Opinie Legenda wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 5 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Gratuluję! Ja ciągle jeszcze nie trafiłam, ale może z tasiemca będą.
    18 gierek za mną. Koło nie współpracuje, wypadajek duży zapas ale brak roślinki, więc bardzo nie poszaleję. Uwielbiam patrzeć na tę gęś w locie i delektuję się każdą gierką xDxD
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A ja wykonałam 24 gry i ani jednej potencjalnej mrówki ani sadzonki, nie ma co wystawić, zniechęciłam się :cry::cry::cry:
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie przejmuj się, te tajemniczości strasznie złośliwe są, stare drzewka i zagrody też :wuerg:
    Nowości to ja nie widziałam od baaaardzo dawna, nawet takich starszych "nowości".
    Koło jak zwykle odmawia współpracy ale chyba już mi wszystko jedno.
    Coraz mniej mnie ta gra bawi a nawet interesuje,no cóż.
     
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Tylko spokój może nas uratować. Mam zaliczone 28 gierek, więc niedużo więcej od Ciebie.
    Rozpakowywałam skrzynki po kilkanaście. W I turze trzy potencjalne mrówki. Zero w rzeczywistości.:(
    W II cztery potencjalne manty. Wynik: czerwone koty, pomarańczowe bizony, i pomarańczowe bobry. ( Bobry mnie " kochaja " nad wyraz ) i coś jeszcze, co od razu poszło do paska.
    Teraz BP ma ostatnią szansę. -.-xD A ja nadzieję. xDNawet wystawiłam hipotetyczne mrówy na wzór Ani - bacowej.
    W okolicy młyna. xD Za jakiś czas wkleję wyniki.;)

    [​IMG]
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    żebym ja chociaż te hipoptetyczne dostała, nawet nie mam co wystawić. Zobaczę jeszcze 2,5 doby może się pobawię. Gratuluję zdobywcom...
     
  6. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Tak, jak obiecałam pokazuję co się ulęgło. xD

    [​IMG]

    Od lewej: świnki morskie, żółta mleczarnia, rudziki, żółte jeże. Jeżu jak się cieszę ! xD
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    :D:D:D A mrowiska niet, jeżu drogi xDxDxD
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Póki co odkryłam 6 potencjalnych mant - 2 x pomarańczowe tukany, 1 x pomarańczowe tygrysy i masło, nosorożce i czerwone pandy...
    Potencjalne mrówki rozczarują mnie za pół godziny...
     
  9. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Czy mozna otworzyc skrzynie wszystkie na raz - czy musze je otwierac po kazdej grze? Zastanawiam sie co jest korzystniejsze?
    Ostatni zbior zielska za 3,5 h i moge krecic w mlynie bulion i grac :D
     
    robins71 i izabell2468 lubią to.
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Bo to nie ta łąka, na dzikiej trzeba było.:)
    Całkiem nie spisały się tajemniczości.
    Te żółte mleczarnie to już mogli sobie darować, bo wystarczy, że koło nas nimi raczy. Już mam ich 25.

    * * *
    Oprócz mrowiska dostałam biom patyczaków i pachołki. Sieję dalej różeniec, bo 100% mi się trafiło i teraz zaczyna mi brakować rogów.
    Może wpadną jeszcze TS.
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ostatnim razem otworzyłam za jednym zamachem 51 skrzynek. Wcześniej po kilka, ale co Ty zrobisz, to już zależy od Ciebie.

    Miałam już się wylogować, ale drzewkowe tajemniczości właśnie dojrzały. Na pocieszenie mam coś z nowości. xD

    [​IMG]
     
  12. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Czyli nie ma znaczenia - otworze w takim razie wszystkie na raz po 20 grach :D

    Pomylilam sie z liczeniem i ostatni zbior bedzie jutro rano i jutro zrobie wszystkie gry na raz i zobaczymy ile sie tych skrzyneczek uzbiera - moze tez uda sie jakas nowosc dostac :p Marzenie kazdego, ale jak widac, czasami sie uda nawet ta jedna rzecz dostac ;)
     
  13. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja też za 2 h mam ostatni zbiór badyla, wreszcie go uzbierałam :cry:, ukręcę buliony i jutro będę się bawić toporkami :p. Wydaje mi się, że lepiej otwierać skrzynie w większej ilości. Ja tak otwieram skrzynie z pnącza i ogrodów ozdobnych - raz w tygodniu i są lepsze efekty, niż otwieranie pojedynczo.
     
  14. mahartka

    mahartka Baron forum

    13 gier już to dobrze czy słabo? sama już nie wiem ;) ale za to z pierwszych niespodzianek które w ogóle łaskawie chciała mi dać gęś ;) wypadły mrówki :) czytając Was wychodzi na to że słabo lecą.. i z tego względu jeszcze większe zdziwienie O_O
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Masz mrówki, a to bardzo dobrze :)
    Ilość gier to pikuś ;)
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Podobno narzekanie na forum pomaga, to ja trochę ponarzekam :p
    41 gierek rozegranych, potencjalnych mant nie było, potencjalnych mrówek trochę się przewinęło,ale same żółte warsztaty i pomarańczowe bobry i pawie..., ani mrówki, ani szynszyli, ani kucyków nawet, a w dodatku pociągu nie widać i nie ma gdzie tej żółci pakować..., z drzewek podobnie ani pół nowości nie wypadło. A po agamie, patyczaku czy pachołkach to w ogóle śladu nie ma.
    Coś mi się wydaje patrząc na koło i inne losowości, że BP myśli, że mój poziom zainteresowania kręci się wokół żółtych odcieni, otóż oświadczam, że w żółtym mi nie do twarzy ;)
    Męczę dalej Ingrid, ale jak tak dalej będzie mnie "obdarowywać", to chyba sama pod ten toporek trafi8)

    To teraz powinno być lepiej :pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2019
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja nie miałem w ogóle tajemniczości z mrówkami na 103 skrzynki. Eh, ta losowość wg BP
     
  18. rysio

    rysio Ambasador forum

    Skoro narzekac to sie chetnie przylacze z jednym pytaniem:
    uzbieralem 6 zagadkowych zagrod "tartan" , wystawilem i zebralem jednoczesnie i otrzymalem 6 pamaranczowych pawii (nr. 35-41)
    jak to mozliwe? co jest z ta gra na bakier?
    tylko prosze nie piszcie bzdur o jakiejstam losowowsci, bo sie tylko osmieszycie
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2019
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    to i sobie ponarzekam na 10 zagród ani jednej mrówki :wuerg:

    agma i pachołki wskoczyły :)
     
  20. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Mi wykluły się trzy fabryki pachołków i jedne manty. Z "tartanów" najlepsze były pomarańczowe wilki - więc też ok. Mrówek brak (i bardzo dobrze) zresztą bardziej zależy mi na pomarańczowych żółwiach niż mrówkach, więc coś tam do końca o nie "powalczę". Najbardziej zdziwiona jestem tym, że mam już 24 gry i to jedno pole, było dla mnie ok na spokojne zrobienie eventu przed czasem.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.