Opinie Legenda wikingów

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika BA_Ghost, 28 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nikt jeszcze nie ma itemu ponieważ tak jak jest napisane w poradniku:

     
  2. mahartka

    mahartka Baron forum

    Spokojnie Ingrid nie ucieknie :)
    chyba otworzyłam sezam z tajemniczościami drzewkowymi :)
    i śnieżna jodła i perska albicja i balsamowiec i akacja i durian i akebia xxl :)
    ciekawe ile będę czekać na inne ;););) xDxD
     
    toDzasta i Nutka lubią to.
  3. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Rzucałam 28 razy. Zdobyłam 3 itemy. Zgarnęłam ze sklepu 1 item do tego całą SP, kupon i drzewka tropikalne,a z drzewek wyrosła akacja:inlove:i sandałowiec:inlove:. Nareszcie mam coś nowego xD.
     
  4. aga_09

    aga_09 Młodszy ekspert

    Wow jest jest 2 razy sprawdzałam za pierwszym razem wymienili talary i nadmiar wypadajek a teraz na moją faremkę przyszła Diamentowa Ingrid. Piękna ONA. Stoi na Baha i zbiera PD na Złote Banany.
     
    Nutka lubi to.
  5. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    przed faktycznie prosty (ale nasiać się trzeba było) i troche mi się pomieszało co do zasad przyznawania punktów za rzut co nie zmienia faktu,że trochę mnie te eventy ostatnio rozczarowywują
     
  6. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    A u mnie już jest diamentowa Ingrid.....:inlove: stoi w ozdobnym na baha...
     
  7. goskaskubi

    goskaskubi Młodszy ekspert

    Jestem ciekawa,czy już wszyscy otrzymali swoją Ingrid,ja itemy dostałam,doszłam do 25 gier,ale żadnej Ingrid jeszcze nie mam..
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zgodnie z Poradnikiem Ingrid otrzymują gracze, którzy wykonali przynajmniej 40 gier.
     
    Anetta41 lubi to.
  9. goskaskubi

    goskaskubi Młodszy ekspert

    Dziękuję bardzo. :)
     
  10. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    A ja wciąż nie mam diamentowej Ingrid a wykonałam 40 rzutów :(
     
    Anetta41 lubi to.
  11. juras

    juras Weteran forum

    selerku,40 rzutów nie jest jedynym warunkiem otrzymania diamentowej Ingrid. Jeżeli nie udało Ci się w pierwszej próbie trafić w "dziesiątkę", to niestety jej nie otrzymasz. Sprawdź w zakładce itemy, bo może masz złotą Ingrid a to by oznaczało, że "dziesiątkę trafiłaś w 2 próbie, lub w 3-ej próbie, jeżeli masz tam srebrną Ingrid. Może to wszystko moje kra,kra krakanie i jeszcze musisz trochę poczekać na dopisanie swojej Ingrid.;)
    Możesz też sprawdzić swoje naklejki, które odpowiadają Twoim osiągnięciom w evencie.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2017
    seler70, Anetta41 oraz Nutka lubią to.
  12. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Jak dobrze rozumiem to moja jakaś trafiona dziewoja do mnie nie dotrze, bo nie rzucałam 40 razy. No to jak to tak ... ? Niby trafiłam, ale nie ... doleci biedaczka. A tak by sobie ją wymieniła, albo podarowała. :(
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2017
    goskaskubi, seler70 oraz Anetta41 lubią to.
  13. seler70

    seler70 Chodząca legenda forum

    juras,dziękuje za inf.,mam złotą dziewoje i 4 naklejki
     
    juras lubi to.
  14. Dorotea613

    Dorotea613 Forumowy żółtodziób

    A ja pisałam do tech. i podobno nie należy się Ingrid , jeżeli miało się dziesiątkę w pierwszej czy innej próbie.Oni piszą, że trzeba wykonać 40 rzutów.

    [​IMG] Dla mnie to szulerstwo bo tabela mówi inaczej.Ja miałam strzały w dziesiątkę w każdej próbie i podobno mi się nie należy platynowa Ingrid ani żadna inna hehehehe śmieszne . Kończę z tą szulerską grą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    przecież jest o tym moga w poradniku
    "Strzał w dziesiątkę może przynieść również dodatkową nagrodę. Za idealne dopasowanie na każdym etapie przewidziane są nagrody, jeśli je uzyskamy, zazieleni się haczyk po prawej stronie tabeli. Najwyższy uzyskany item "Ingrid" zostanie dopisany po zakończeniu eventu jeśli Gracz wykona przynajmniej 40 mini gier."
    Dziwi mnie to, że nie ludzie nie czytają ze zrozumieniem poradników i mają pretensje.....
     
  16. Dorotea613

    Dorotea613 Forumowy żółtodziób

    Nieprawda tacy gracze którzy trafili dziesiątkę w pierwszej próbie też powinni otrzymać platynową Ingrid. Wszystkich wprowadzacie w błąd!
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie....
    jest napisane w poradniku że pod warunkiem zagrania przynajmniej 40 mini gier. Nikt tu nikogo nie wprowadza w błąd. Trzeba czytać poradnik ze zrozumieniem i go zaakceptować i tyle....Tak sobie twórcy gry wymyślili i tego nie zmienisz. Nikt Cię tu nie wprowadził w bład tylko nie doczytałaś i teraz pretensje co najwyżej mozesz mieć do samej siebie
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No faktycznie ktoś tu chyba potrzebuje odpoczynku od gry.
    Za niedoczytanie poradnika odpowiada tylko i wyłącznie sam gracz.
    A obrażanie innych graczy jest tu karane.
    Tabela to jedno, a dodatkowy warunek również zapisany w poradniku to zupełnie inna sprawa...
    ... osobo oświecona 8)
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dorotea613 - Twój post obrażający gracza usunęłam.
    Tym razem upominam słownie. Następnym razem otrzymasz punkty karne zgodnie z
    Regulaminem.

    chrumcia91 - W związku z usunięciem cytowanego posta, usunęłam również Twój wpis.
     
    chrumcia91 lubi to.
  20. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Event przeszedł do historii. Zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.