Opinie Legenda wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 4 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .-Kamilka-.

    .-Kamilka-. Forum Pro

    79 poziom i 98 Baha ale niestety gdy przerwałam grę na wiele lat to w tamtym momencie wyspa Baha dopiero wchodziła do gry,cierpliwie wszystko nadganiam :) wreszcie Plantacja cała odblokowana.Lasu Tropikalnego nie odkryję bo na razie gwiazdki zbieram na umieszczenie pucharów na drzewie. Ale będę odblokowywać dalej wodospady.
    A w temacie eventu coś mało osób pisze tym razem... czyżby duża część osób zrezygnowała? Wypadajki lecą u mnie mniej więcej tak jak zawsze.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 kwietnia 2018
    Azile lubi to.
  2. miszaw

    miszaw Młodszy ekspert

    Czy ktoś mógłby powiedzieć, jakie drzewa można trafić z zagadkowych drzew santorini?
     
    gretag lubi to.
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    A niby o czym, jak w eventowym tylko biadolenie jest mile widziane ?
    Ludzie z pewnością idą jak burza, aż tej Ingrid rękę z zawiasów wyrywa, tylko wstrzemięźliwość w wyznaniach zachowują z ostrożności, którą instynkt samozachowawczy wymusza. Przecież jak napiszesz, że natrzaskałaś 20 ... 30, albo skończyłaś przed czasem, to zaraz się doczytasz ile koszyków nakupiłaś i że kasą szpanujesz, a to przecież obciach jest większy niż skarpety do sandałów, więc po co się wychylać ? Nie każdy ma w głębokim poważaniu, że zostaje małym Jasiem z pierwszej klasy, albo celebrytą ... celebrytą na forum Farmeramy ... czujesz to ? o_O:DxD:cry:
    Dlatego teraz trzeba metodą Czajkowskiego ... z przyczajki, delikatnie, ze zmyłą, ze zwodem. Niby tylko taka kropka . a tam cały meldunek złożony z pola walki, albo inny wykrzyknik z dwukropkiem ! : i już masz wyłożoną intuicję i fart w dokonywaniu wyboru, który dwa razy się trafił. Owca syta, wilk z życiem uszedł ... :D
    Jeszcze kilka eventów i dopracujemy odpowiedni system komunikacji - napiszesz, że masz katar i będzie wiadomo - 170 wypadło po nocy z goździków, 15 jaśków przestawiałaś, na trzech polach siejesz, Bahamę odpuściłaś, kawę masz pyszną, sernikiem zagryzasz, ale niespecjalny ten sernik bo kupny ...


    Przepraszam Ciebie Kamilko, że z Twoim cytatem mi się to napisało, ale tak trafnie zauważyłaś te zmiany w wątku eventowym, że powstrzymać się nie mogłem :) Jeszcze bym popisał, ale zapałka mi z oka wypadła, a zbiór mam za 1:42 i muszę po drugą lecieć, bo jak nie skończę do rana i screena nie wkleję, to jeszcze tym celebrytą nie zostanę, a tego to chyba bym nie przeżył ... :sleepy:

    Powodzenia dla wszystkich ;)

    Pewnie, że tak - bardzo proszę :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2018
  4. -agax3-

    -agax3- Naśladowca mistrzów

    Genialnie i w punkt;):):D Pytanie tylko czy ktoś to zrozumie??xD I chyba najważniejsze pytanie: czy ktoś to przeczyta ze zrozumieniem???xDxD Ostatnio z tym baaaaaaaardzo kiepsko:cry::cry::cry:
    A w temacie 11 gier za mną;) Talarów 485:) Późno zaczęłam ale skończę bez obaw;)Wypadalce lecą ok:p;) Sieję badylka na razie:D W sklepie głównie itemy mnie interesują a potem się zobaczy:) Powodzenia farmerskiej braci życzę:D;):pxD Oby rąk nikomu ze stawów nie wyrwało:)
     
  5. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    pierwszy raz biore udział w evencie z Ingrid ale jest przedni , zabawa po pachy pomimo mojego starszawego wieku , te dziesiątl
    ki coś rzadko u mnie wypadają ale zawsze cosik tych talarów nazbieram , miałem długą przerwę w grze więc nagdaniam Bahamę a więc banany to mój priorytet SP , SN już raczej nie bo zbieram z imprezowych wejściówek sporo , ponieważ nie umiem sobie odmówić zakupu wejściówek to moja pięta achillesowa , ale z drugiej strony patrząc gdyby nie było takich graczy jak ja to ta gra już dawno by nie istniała , pozdrówka i udanych rzutów :inlove:
     
  6. Azile

    Azile Komandor forum

    Doberek, u mnie na razie się kręci 19 bulionów i czekam na następny zbiór goździków, -MarekW-, przesadzasz trochę xD:cry:xD, mi np. wsio ryba czy ktoś kupuje te koszyczki nawozy czy co tam jeszcze, ja tam patrzę na swoją pupę, a nie w czyjąś farmę zaglądam i myślę że większość farmerów ma tak samo xD
    Miłej soboty ludziki:*
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    18 gier mam w dyche trafiam za drugim trzecim razem ,ciezko jest trafic w rune i nie moge trafic za pierwszym razem.ZB wykupione teraz pomocnicy i SP.MarekW masz racje choc mnie nie interesuje czyjas kieszen lub portfel, kazdy orze jak moze.
     
