Lepsze zbiorniki na wodę

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika prokin, 21 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

za czy przeciw?

  1. Za!

    12,0%
  2. nie potrzebne

    88,0%
  3. nie wiem

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. prokin

    prokin Okazjonalny autor

    Postanowiłem napisać ten post, ponieważ zwykłe zbiorniki zbyt szybko się wyczerpują.

    Zbiorniki byłyby w dwóch wariantach:
    - "Zbiornik+"
    - "Zbiornik++" (lub w jakiś innych nazwach, ale i tak najważniejsze jest to co one oferują)

    Zbiornik+

    Wygląd:
    -Wyglądałby jak podstawowy, tylko że w innym kolorze: ŻÓŁTYM

    Miejsce:
    -Standardowo: 1x1

    Czas:
    -20h

    Profit:
    - x10 wody

    Możliwość zdobycia itemu:
    - Zakup w galerii za SG
    - Wylosowanie w kole fortuny


    Zbiornik++

    Wygląd:
    -Wyglądałby jak podstawowy, tylko że w innym kolorze: POMARAŃCZOWYM

    Miejsce:
    - 1x1

    Czas:
    - 23,5h

    Profit:
    - x20 wody

    Możliwość zdobycia:
    - Wylosowanie w kole fortuny
    - Zakup w galerii za FL

    Post edytowałam i zmieniłam kolor czcionki, ponieważ:
    2.4. Kolory

    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 grudnia 2018
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Przecież wodę można zakupować po bardzo symbolicznej cenie w nieograniczonych ilościach.
     
    MobilisA075, agucha31 oraz ania1713 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Myślę że to raczej nikomu potrzebne nie jest, bo zbiornik po odkryciu odpowiednich run na drzewie mądrości mieście spore ilości a poza tym kupno wody nie jest drogie
    Ale tak na przyszłość jak chcesz stworzyć jakiś pomysł to pamiętaj o dodaniu ankiety do niego tak aby można było głosować no i nie pisz czerwonym kolorem to kolor zarezerwowany dla członków ekipy, oraz pisanie dużymi literami też jest nie dozwolone to oznacza krzyk
     
    MobilisA075 lubi to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    prokin - Dodaj ankietę do pomysłu pamiętając o opcji dla niezdecydowanych.

    Nie pisz również dużymi literami (Caps Lock), ponieważ w internecie oznacza to krzyk i jest zabronione na forum. Podrzucam Regulamin forum dla przypomnienia.

    Czas na dodanie ankiety masz do jutra (sobota)do godziny 17:41.
     
  5. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    osobiście tego itemu zbiornika na wodę używam jedynie jak na pnączu jest potrzebny dowolny item o wymiarach 1x1

    na łąkach mało osób ma miejsce, aby dodatkowo zajmować je przez zbiornik na wodę

    na drzewie mądrości jest Runa "Woda!!!" podzielona jest na 8 etapów, pełne jej ulepszenie za gwiazdki to koszt 485 gwiazdek i powiększy zbiornik główny ze 100 do 450 jednostek(650 dla kont premium)

    z dodatkowych zbiorników na wodę raczej nikt by nie korzystał
     
    MobilisA075, ania1713 oraz agucha31 lubią to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    prokin - Twój pomysł dodałam do spisu treści. Owocnych rozmów zyczę.

    Osobiście uważam, że zbiorniki na wodę za floreny są zupełnie bez sensu. Po co kupować za realne pieniądze coś, co mogę w innym miejscu gry mieć za sianogrosze?
     
    ania1713 lubi to.
  7. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Hahahahahahaha! Co za bezsensowny pomysł! Zbiornik na wodę za FL? Że co? Mam wydawać pieniądze żeby zakupić wodę? Chyba to jakiś ponury żart! Oczywiście że na tak (czytaj: nigdy w życiu)
    @prokin
    <ciach>

    Niepotrzebną uwagę dotyczącą ortografii usunęłam.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 grudnia 2018
    cyfrzakk lubi to.