Opinie Legenda wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 5 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Ingrid podnosi topór, bierze zamach, rzuca i... Proszę Państwa co za rzut! Sam środek tarczy! Oto mamy nową mistrzynię!!!
    Chcesz być jak Ingrid i mistrzowsko rzucać toporem? Koniecznie poćwicz podczas najbliższego eventu z cyklu "Legenda Wikingów"!

    viking.png

    [​IMG]
    Środa, 06.11.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 12.11.2019, godz. 14:00


    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Sianie tylko na głównej łące? 8)to zanim się toporkiem rzuci, to trochę zejdzie ;)Lubię Ingrid - będę robić.
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Sianie na jednej łące zrobię jak zresztą każdy event.
     
  4. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ta jedna łąka mnie zastanawia. Czy na pozostałych nie wymyślą czegoś innego do siania.....Na razie pasuje. Baobaby rosną spokojnie.
     
  5. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Tylko 1 łąka siania8)-ojojoj:(-to zajmie mi sporo czasu nim toporek poleci do celuxD
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Ja oczywiście sieję,już czekałam na Ingrid, lubię ten event.Nie wiem czy dobrze policzyłam ale 21x560= 11,760 i wypadajki 399.Poprawcie proszę jak coś zbabrałam,bo szybko i już lecę.Miłego dnia życzę
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    1 bulion dostaniemy gratis
     
  8. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    jeszcze nie wiem ... lubię Ingrid ale ta 1 łąka mnie zniechęca:oops:
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, lubię porzucać toporkiem.:D
    Roślinka 6 godzinna, z wodą 4.48 , z wodą i nawozem 4.20, jak kto się uprze to i 5 razy na dobę obróci.:pxD
    Nie zniechęcaj się, do wysiania niewiele.;)xD
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a nawet jeżeli obróci tylko 4 razy to całość bez bonusów i SN zajmie mu 5 dób

    ciekawe jak polecą wypadajki..... jak jest mało wymaganych wypadajek, to mam zawsze stresa, że wcale nie będą lecieć

    lubię rzucać toporem i lubię eventy na małym areale, bo na reszcie pól można robić swoje zadania, nie powinni nic innego do siania wymyśleć na pozostałych łąkach - w kalendarzu jest tylko GT

    nagród sezonowych 485 pkt. to więcej niż wczoraj wyliczyłyśmy - super :)
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    a ja nie lubię tych toporów, jakoś mnie nie wciągają... zrobię event ale bez przekonania. Najważniejsze, że dwie łąki wolne to podgonię misje.
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Z FAQ: Za każdą mini grę Gracz otrzyma 1 x Skrzynia poszukiwacza skarbów oraz jedną z nagród z tabeli w zależności od tego w której rundzie zostanie zakończona gra. [​IMG]

    To jak zawsze będę kończyć za 5 rzutem, to tyle naklejek dostanę ? :pxD

    A event oczywiście jak zawsze robię.
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to są nagrody za pierwszorazowe osiągnięcie danego poziomu... tak było poprzednio
    więc dostaniesz jedną
     
  14. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    No nareszcie jakieś emocje podczas wyboru toporków ;).
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm... zawsze lubiłam te rzuty toporkiem. Pod warunkiem wyłączenia animacji oczywiście 8)xD.
    Ale za dużo tych rzutów to się tutaj nie machnie, a zbieranie badyla na jednej łące to będzie nuda koszmarna.
    Z drugiej strony, choćby nie wiem jak miłe było to rzucanie, event jako taki nie zasługuje na to, żeby go sobie kupić...
    ... więc letarg :inlove:
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    event po mału bede robić,bez demolki bo zawsze robie eventy tylko na głównej i daje rade :p
     
  17. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    jedną szt mniej, bo dostaniemy na starcie
     
  18. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie! Ewent zrobię ... jak zwykle bo nie lubię leniuchować ;)
     
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ale jak dobrze pamiętam to można rzucać bez końca,a fakt zapomniałam o tym pierwszym próbnym :)
     
  20. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Porzucam, bo lubię Ingrid, a czy event zrobię... nie wiem. Krótka eventówka, tylko jedna łąka - to nie moja bajka. Nie ma co planować. Zresztą głównie chciałam napisać,że mam dziwną uciechę z tych skrzynek w nagrodach i sama do końca nie wiem, czemu one mnie tak bawią ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.