Opinie Legenda Wikingów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 10 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Majowe

    Majowe Baron forum

    U mnie 130 rogów, więc nie jest źle... :) Za 55 minut pierwszy zbiór roślinki, zobaczymy jak pójdzie, bo wstawać w nocy nie dam rady... Nie dość, że mąż by mnie wyklął (jak coś go w nocy obudzi to potem dłuuuuugo zasnąć nie może) to po prostu fizycznie niemożliwe - ledwo rano wstaje hehehe
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    U mnie na goździkach 100% wypadalności (44 pola - 44 wypadajki), jakoś dziwnie u Ciebie. Już przeczytałam czemu;) No nic, następnym razem pamietaj: kasztanek -super pola;)
    Wypadajki troszkę podgonilam, zielsko rośnie na dwóch polach. Za godzinkę zbiór:)
     
  3. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Witam w słoneczno, deszczowo i gradowo! :)
    Ja właśnie zaczęłam event, z lekkim opóźnieniem, ale roślinki już właśnie rozsiałam :) za 1,5h będą. Na start udało mi się zebrać 160 rogów ;) myślę, że tragedii nie ma :DxD
    Życzę wszystkim powodzenia z tym naszym trudnym eventem ;):):DxD
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja plan mam w miarę prosty. Nasiać na pnącze i tyle. Jak uzbieram po drodze to będzie dobrze
     
  5. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    przed eventem jak nie zapomnisz to posiej to na super polach - będzie troszkę lepiej :), spojrzałam w tabelkę - od poziomu 65 jest dostępna cebula, a z niej powinno już być lepiej :)

    u mnie po zbiorach, prezentach i z drzewek w sumie 216 rogów, tylko ten badyl rośnie pooowoli:sleepy:
     
  6. kalina.malina

    kalina.malina Stały bywalec

    Dziękuję za radę :) Dziś jestem trochę zalatana (dziecię ma jutro urodziny i muszę mu furę pączków usmażyć do przedszkola, do tego dom ogarnąć, bo pewnie ktoś wpadnie) i pewnie choćbym sobie przypominajkę na lodówce przypięła, to bym zapomniała :)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim . Zapracowani wszyscy , zagonieni , a babcia roślinki rozsiała 2 raz i poczeka , aż urosną , posieje
    na małych polach i tyle . Czy w tym ewencie też trzymać kciuki za wszystkich --- hmm , chyba żeby rzuty celne były i tego wszystkim życzę .:)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2016
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    zrujnowalam cala farme,teraz roslina na malych polach wszedzie za 1:15 zbior i robie pierwsze toporki :p,ciekawe jak celne bedzie oko :p :p
     
  9. Majowe

    Majowe Baron forum

    Lubię długorosnące roslinki gdy pracuję - a gdy siedzę w domu to nieszczególnie heh
     
  10. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Event zacząłem z opóźnieniem ale kompletnie nie mam przekonania do niego. Losowość BP zawsze skutecznie mnie odpycha od robienia takich eventów. Dodatkowo co jakiś czas dopada mnie zniechęcenie do farmy i chyba właśnie jestem w takiej fazie pt. "czy może nie należy sobie zrobić przerwy od gry"?
    Zobaczę jak to wszystko będzie szło w tym evencie.
     
  11. rysio

    rysio Ambasador forum

    Nie chce nikomu popsuc humoru, ale to kolejny event w ktorym BP bedzie decydowala "losowoscia" kto event ukonczy a kto nie. Na poczatek poszedl jeczmien (18 h wzrostu) na 127 pol 2x2 +16 pol 2x1. I jak zwykle "maly" niedosyt wypadajkowy czyli 79 szt (ponizej2/3). Czakam na guarane z wielkim niepokojem.
    17:00 jest guarana - 82 pola 2x2 i 30 szt wypadajek.
    Reasumujac tragicznie nie jest ale do dobrze baaaaaaaaaaaaaardzo daleko
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2016
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Co wy tak wszyscy z tą losowością i celnością strzałów...? o_O
    Losowości w tej mini grze niewiele, trzeba główkować i dobierać elementy, od tego przecież zależy ta niby "celność". Zwykły, choć poważnie okrojony mastermind.
    No, chyba że ja inne FAQ przejrzałam 8)

    Eventu nie robię - nie z braku entuzjazmu do gry i nawet nie dlatego, że siać trzeba.
    Po prostu mi się nie chce xD
     
  13. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam,ja event zaczęłam z opóźnieniem-niestety praca:-(na starcie mam 206 wypadajek więc myslę,że nie jest żle,na razie jeszcze jestem na duzych polach
     
  14. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    witam eventowo
    właśnie dwa razy toporkierm rzuciłam i oto wyniki
    1-za 3 próbą celność 100% i 50 talarkówxD
    2-za 5 próbą celność 100% i 50 talarkówxD

    więc chyba nie będzie tak źle
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja to nawet znaczenie run poznaję...
     
  16. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    A ja się zgapiłam :mad: i dopiero weszłam na farmę
    Tylko 70 rogów :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2016
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dobrze jest :D
     
  18. ulcia4

    ulcia4 Czeladnik forum

    Czy ma ktoś może niepotrzebny chutney?
     
    Anetta41 i kybek93 lubią to.
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Podoba mi sie:D
    Mam nadzieje, ze i u mnie beda wyskakiwac napisy, ze genialna jestemxDxDxD
    Ciekawe, co wyskakuje, jak maxa sie osiagnie;)

    Rozsiane na wszystkich polach i czekam do wieczora.
     
  20. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Tak patrzę na ten screen i jak dobrze widzę 4 rzuty wykonałaś na tych samych podzespołach a żaden nie miał 5 kropek zielonych.. ja bym trochę pozmieniała w trakcie a do 5 rzutu wybrała najlepszy zestaw.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.