona stajnia ;)
    wilcza jama ;)
    myszy :sleepy:
    Bez rewelacji ale i tak się ciesze darmowe nie florenowe xDxD
     
    -strzalka- lubi to.
  7. 11eveline

    11eveline Książę forum

    U mnie: wilki, szopy koty, gołębie i bociany. Wszystko już miałam i siedzi w pasku.:( Kiwi, żółwi i dziobaków to już chyba nigdy nie trafię.:oops:
     
  8. -bibiba-

    -bibiba- Czeladnik forum

    A ja zacznę z innej paczki. Kliknelam na kokosa (kilka dni temu) a jak weszlam na farmę na następny dzień to nagrody nie było. Ekipa na moją interwencję napisała, że to niemożliwe. A właśnie że możliwe, bo dzisiaj miałam taką samą sytuację. Tyle ze jak wlazłam ponownie to nie miałam zagród w pasku i mogłam zainterweniować jeszcze raz klikając na kokos. Takich osób jak ja jest więcej, bo ekipa nawet specjalne wyjaśnienie zrobiła https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/letni-konkurs-z-nagrodami-2015.21506/#post-640879 Z tego ich bełkotu wynika, że nawet jak kliknęłam to nie jest pewne, że kokos się otworzył. Uważam, że jest to niesprawiedliwe i w takich przypadkach ekipa powinna nagrodę dać. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
     
  9. -biba- jeżeli jesteś pewna że nie dostałaś nagrody z kokosa to proszę napisz do Pomocy Technicznej tam zostanie to sprawdzone. Odpowiedz TL_Mouse uważasz za bełkot??? wybacz ale uważam ze za daleko się posuwasz, na naszym forum nikt nikogo nie obraża i wszyscy staramy się być dla siebie uprzejmi, więc proszę żebyś zmieniła ton swojej wypowiedzi.
    Upominam słownie

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    Kara
    Brak kultury: 11 - 51 pkt


    REGULAMIN
     
  10. -bibiba-

    -bibiba- Czeladnik forum

    No bardzo przepraszam, ale mam prawo mieć poczucie krzywdy. Oczywiście ze napisalam do pomocy technicznej i wlaśnie otrzymałam sprzeczne informacje. 1 ze to wogule niemożliwe żeby kokos się nie otworzyl, 2 ze możliwe bo jednak tak się zdarza - dlatego określiłam to bełkotem, bo są zupełnie sprzeczne informacje. Ja rozumiem, ze poruszylam niewygodny temat, bo zawsze tego typu sprawy są załatwiane negatywnie dla gracza. Ale Farmerama nie jest tak "kolorowa" i zdarzają się tematy trudne. Proszę mnie tutaj nie straszyć. Ja nikogo nie obrażam tylko oczekuję, że inni gracze tez w tej kwestii się wypowiedzą, bo okzauje się że w evencie letnim inni też mają taki sam problem.

    A po drugie szanowny moderatorze, wypadało by choć poprawnie wpisać login gracza . Ja nie jestem -biba-
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2015
    *galinka* lubi to.
  11. vilemo1975

    vilemo1975 Aktywny autor

    kochanieńka ja dostałam żółte ryby, żółtą wytwórnie farb ,pomarańczową oborę, czerwoną oślarnię i na osłodę żaby:cry:
     
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    5 zagród - fajna nagroda, bo lubię dreszczyk emocji podczas odkrywania xD
    Tylko zagrody niefajne, bo: bociany, koguty, wilki, żółta strzygalnia i żółte farby
     
  13. Nikt nikogo nie straszy tylko staramy się trzymać się regulaminu a jeżeli jesteś niezadowolona z odpowiedzi z Pomocy Technicznej to zawsze możesz napisać prośbę o bardziej szczegółowe wyjaśnienie. Użyj do tego opcji "Odpowiedz " przy wiadomości którą dostałaś.
     
  14. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    pozbierałam kokosowe zagródki i szał normalnie, nie ma kurników xD
    są za to bobry + i ++ :p, gołębie, koty i czerwone struśki, obleci ;)
     
  15. mahartka

    mahartka Baron forum

    2x bobry++, myszy, żaby i gołebie... czy to na pewno były jedne z najnowszych zagród niespodzianek??o_Oo_O;);)
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Z zagrod dostałam sam wypas bije was wszystkich na głowę ...
    bobry ++ x 2
    zwykłe pszczoły
    żółte kozy
    koty :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    -strzalka- lubi to.
  17. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    czytając ostatnie wpisy, to stwierdzam, że u mnie tak źle nie wypadło
    pomarańczowe rodeo, bobry ++, kret, pomarańczowe kameleony i wilcza jama
    szału nie ma, ale pocieszam się, że zawsze mogło być gorzej
    poza tym, jak siedzą w pasku i jeść nie wołają, to niech sobie będą, a może kiedyś się przydadzą
     
  18. Rysia

    Rysia Mieszkaniec forum

    Właśnie odkryłam nagrodowe TS:
    żółty staw koi,
    gołębie,
    krety,
    czerwony kaczy staw,
    jeży.
    TS-y bez jeży u mnie to TS-y stracone, uwielbiają moją farmę :)
     
  19. Jasminum

    Jasminum Forumowy żółtodziób

    U mnie tragedia
    żółte ryby x 2
    zółta obora
    zółta strzygalnia baranów
    krety...ręce mi opadły :cry:
     
  20. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    U mnie też byle co. Kolejne bobry xxl, 2 razy myszy, gołębie i koty. Ale to już przyzwyczajona jestem, że u mnie na coś fajnego liczyć nie można. Co więcej, wcale się nie ucieszyłam, że taka nagroda na nas dzisiaj czekała. Jedynie nadzieja, że będzie pociąg i te zagrody się świetnie do tego przydadzą.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.