Opinie Legenda wikingów XIII

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 3 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    cóż mogę poradzić,, współczuję,też tak mam-.--.--.-
     
  2. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Ja również sprawdziłam ten zestaw, ale niestety bez rezultatu. Jak już tutaj wcześniej wielokrotnie napisano: losowość, losowość i jeszcze raz losowość.
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mi się nie udało trafić w dziesiątkę za pierwszym razem, no cóż - losowość tak zdecydowała.
    Bardzo lubiłam farmę ale jak weszła sławetna losowość - której od początku nie cierpię - coraz
    bardziej jestem do niej zniechęcona. Obecnie zabawa na farmie polega
    na wysianiu tysięcy terror-badyla a resztę to już załatwia sama losowość:wuerg:, nic nie zależy
    od gracza, no chyba tylko w Wielkich łowach szukanie na czas na planszach
    z uszczerbkiem dla zdrowia i nerwów.
    Tylko skrzynie, skrzynki i skrzyneczki z losowymi nagrodami oraz zagadkowe sadzonki
    i zagrody z których w większości dostaje się starocie bo losowość kapryśną jest.
    Ta gra stała się jednym niekończącym się eventem z byle jakimi nagrodami.
    Ktoś tam u góry musi nas bardzo nie lubić- takie odnoszę wrażenie.
    No to sobie ponarzekałam i tyle mojego.
     
  4. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Wiem ale i tak dziękuję za informację - mnie się nie przydała ale innemu graczowi może pomóc.
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    w sklepie w inne wykupiłam wszystko ,z itemów wybrałam kowala :)
     
  6. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Otworzyłem 8 pikolo:
    - 3x wieczne poszukiwanie skarbów (10x1 floren)
    - 2x inwazja robali (20x1 imprezowa wejściówka)
    - 1x bukiet kwiatów (30x1 kupon na kombajn 1h)
    - 1x bajkowe źródło (15x1 super nawóz)
    - 1x genialny wielozadaniowiec (40x bonus 60% PD)

    Nie wiem jak to nazwać? Takie średniaki z opcją zniżkową, "bardziej zawali miejsca" :p:sleepy:
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Florkami gardziszo_O??? Nieładnie, oj nieładnie, księże dobrodziejuxD:cry:xD
     
    KsiądzxD, Ciasteczkowa♥ oraz Montwa lubią to.
  8. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    Oj, Księdzu, Ty już nie gadaj. ;)
    Twoje nagrody są 1000 razy lepsze od moich.
    Ja z ostatnich 5 skrzynek dostałem 4 kumpli.
    Kto temu itemowi nadał taką idiotyczną nazwę? Ja z nim napojów wyskokowych nie piłem, to jaki to kumpel? :p
    A on się bez przerwy do mnie wprasza. -.-

    Wiadomo, najlepiej byłoby dostać dyniowy prezent, oprskiwacz czy drzewo florenowe.
    No ale 30 florenów, 30 kuponów na kombajn i 40 ładunków na +60% do PD to przecież drogą nie chodzi. :)

    Ty, Księdzu drogi, musisz mieć chodzy dzięki modlitwie. Wychodzi więc na to, że wszystkie moje problemy ze skrzynkami wynikają z tego, żem bezbożnik. ;):pxD

    .
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zawsze jest czas na nawrócenie, ale u mnie osobiście nawet wiara nie pomaga na PiccoloxD:cry:xD
     
    Montwa, KsiądzxD oraz Ciasteczkowa♥ lubią to.