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    22 gierki za mna i skonczyly sie wypadalce i zielsko, ale do konca nazbieram.Jak co to kasztanek czeka.Trafienia w dyche takie sobie za 3 albo 4 razem sie udaje,chyba juz oko nie to,a moze reka za slaba do rzucania bo topor ciezki.
    Fajnie walczyc bez napinki ze teraz ,ze zaraz ,ze juz musze skonczyc i miec wszystko..ludzie to tylko fajna gra.
    Fajnej soboty zycze i milych spacerow bo wiosna na dworze,sloneczko swieci.. wiec buzki ubrac w usmiech i na spacer ..farma nie zajac nie ucieknie...
     
  9. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam, zielska mam 12009, teraz posiałam długo rosnące na wypadajki. Pozdrawiam :)
     
  10. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Witajcie.
    Myślę, że dlatego, iż to odgrzewany kotlet po prostu. Nie ma faq-u do rozszyfrowania, większość zna zasady. Każdy na swoim poletku po cichu orze :)
    Ja na bieżąco sieję: w dzień eventówkę, na noc długorosnące i jest akurat. Niestety, od początku fatalnie lecą mi wypadajki. Dziś rano znowu po 30-33 rogi z pola goździka, podobnie z melona, gdzie zawsze z nich miałam min 45 - 50. Jest to pierwszy event, gdzie tak słabo lecą, także teraz rozumiem, że u niektórych na kontach może być kiepsko z wypadalcami.
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    piękny dzień się zapowiada, ale ja chyba wskoczę z rana do sauny:p, tylko do której??
    W końcu mam wybór;)
    [​IMG]
    Event skończyłem, zgarnąłem ze sklepu wszystko to co chciałem i kropka . ;):p
     
  12. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Ja musiałam się sprężać z zielskiem, bo miałam +100 na 24 godziny.
     
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    40 rzutów za mną.Czas sie wychylić;):p
    [​IMG]
     
  14. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    wypadajki jak zwykle marnie lecą(powinnam się przyzwyczaić do tego,ale zawsze mam nadzieję,że przy kolejnym evencie będzie lepiej) i tak.....3 pola(małe poletka)z cebulą i wypadajek 36 sztuk,na baha posiany melon i z 2 pól 40 sztuk wypadajek,zrobione 17 zadań,ale czasu jeszcze jest,to może do pnącza się dowlokę....miłej roboty na farmie i spokojnej soboty....
     
    gretag, .-Kamilka-. oraz -agax3- lubią to.
  15. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Jej, ale super! Trafiłam w 10. za 3 razem i dostałam 55 punktów :)
    To nic, że dopiero 7 rzutów mam za sobą, bo na pnączu mi nie zależy.
    Ze sklepiku zgarnęłam już m.in. 5 ZB i 100 SN. Drzewek i zagród raczej nie wezmę, wybieram to co przyda mi się w następnych eventach. No, i tyle. Miłego dnia! :)
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Miałam na noc posiane maliny na 3 polach no i nawet
    razem nie wypadło 100 rogów, jakaś porażka tym razem
    u mnie z wypadajkami. 11 gierek dopiero za mną.
    Słonecznego dnia życzę.
     
  17. tigre

    tigre Fanatyk forum

    przesuń się trochę bo wyleźć nie można;)

    Trafiło mi się 3x 100 na kole (tak, kupiłam sobie imprezówki - uzależnienie jak od SP ;)) i kasztanek też poszedł w ruch z cebulką - bardzo opłacalne przy takim bonusie na super polach odpalić - tak więc teraz zwierz na pola i na spokojnie wypadajki do reszty wysianego badyla wlecą by coś tam jeszcze zgarnąć ze sklepiku
     
  18. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Posługiwanie się kombajnem czasem ma także swoje złe strony. Dopiero po błyskawicznym obrobieniu 3 pola przyszło mi do głowy ,że minimalny przyrost rośliny może mieć związek z niedziałającym już dżemikiem:p:oops:xD. A zaczełam od pól gdzie miałam jej najwiecej wysianej. Czyli jednak "co nagle to po diable". No nic! Zamiast trzech bulionów ugotowałam jeden. Przy tradycyjnym zbiorze ręcznym natychmiast bym to wychwyciłaxD
    Idę sobie rzucić toporkiem. Może w ramach rekompensaty od razu trafię w "10".
    P.S. A jednak dopiero za trzecim . I tak nieźle:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2018
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I mnie się trafił !:, jak znam życie raz i starczy.:pxD
    Z saunami gorzej, na razie to przez płot do sąsiada.:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2018
  20. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    Mądrych miło poczytać. W temacie: 19 gier za mną, rośliny rosną, wypadalce lecą jak chcą, czyli średnio. Słonecznej soboty wszystkim8)xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.