Opinie Legenda wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 5 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Za dobre 3 godz. zbiorę skrzynki i zobaczymy czy wypadły jakieś tajemniczości, jeżeli tak to wystawię i poczekam :) Miłego dnia.
     
    kalinamala lubi to.
  2. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Ja też mam dobre serce :p i chętnie pomogę:D
    Ejj... widzę dla mrówek licha perspektywa
    Weź je do mnie przerzuć , będą se używać xD

    Do paska nie wrzucę, kurzyć nie pozwolę
    najładniejsze miejsce pod Dębem wybiorę
    Codziennie mieć będą świeżutką rzeżuchę
    będę nawet rymy skrobać im za uchem
    I pieścić , hołubić, i chuchać i dmuchać
    nawet serenady czasem dam posłuchać
    A co Tobie za nie ...ustalą już sówki
    - pomyśl o tym Gosiu - bądź dobra... dla mrówki :p;)xD
    -no dwie potencjalności z dzisiejszych rzutów mi wpadły, więc wystawię i zobaczymy co tam w nich ukryte :music:

    edycja;
    No trzeba sobie jakoś radzić - ja czekam niech mi papirus urośnie i skrobnę petycję do Tutanchamona z prośbą coby klątwę z tych mrówek zdjął jak najszybciej:pxD:cry:


     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2019
  3. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    mialem chyba 6 albo 8 zagrod z szansa na mrowki , ale jak to w zyciu..................:cry::cry::cry::cry::cry:
    zadna nic mi nie dala...................>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(


    i jak tu zyc panie prezesie..........................................;):p
     
  4. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    witam
    u mnie szansa na mrówki się nawet nie pojawiła, za to siedlisko agamy kołnierzastej mnie ucieszyło i pierwsza topola kanadyjska:) :)
    miłego dnia:)
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Tak ja obiecałam, że napiszę to piszę. Na całe 33 skrzynki wypadły 4 TS. Wystawiłam, nie wytrzymałam i zebrałam za florki. A oto wyniki: żółte jeże, żółta pszczelarnia, żółta mleczarnia i mrowisko z czego niezmiernie się cieszę. A TS z drzewek dało 8 szt, ale to jeszcze niewiadoma. Miłego popołudnia życzę.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2019
  6. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    na pożegnanie ostatnim rzutem toporka zdobyłam zagrodę mant i topole kanadyjską:)
     
  7. matthero

    matthero Weteran forum

    Witam. Ja chyba event skończyłem bodajże na 24 albo 25 rzutach. Gratuluję Tym co skończyli. Bardzo się cieszyłem z pachołków drogowych. Dostałem ich chyba 3.
     
    nuka20 i jola0909g lubią to.
  8. mahartka

    mahartka Baron forum

    udało mi się w ostatniej chwili zdążyć ze wszystkimi grami :) akurat rano przed zakończeniem eventu. Skrzynki dały mi tylko dodatkowe agamy, innych zagród ni widu ni słychu ;)
     
    nuka20 i Alicjanastka lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu już dawno minął, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.