Opinie Legenda wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 5 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Zrobiłam 25 gry i sieję dalej.Z 5 zagród,trafiło mi się mrowisko,więc fajnie bo nie miałam.Ogólnie przyjemny event.

    Ps- sąsiad poszukiwany :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2019
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Skończyłam,więcej nie sieję,bo mam focha na Ingrid-dzisiaj mi dała mrowisko [​IMG] a nie mogła wczoraj ?-.-
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    asienka26, sówka Ci padła? Twój post usunęłam.

    ***
    Moje wczorajsze 4 Tartany nie były takie najgorsze... Żółte strusie jaja i pomarańczowe bobry, ale i 2 szynszyle... Przydadzą się...:)
    Jeszcze dzisiaj porzucam, to może coś wpadnie, ale nie robię dodatkowych gierek. 21 i koniec.
     
  4. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Ewent ukończony wczoraj ale upragnionego mrowiska nie ma .Trafiły mi się 2 stare-nowe drzewka rambutan i wolemia. Focha nie mam sieję nadal Zawzięcie rzucam toporami może w końcu coś upoluję.... I tak do następnego ewentu hihi
     
  5. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    wstałem rano jak zwykle w dobrym humorze; zrobiłem sobie kawkę, wypaliłem to i owo a następnie spokojnie zebrałem różeńca i <ciach> nie uruchomiłem polepszaczy... najbrzydsze wyrazy powtarzałem po kilka razy !

    Wykropkowane wypikanie usunęłam-.-
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2019
  6. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Po prostu-wirtualny obóz pracy.
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Alicjanastka, ciachnęłam Ci post, same emotki miał :(

    ***
    .elom., nic nie wiem o przymusie pracy na farmie. Istnieje takowy?
     
  8. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Pnącze jest :) , ale z marzeniami o mrówce chociaż jednej właśnie się pożegnałam - nie trafiła mi się ani jedna zagroda niespodzianka:wuerg:. No trudno, może w nieodległej przyszłości gra mi to jakoś wynagrodzi xD
     
  9. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Pnącze zdobyte - z 20 gier miałam 49 skrzyń - między innymi dostałam zagrodę dla patyczaków, 2x zagadkowe drzewo z potencjalną wolemią, 2x zagadkowe drzewo z potencjalnym rambutanem, 2x zagadkowa zagroda z potencjalną mantą i 2x zagadkowa zagroda z potencjalnymi mrowkami - no ciekawa jestem co mi z nich wyrosnie :)
    Powodzenia walczacym - jestem z wami ;)
     
  10. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Jejjj.. też chciałabym mieć taki powód do focha - niechby nawet jutro, czy za kilka dni, dla mnie będzie bez różnicy, byle tylko ...było :p - a tu w potencjalnościach tylko żółcie lub pomarańcze jakieś drzemią :cry: - jakby kto te mrówki zaklął tak trudno na nie trafić :music:
    No nic, nadal sieję choć już pnącze wisi i ostatniej iskierce nadziei nie daję zgasnąć :p
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Pewnie to co pisałam gdzieś mi uciekło ;););)
     
  12. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    takiej niespodzianki zycze wszystkim wystawiałam po 2-3 zagrody i były gora pomaranczowe teraz wchodze i sa mrowki cos przeoczyłam:)za 1.30 beda pierwsze zebrane
     
  13. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Pnącze od wczoraj wisi, jeszcze dziś trochę porzucałam toporem ale już daję sobie spokój. Ingrid przebiegła przeczytała chyba moją prośbę o różowe koniki i wysłała je do mnie galopem:inlove:. Więcej nawet nie wiem co było, siedzi już w pasku.
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Focha mam,bo jeszcze wczoraj cenne były a teraz tylko będą mi zalegały w pasku :p
     
  15. kamder

    kamder Hrabia forum

    Event zrobiony dzisiaj rano. :)
    [​IMG]
    Ze skrzynek nie wyleciała ani jedna zagadkowa zagroda, tylko kilka zagadkowych drzewek, z których nic ciekawego nie wyrosło.:(
    Chyba na mrówki i manty sobie długo poczekam niestety.
     
  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    ja mogę im pomóc przy najbliższej okazjiixD
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też xDxDxD. Jeszcze sieję, ale czy warto :( ??? Zobaczymy jutro, jak do tej pory nie miałam żadnej tajemniczości, teraz zostawiłam skrzynki na jutro. Jak co to dam znać. Dobranoc wszystkim :):):).
     
  18. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Witam, a u mnie z "mrówek" 5 mrówkojadów, pewnie moje mrówki zjadły :(((
     
  19. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie pnącze też wisi. Z potencjalnych Many- pandy, anakondy i coś tam jeszcze- nie pamiętam,
    a potencjalne mrówki nawet nie zawitały do mnie. Trochę drewna na opał też wyrosło i jedna
    wisienka- czyli topola kanadyjska:D, mam dwie bo jedną mam z G&T- ot, taka "złośliwość":D.
    23 gierki tylko zrobiłam bo na mojej farmie wszystko rośnie bez gmo.
     
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    niestety nie mam sie czym chwalic:sleepy:, mrowek brak, nawet malo stajennych ze skrzyn, :),
    trudno, pociesze sie kiedys tymi na targu, jak zawitaja:), bo dalej szaro:sleepy:,
    ale to co widze u Was, jest jednak duzo mrowek, :), gratki;)
    to mnie pociesza, ze sie moze nie pomylilam, i w nastepne GT bedzie duzo mrowisk, i duzo tanszexD
    ale to tylko moje zdanie;), aha, pnacze jest i nawet wiecej, ewent zaliczony spokojnie;)
    Pozdrawiam, milego dzionka;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.