Opinie Legenda Wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum



    No co ty piszesz ? hmm Kurczaczki mogło się złożyć tak że go rozłożyłam hmmm no szkoda to teraz muszę ewentualnie zdobyć I i II będzie trudno no cóż... W temacie czekam na rogi i badylaka :)

    Poprawiłam cytowanie posta tak aby był poprawnie zacytowany.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2016
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  2. pierr90

    pierr90 Hrabia forum

    brakuje mi dwóch rogów do bulionu :D ależ jestem nieceirpliwa :D
    zbieram, zbieram na paszę i SN :)
     
    Anetta41, xBabciaEwa oraz malgosia355 lubią to.
  3. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum


    To już jednego :)

    Ależ długo rosną te kwiaty...
     
    ross2, Anetta41 oraz xBabciaEwa lubią to.
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    A po co Ci I i II część Cukierka Mauna? Jeżeli masz Cukierek Mauna III w pasku to znaczy że item jest złożony (tak jak wcześniej napisała zzizzie) i możesz postawić go spokojnie na polu. Podstawe ma już w sobie.
    U mnie zbiór roślinki za 1:25. Brak wypadajek, chyba troszkę podgonie cebulą zanim posadzę po raz kolejny roślinkę. W sklepiku wykupione prawie wszystko (prócz babeczek i gwiazdek), pnącze pracuje, dodatkowy komplet itemów mam, jedną kuźnię mam i jednego smoka mam. Zostało 252 talary, myślę że smoka jeszcze wygarnę z 2 razy;)
     
  5. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Nie stresuj się: [​IMG]
    [​IMG]
    Bo się nie chciało liczyć, a tak ładnie się siało... [​IMG]
    Zostało jeszcze:
    [​IMG]
    I na co to wydać, jak już wszystko kupione po razie? [​IMG]
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale taki złożony już się nie da rozłożyć, a tym samym wysłać ;)
    Moje trzy Cukierki siedzą w pasku osobno, zamawiający specjalnie przestrzegał, żeby tego broń Boże nie składać 8)xD

    Nie mam sadzonek ani stajennych z obecnego eventu (cała para poszła w kuźnię xD), więc niestety nie mogę się pochwalić rewelacyjnymi wynikami ;)
    Więc znikam z wątku, zanim mnie stąd przegonią (jak zwykle za OT 8)xD).
     
  7. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum


    No faktycznie dziękuję ci bardzo za pomoc oj słabo myślę :)

    Badylek rośnie swoją drogą z cebuli po nocy wyskoczyło mało wypadajek i nadal brak rogów :)
     
  8. m.trusia

    m.trusia Zaawansowany

    Mam wszystkie nagrody oprócz naklejki, której nie chce i babeczek, które mogę, ale nie muszę kupić na samym końcu, no ale teraz oczywiście zachciało mi się dodatkowych item-ów do ogrodu na Wyspie, którego nawet nie mam :p

    Ale bardzo podoba mi się ten event, fajnie się rzuca toporkiem i jeszcze fajniej, że to badyle rośnie 8 godzin i wystarczy trzy razy dziennie zajrzeć na farmę i nawet można ręcznie zbierać małe pola, bo trzy razy dziennie są jeszcze do przeżycia, przynajmniej jak dla mnie :)
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    U mnie roslinki zabrakło a wypadajek na kilka bulionow sie znajdzie :p
    to co najbardziej mnie interesowało to juz wziełam ;) teraz sieje jeszcze na duzych polach na glownej, dzikiej i bahamie i lesie eventówke-nie chce mi sie nie zmieniac, ile bedzie tyle bedzie - dla zabawy tylko, na SN moze nazbieram jeszcze ;)
    zadowolona jestem z eventu :)
     
  10. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Sklep wykupiony, pnącze działa już któryś dzień ... nuuuda ;) Umeblowałam na nowo farmę i pomalutku zbieram drugi komplet itemów, ile zdążę, tyle będzie :)

    A przy okazji malutki off - od godziny nie mogę wystawiać ofert na targu ani oddawać zwierzaków do misji. Pomoc techniczna kazała wyczyścić ciasteczka ale nie pomogło. Może ktoś z Was też tak ma...? :music:
     
    Anetta41, toDzasta oraz ross2 lubią to.
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla Wszystkich co skończyli :) i oczywiście wytrwałości dla tych, co dalej walczą jak ja :oops::)
    nareszcie mam złote banany :D zobaczymy, ile talarów uda sie zdobyć, niestety mogę wejść na farmę tylko w południe i w nocy...
    podoba mi się ta minigra, w końcu coś nowego xD
     
  12. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Dzisiaj rano ewent uznaje za zakończony :) Zdobyłam pnącze z itemami, zdobyłam wszystko co chciałam z zakładki różne oraz jeden dodatkowy item i tyle mi starczy :)
     
  13. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Hejo! Ja ostatnio nie mam czasu na farmę,więc przyszłam po poradę do Was! Wykupiłam tajemnicze sadzonki oraz przepis no i teraz muszę dokonać wyboru. Już wiem że nie dam rady wykupić pnącza i itiemów, więc co lepiej wykupić: pnącze i później polować na itemy, czy lepiej skupić się itiemach?
     
  14. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Lepiej skup sie na pnączu , bo item możesz zdobyć w wymianie a pnącza nie zdobędziesz w wymianie
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kupuj pnącze , itemy na G&T i problem z głowy
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Nie znikaj bo znowu Cie wetnie na iles tam:D
    Mimo ze wykupilam wszystkie TSy to boje sie to postawic na polu zeby doroslo ,zawsze dostaje marnote a teraz jak sie pozbylam zoltosci to mysle ze firmie w to graj :DxD:Djuz wole na to zagladac do paska i sie zastanawiac jakie tez mam mozliwosci niz stanac przed faktem dokonanym :Do_O:D
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [ciach] Odkryłam drzewka na farmie i jestem bardzo zadowolona , bardzo .

    Offtop usunęłam,

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 maja 2016
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ts-y do kitu, żadnej nowości. Jeszcze sieję toto i zbieram tamto i nie wiem czy brać drugi komplet itemów.:p:p:p
     
  19. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    event nie powiem nawet nawet;);) robiony z doskoku :pwyszedł okxD-pnacze odpalonexD,sklep ogołocony o_Ojeszcze dzis dorwe imprezowe>:(>:( ,moze skusze sie na dodatkowy itemxDxDxDxDxDxD
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    dziś mam farta:D
    na 9 bulionów 8 za 50:D
    więc kupiłam drugą kuźnię:D
    teraz muszę czekać do godz. 19.49 na roślinkę,ale czas mi szybko minie,bo od rana biegam po lekarzach,właśnie na godz.15 mam kolejnego..........................
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.