Opinie Legenda wikingów XIII

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 3 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Skończyłam wczoraj wieczorem, teraz sieję na itemy. Nie lubię tej mechaniki, mam scentrowane oko, właściwie ti Ingrid ma.;)
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    10 -tka za pierwszym razem ale nie wiem kombinacji:) gram na chybił trafił :p
     
  3. dorro007

    dorro007 Komisarz forum

    Event ukończony. Ja wykończonam xD Siew zrobiony z celu wyczyszczenia półek w sklepiku z dóbr wszelakich. Picolo się namyśla. Lubię skrzynie ognistej ścieżki, trafiają się łaskawe zawartości.
    Do środy będzie leniwie... potem - się zobaczy.
    Pozdrowienia kwietniowo-niedzielno-saharyjskie :);)

    EDIT: Z picolaka - nieumarły. Nie jest źle.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2024
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jeszcze 2 gierki i też będzie koniec. Bardzo kiepsko się gra. 2 laptopy nie dają rady. BRAWO BP>:(>:(>:(:cry:xD
     
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie rozumiem narzekania na klienta, gram non stop bezproblemowo, czasami zdarzają się awarie, ale na przeglądarkach też się one zdarzają. Piccolo dojrzewa. Ze sklepu wykupiłam wszystkie itemy, SN, SNZ, Nowe tropikalne drzewo, skrzynie bonusów, Zagadkowe drzewo Lagos. Pozostałe GT czekają na moją decyzję.;)
    [​IMG]
     
  6. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    zdobyłam item z plusem ,tego kowala i dałam go na fasolke ,czy przepadły te rzeczy z plusa? jak go wkładałam na fasolke to przekierowało mnie na item w pasku i jak najechałam na niego to nie bylo pokazane ze jest plus,prosze mnie oświecić
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Za 24 minigier jest item bez + i ten można od razu postawić na chmurze. Taki sam ale z plusem i dodatkowymi ładunkami jest nagrodą za 28 minigier:

    [​IMG]
     
  8. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    to własnie ten item wstawiłam,czy przepadly plusy? juz go znalazłam jest na pasku :))
     
  9. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Kowal z synem z plusem jest w 28 kroku, zaś wcześniej w 24 jest bez plusa. Sprawdź ile kroków zrobiłaś, zapewne na pnącze dałaś bez plusa. Poza tym itemy z plusami chyba nie podświetlają się żeby można było załadować je na pnącze ;)
     
  10. karol540

    karol540 Czeladnik forum

    mam pytanie do was tylko za1 raz daje 170 a następne za celne oko daje mi już po 20 talarków a nie powinno być węcej
     
  11. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Tak, za pierwszy raz są dodatkowe bonusy, później za kolejną 10 dostajesz 20 talarków ;)
     
  12. karol540

    karol540 Czeladnik forum

    to nie warto rzucać tylko chyba dla skrzynek tylko
     
  13. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Zależy kto co chce zdobyć, poza tym za zebrane talary możesz poczynić zakupy w sklepie eventowym
     
  14. karol540

    karol540 Czeladnik forum

    zakupy już zrobiłem teraz bonus sn snz i super pasza została do kupienia chyba że jeszcze farmarki
     
  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    A to już co wybierzesz to wykupisz ;)
     
  16. dana7317

    dana7317 Stały bywalec

    z Piccolino Parasoleczka:inlove: poszła do koleżanek stać:)- miałam siać dalej wczoraj by zgarnąć resztę fantów ale jakoś mi się odechciało wystawiłam zagródki gumowce w kąt ...przespałam nocke i poszłam w pole zasiać jeszczexD na zgarnięcie SP ze sklepiku :p...

    w zasadzie zgarnęłam co chciałam: itemy, kupony kombajnowe, farmarki i Lagosy (wyszło nic ciekawego) cóż pokuszę się jeszcze o paszę tej nigdy dość ...no może SN i SNZ ... xD a ić Pan wolna niedziela miała być ptaki ćwierkajo a ja w ,,robocie''

    Ech życie Farmera ciężkie, sielskie ,anielskie, zwłaszcza gdy w domu takiego Miecia ma co wciąż jęczy bierz jak dajo...

    Dajo dajo za darmo nie dajo siać trza ...
    jak widać ,,świątek piątek czy niedziela'':music:gumniany interes:p dobra ponarzekali pojedli popili trza iść ...różeniec wzywa...
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ewent skończony z picolaka dyniowy:inlove: dalej sieje ze sklepiku jeszcze itemy chciałabym kupić :)
     
  18. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Event skończyłam :). Ze sklepiku wykupiłam itemy i z Innych parę rzeczy. Nic atrakcyjnego do kupienia to i siania nie trzeba było przedłużać.Z Piccolo Bajkowe źródło.
     
  19. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Z Piccolo parasolki
     
  20. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Pierwsza gałązka jest. Tym razem pod górkę, nic koło dać nie chce. Chyba trzeba polatać, albo SN dać.
    Jutro idę do sklepiku.