Mini Event Letni konkurs z nagrodami 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. juras

    juras Weteran forum

    ....no bo jeden mu zamknęło, a drugi zapomniał otworzyćxD
     
    hiacynta lubi to.
  2. evetta111

    evetta111 Forumowy żółtodziób

    Zmiana reguł w trakcie gry jest niepoważna, bo trudno zrobić to sprawiedliwie. A jeśli ktoś się wkurzył tym jednym kokosem i odpuścił resztę? Albo pozwolić na wykup wszystkich zamkniętych, albo żadnego.
     
    hiacynta lubi to.
  3. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Najlepiej by było - wszystkich zamkniętych, ale....
     
    hiacynta lubi to.
  4. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :D wszyscy mamy fatamorganę wg BP
     
  5. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    Chciałabym sobie przypomieć czy BP kiedykolwiek ,przyznało graczom rację,chyba nie .Zawsze wytłumaczą na swój mądry sposób.Zastanawiam się po co męczyć palce na klawiaturze i do nich pisać(napisałam )odpowiedź jak wyżej.Szkoda moich nerw,bo jestem pewna że odkryłam ten 15 orzech.
     
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja myślę, że jest już nas tak dużo, to może założyć "Klub kokosowych kłamców"
     
    juras, renia111979 oraz Atomcia lubią to.
  7. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam a ja coś czuję, że ktoś zrobi kokosy za nasze nieotwarte kokosy. też mam 1 ale chyba zapomniałem choć resztę pamiętałem. dziwne. no i inni też mają zaniki. cóż to tylko gra. pozdrawiam
     
    juras, Atomcia oraz azadrubalja lubią to.
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Z tej informacji wynika, że BP ma graczy zgłaszających problem za wyłudzaczy, naciągaczy tudzież osoby chore umysłowo i psychicznie... Mam nadzieję, że nasza Ekipa tak nie myśli i w naszym imieniu nadal zgłaszacie fakt istnienia problemu a także dalsze zapytania o możliwość odkrywania kokosów za floreny?
    W tej grze przy każdej byle jakiej funkcji nawet najprostszej są błędy i akurat letni konkurs jest jedyny gdzie ich nie ma? Wierzyć się nie chce...

    Dlaczego BP jak już ciężko nie lekko zrobi jakiś krok do przodu (GT, sam fakt tego kalendarza i dość fajne nagrody) to za chwile cofa się dwa kroki do tyłu tą całą zaistniałą sytuacją jeszcze oczerniając graczy...(co prawda nie bezpośrednio ale z kontesktu wypowiedzi tak to wygląda)...
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nadzieje masz?o_O woow! ja za to nie mam zludzen sasiad ...maja tam gdzie widac,ze maja .. ;)xD
     
  10. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Nadzieja matką wiadomo kogo ;) ale każdą matkę kochać trzeba xD

    A w temacie...to co jutro dadzą? Aby nic z rzemiosła...i tak już skopane jest na maxa xD xD ;)
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no w cos trzeba wierzyc hahaha xD ja tam nie wierze za grosz :p
    a w temacie : zaraz sie dowiemy ;)
     
    Atomcia, MaDzo oraz Mariolka7214 lubią to.
  12. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Na dzisiaj 50 tys PD
     
  13. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    To otworze kokosa, zdjec nie robie, po pnaczu mam dosc. Nie dostalam rekompensaty, bo nie moglam wejsc na forum i nie wiedzialam, ze trzeba pisac. Wrrrr.
     
  14. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    W sprawie pnącza napisz do PT może się uda...generalnie mało czasu dali aby jak najmniej osób z tego skorzystało :( typowa zagrywka firmy...:(

    50000pd - a czemu teraz po równo dostajemy a nie pod względem lvl? :p pewnie wyrównywanie szans xD
     
  15. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    :( Mam nadzieję, że w końcu dadzą taką możliwość. Przecież sporo osób, by te kokosy pokupywało, więc BP by troszkę zarobiło. Więc byłby "wilk syty i owca cała". Trzymam za to kciuki. Sama jednego dnia (a loguję się codziennie) o mało co nie zapomniałam o tym kokosie, w ostatniej chwili sobie przypomniałam, a przecież cały dzień wchodziłam na farmie. Ale tutaj tyle pracy - eventy, sianie, zbierania, oazy, handlowanie, kręcenie kołem, zakładanie gumiaczków i ściąganie, wysyłanie prezentów sąsiadom i kurczaczkom, przechodzenie kilkunastu stron Cudownego Pnącza itd.... tyle pracy, że można zapomnieć o jednym małym kokosiku...
    No nic, żyję nadzieję, że w końcu BP udostępni taką możliwość, by wszyscy Gracze mogli na tym skorzystać.
     
  16. dzeniu_ck

    dzeniu_ck Koneser forum

    Ty zapomniałaś,ale większość osób nie zapomniało,tylko otworzyło,a na drugi dzień kokos był zamknięty.
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ja jednej rzeczy nie rozumiem ...jak wilk syty i owca cała ? z jakiej racji ktos kto kokos otworzyl a jakis niewytlumaczalnych powodow zostal mu on zamkniety mialby jeszcze placic za jego otworzenie? uswiadomisz mnie Magiczna jaka to owca cala? bo wilk syty to napewno .. ale z ta owca to graniczy z absurdem...

    skoro np ja dostaje cos za darmo to dlaczego "Kowalski" ma za to placic?przeciez gramy w ta sama gre.o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2015
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Magiczna niestety nie zgadzam się z Tobą ja mam zapłacić za 2 kokosy na pewno rozbite prze zemnie a teraz zamknięte ,przez błąd w grze a nie z mojej winy a reszta graczy dostanie za free pnącze robiąc na farmie to samo co ja.Uważam że to jest wykorzystanie przez BP błędu i na dodatek zarobek z tego na graczach .Inaczej byś pisała jakby Tobie to sie zdarzyło.
     
    ankagdw, MaDzo oraz Atomcia lubią to.
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Jest kolejne OO...



    Letni konkurs z nagrodami 2015


    i znowu wychodzi na to , że ....


    Niestety , ale mleko po raz kolejny się rozlało i nawet jak niebawem BP dam możliwość odblokowania za FLorki , to pozostanie niesmak.
    Myślę, że tak właśnie zrobią i to za symboliczną ilość waluty (kilka , max kilkanaście FL) , bo brak takiej decyzji to kolejny potężny strzał w kolano Firmy.
    Kompletnie nie rozumiem takich działań i pogrywania sobie w ten sposób z Userami.

    Bry po bandzie.
     
  20. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    BP mógłby się rzucić większą ilością florenów w orzechu kokosowym.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.