Opinie Legenda wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 4 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Przez tą przerwę myślałam,że nie zdążę :cry:ale na szczęście rzutem na taśmę ostatnie cztery rzuty i spokojnie biegnę do pracy. Może się nie spóźnię;) Trzymam kciuki za walczących:inlove:
     
    gretag lubi to.
  2. abask

    abask Komandor forum

    U mnie utknęło na rzutach i się zablokowało. Pewnie stracę rzut :(
     
  3. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Skracam czas rzemiosłem, goździki i róże mam max uszlachetnione, 3 razy potraktowałam wszystkie pola farmy SN z goździkiem rosnącym 45 min. Ale to chyba nie tędy droga - tracić kropelki, aby kupić ze sklepiku Zośkę czy inne nawozy? Event bez problemu skończyłam, stwierdzam jedynie fakt, iż 28 wypadajek z samych małych pól goździka to mało w porównaniu do poprzednich eventów (gdzie leciało ich zawsze pow. 40, a nawet 50). Mam nadzieję, że to tylko przejściowy kryzys na mojej farmie, bo przyzwyczaiłam się już do dobrego :p
     
    Azile i fankaromka lubią to.
  4. abask

    abask Komandor forum

    Po polach da się chodzić ale rzuty nie działają.
     
    -małgoś- i Azile lubią to.
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Niemcy zgłaszają, że im się Ingrid zbiesiła i odmawia rzucania toporkiem...
     
  6. abasiatko

    abasiatko Forumowy żółtodziób

    U mnie to nawet prezentu za zalogowanie odebrać się nie da :(
     
    gretag i -małgoś- lubią to.
  7. abask

    abask Komandor forum

    U mnie to samo. Stanęło po 4 rzutach i piątego się nie da zrobić :(
     
    -małgoś- lubi to.
  8. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    U mnie teraz gra działa ale też miałam problemy z zalogowaniem się a przed chwilą z wykupieniem fantów ze sklepiku. Przelogowałam się kilka razy i to podziałało. Wydaje mi się, że przez chwilę, tuż po zalogowaniu przekierowywało mnie na inną stronę.
    Sam event uważam za skończony. Na koncie 41 rzutów, wypadajek starczyłoby mi jeszcze na 2 ale mam nieco za mało roślinki do 1.
     
    gretag, -małgoś- oraz Azile lubią to.
  9. agusia882288

    agusia882288 Forumowy żółtodziób

    co za katastrofa ta gra bog na bug i bugiem pogania gram 2 lata i tak zle jeszcze nie bylo powinni caly dzial techniczny do szkoly wyslac
     
    Azile lubi to.
  10. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    W momencie kiedy miałam zbierać rośliny, miałam jeszcze kombajn i 16 roślinek (+bonus z koła) po przerwie pozostały czas kombajnu poszedł do lamusa i rośliny bonusowe też :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Azile lubi to.
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja stoje z toporem w reku, chyba komus by trzeba smignac ..... co prawda skonczylam calosc,ale zostaly mi 6 rzutow i cos do kupienia.....ten toporek zleci komus na glowe hahahaahah powdzenia tym co chca skonczyc
     
    Azile, danusias23 oraz abask lubią to.
  12. abask

    abask Komandor forum

    Nawet nie da się wejść do sklepiku bo Ingrid stoi i się głupio gapi w tarczę.
     
    -małgoś-, Azile oraz danusias23 lubią to.
  13. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Zmień przeglądarkę xDxDxDxDxDxDxD te rady powinny być juz zakodowane w głowie xDxDxDxDxDxD

    dodam aby nie było- czarny humor xD
     
    gretag lubi to.
  14. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Może się przelogujcie? Gram na Operze i właśnie rzuciłam parę razy toporkiem - bez problemów.
     
    olgs3 i gretag lubią to.
  15. marta-m

    marta-m Forumowy żółtodziób

    szkoda tylko ze u mnie w połowie gry się zablokowało i dalej rzucać nie mogę :-(
     
    gretag lubi to.
  16. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    Pnącze zdobyte, ale na styk i w osttaniej chwili :D
     
    gretag i -małgoś- lubią to.
  17. andzia.b

    andzia.b Czeladnik forum

    zaginely mi dzisiaj 3 buliony , byly w mlynie w trakcie przygotowywania i po przerwie technicznej nie pojawily sie juz :(
     
    gretag lubi to.
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum


    A moze jeszcze system zmienie ?? Ale to juz zrobilam(z dwoch kompow) ( a klikam z niemeic wlasnie) Dalej stoje z toporem :) chyba komus za rady lutne hahahaahahah
     
    -małgoś- lubi to.
  19. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Ingrid buntuje się.... na horyzoncie widać już kolorowe motyle i nie chce się jej przemęczać :) uśmiałam się z niektórych komentarzy;)
     
    dotikampo i gretag lubią to.
  20. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    65 gier rozegranych, ostatnia rano. Wykupiłam co się dało, w sklepiku zostały banany, gwiazdki, babeczki i Zośka :), to mi zapewnia moja farma, a talary wydałam na 3 sauny. Chwalę się :)
    Pozdrawiam Wszystkich Wikingów. :)
     
    -małgoś-, dotikampo oraz gretag lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.