Mini Event Letni konkurs z nagrodami 2015

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    jasne, bo ja nie mam nic lepszego do roboty tylko bawić się w zrzutki -.-a potem w ankiecie pytają dlaczego nie jesteś zadowolony z gry i nie polecisz jej innym :p no właśnie dlatego....8)
     
    blazers, lazurowa76 oraz zagma lubią to.
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    to dobrze na pewno jest wiecej graczy z takim błędem w grze i przez co pnącza nie dostaniemy .niech wiecej ludzi pisze to może coś z tym zrobią
     
  3. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Powiem szczerze odkąd pojawiły się na forum wpisy ,że kokosy same się zamykają - robię screena :D..znaczy rano otwieram kokos ..a jak mam chwilkę czasu cyk screena - w razie takiej sytuacji którą tu opisuje część graczy , mam "dowód rzeczowy " :oops:..
    Co do samego konkursu letniego , nagrody mi się podobają - zasadniczo te 25 tys TPD paska mi nie przesunęło ..ale nagrody OK ..:)
    Powodzenia i mam nadzieję że problemy PT rozwiąże ..:)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Poszłam za Twoim przykładem-też na wszelki wypadek screna zrobiłam.Pozdrawiam.
     
    hiacynta i amber♥ lubią to.
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Gosiu , tylko rób go codziennie ..jeszcze tych kokosów trochę mamy do otwarcia ;)..starego screena zastępuję ::) ..
    Fajną niespodziankę nam zrobili tymi kokosami , cóż jak znowu coś zawiodło ..:(w tej sytuacji trzeba się asekurować :p;)xD
    miłego dzionka :)
     
    zagma, toDzasta oraz gosiagosia60 lubią to.
  6. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    ja miałam w tamtym tygodniu tak z 3 kokosem pisałam do PT ,ale zrobili ze mnie g......ka i tyle nie wierzyli mi .
     
    gosiagosia60 lubi to.
  7. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum


    Ja też zrobiłam screena xDxDxD
     
    amber♥ i gosiagosia60 lubią to.
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No ładnie. Brakuje tylko tego, aby robić zrzuty z każdej operacji wykonanej na farmie.

    "Źle się dzieje w państwie duńskim."

    A screeny jak już, to radzę zachować, nie nadpisywać czy zamieniać. Co będzie jak otwarte kilka dni temu kokosy tajemniczym sposobem się zamkną ?
     
    blazers, agaszcz80 oraz amber♥ lubią to.
  9. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. Nie wiem jak dla innych graczy ale dla mnie nagrody "Letniego konkursu" są zaje.... i bombowo fajne. BP naprawdę się postarało. xD


    Dokonałam edycji, zmieniłam kolor czcionki. Proszę pamiętać że:

    Tym razem tylko upominam.
    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 czerwca 2015
    baska22, Bilonge oraz agaszcz80 lubią to.
  10. jolusiowo

    jolusiowo Forumowy żółtodziób

    punktów mi NA PEWNO NIE DODAŁO
     
  11. lazurowa76

    lazurowa76 Aktywny autor

    wlasnie bylam na francuskim forum,problem z kokosami rozwiazuja na biezaco,2kokos wszystkim odblokowali skryptem a reszcie pomagaja na biezaco.......
     
  12. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    kurcze a mi nawet nie odpisali :( info że zgłoszenie przyjęte dostałam i zero odpowiedzi :(
     
  13. -malutka_2002-

    -malutka_2002- Forumowy żółtodziób

    Wczorajszy kokos zamknięty choć na pewno go otwierałam,co robić?
     
  14. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    ludzie piszcie do pomocy tech. że u was też ten sam problem co u mnie że zamykają się kokosy już odkryte kiedyś ,może w końcu sprawdzą jak potrzeba i stwierdzą że to naprawdę błąd w grze
     
    lazurowa76 i feniks1414 lubią to.
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja zachowałam się jak papuga i zaczęłam robić również screna:p:)
     
    feniks1414, ka_ro oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    A dziś w kokosie nr 9 tooo 2x Galaretka wyspiarza 8) mniam mniam
     
    zagma i feniks1414 lubią to.
  17. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    czy znajdzie sie ktoś któremu pomogła pomoc tech w rozłupaniu kokosów już przeze mnie odkrytych a teraz zamkniętych
     
  18. Dawid1306

    Dawid1306 Forumowy żółtodziób

    Po wysłaniu do pomocy zgłoszenia i dwóch maili otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiego błędu i temat zamykają. Trudno to nazwać pomocą.
     
  19. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    a ja dostałam info, że analizują problem -.-
     
  20. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    A dziś w kokosie nr 10 toooo 15 szt super paszy :D
     
    zagma lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.