Opinie Legenda Wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam.
    Kolejny event z serii biegnę ale dokąd... a raczej siać ale ile??? -.--.- na pewno nie mało... licząc że średnio w jednym rzucie uzyskamy 30 talarów to będziemy potrzebować 1875 wypadajek i 36250 roślinyo_O... dosyć dużo biorąc pod uwagę czas jej wzrostu... -.--.- z pełnej farmy w jednym zbiorze o ile dobrze pamiętam jest około 2700 roślin czyli potrzebujemy około 13,5 zasiewów.... Pociesza mnie jedynie fakt że jest tylko jeden rodzaj eventówki... choć nie lubię ośmiogodzinnej ale mam nadzieje że kurek z wypadajkami będzie na tyle odkręcony że będą z niej ładnie lecieć... Zastanawiam się też czy jak już znajdziemy toporek trafiający do celu to już wszystkie rzuty mamy na maksa do końca eventu czy za każdym nowym "bulionem" zaczynamy dopasowywanie od nowa... -.--.- Nagrody jak dla mnie czyli osoby grającej nie inwestującej kasy całkiem fajne...
     
  2. b4lagan

    b4lagan Okazjonalny autor

    Jeden z ciekawszych pomysłów o jaki BP sie postarało - wielorazowe sa niestety tylko itemki
     
  3. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    czyli sianie nie wiadomo ile znów się zapowiada:sleepy:...patrząc na niektóre eventy gdzie losowość decyduje o nagrodach...coś mi się zdaje, że tu również tak będzie...czyli po wejściu do mini-gierki okaże się, że do wyboru różnie mamy...jedni takie z dwiema/trzema zielonymi kropeczkami inni z maksymalną ich ilością...więc znów ktoś wysieje trochę ponad 20tyś roślinki i będzie miał wszystkie nagrody a innemu nawet na pnącze nie starczy:oops::(
    obym się myliła:)
     
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry wszystkim :)
    Wszystkie minimum i maksimum ilości zostały już podane....czyli wszystko już wiemy :)
    Nie ma co rozliczać ... :)

    Dla mnie
    plus eventu:
    - nie ma konieczności wybierania drogi ( otwierania drzwi, czy oczyszczania pokoi) do zebrania interesujących nas nagród
    minus eventu:
    - przy każdej rundzie (co 5 rzutów) będzie zmieniany schemat toporu idealnego .... tak podają niektóre FAQ.

    Czyli: losowość losowości automatycznie generowana losowością .... dlatego podzielam poniższe zdanie Blazersa:
    ___________________________________________________________________________________________
    :)
    I niech tak pozostanie :)
     
  5. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam :) wreszcie mogę poczytać forum :) .
    I znowu ta 8- mio godzinna roślina :wuerg: b. jej nie lubię . Zobaczymy jak będzie wyglądało skompletowanie topora , czyli może być losowość . Nie wiadomo ile trzeba wysiać różeńca o_O, same niewiadome xD.
    Powodzenia wszystkim życzę w rzucaniu toporkiem :inlove:.
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    poczytałam i ..............stwierdziłam po raz kolejny,że wiem,że nic nie wiem:oops:
     
  7. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Tego mi właśnie w naszym FAQ brakowało... czyli przy każdym kolejnym bulionie dopasowywanie zaczynamy od nowa... a liczba możliwych kombinacji dość duża ... coś czuję że długo mi przyjdzie w tą tarcze rzucać -.--.-
     
  8. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dokładnie tak....za każdym razem inny idealny topór. Włosi nawet podają w FAQ, że ten "idealny" będzie też inny dla każdego gracza.
     
  9. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Hej? Wypadajki wymieniamy na części toporków?
     
  10. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Event niczego sobie.... generalnie myślałam że będzie to coś lepszego ale widzę że Bp idzie w kierunku wykończenia gracza tym wiecznym sianiem (teraz to definitywnie zaczyna pasować to stwierdzenie)
    Dla mnie nie robienie eventu zaczyna być normą.... "nie robię" i tyle nie mam z tym większych problemów typu "robię z przyzwyczajenia itd" bezsensu :)
    Ten event też chciałam nie robić ale jako że jest przepis do wygrania to się połaszę na niego a dalej to się zobaczy zwłaszcza że w tym evencie wszędzie będzie losowość bo trafienie w tarcze nie będzie zbytnio od nas zależała... (bynajmniej tak zrozumiałam z poradnika)
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Wypadajki razem z eventowka mielimy w mlynie na buliony, ktore sa nasza wejsciowka do mini-gry.

    PS czytanie faq nie boli;)
     
  12. kalina.malina

    kalina.malina Stały bywalec

    Dżem dobry :) Event wygląda zachęcająco (zachęcająco, bo nie będę latać co 10 minut do komputera, dzięki 8 godzinnemu chwastowi, czyli można skorzystać sobie z uroków pogody, jedyny minus, to ilości SN i chutneyów, które pochłonie). Nagrody jak dla mnie fajne, szkoda tylko, że jedynie itemy można wybierać wielokrotnie, chętnie zrobiłabym sobie zapas SP.
    Poczekamy, zobaczymy, oby tylko wypadajka mnie nie zawiodła, przy ostatniej zabawie niestety uniemożliwiła mi zdobycie tego co jeszcze chciałam.
     
  13. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Event w dużej mierze będzie zależał od szczęścia :)
    pnącze chyba sobie odpuszcze, powalcze o poszczególne nagrody i le zrobie to zrobie :p
     
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam
    Znowu mamy event z nieokreśloną ilością terror-badyla do wysiania. Wg. mnie może to być
    21.750 w najlepszym wypadku-100% trafność- aż po 72.500 przy najgorszej trafności, a do tego
    1.125 do3.750. wypadajek. Jak znam życie i losowość w tej grze to potrzeba będzie gdzieś po środku
    każdej z tych rzeczy:p
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2016
  15. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    ło matko skąd te 122750 mi wychodzi maks 72500 roślin i 3750 wypadajek...
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    event robie ale wybiorczo,pnacza nie zbieram i itemow ale zgarniam czesc nagrod z rózne :SP,banany,TS,imprezowe wejsciowki i ZB oraz naklejka :p :p
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Kiedyś rzucałam siekiera w pniaki.Myślicie ,ze rzucanie toporem to to samo?o_OMam nadzieje ze nie zapomniałam jak to sie robi:p
    PS.Ofiar w ludziach i zwierzu nie było;)......chociaż....jedna wrona robiła kra,kra,kra,kra kra i nagle ucichło:p
     
  18. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Jak potrzebujesz CMJ zapraszam:)
    Najpierw pozbieram żetony, w ostatni dzień (albo przedostatni) wymienię zebrane talary. Najważniejsza SP, później przepis, SN, kupon, wejściówki, TS, naklejka (wychodzi 1410 talarów)o_O później spróbuję skompletować pnącze (1650 talarów) = 3060 talarów. Zobaczymy w trakcie jak będzie szło składanie toporków:music:
     
  19. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Wychodzi na to, że to to samo, tylko trochę inaczej... [​IMG]
    A dla tych co nie wiedzą tu:

    i tu

    można podpatrzeć jak to się robi.
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to teraz mam pytanie odnosnie rzutow toporkiem,bo mamy 5 rzutow jednorazowo czyli przy najlepszym rzucie 5x50 talarow = 250 jesli w sam srodek a przy najgorszym rzucie 5x15 =75 talarow jesli mam kikra,czy czytam ze zrozumieniem ? :p
     
    Anetta41 i aweva55 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.