Opinie Legenda wikingów X

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magros

    magros Nadzorca forum

    Ja juz slonczylam i w skrzynkach nic dobrego a wg podpowiedzi dalam 355 i w pierszym rzucie mialam 10
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Miałam już nie narzekać, ale tak mnie rozśmieszyło to co wyrosło mi z Tajemniczej zagrody "Wołga", że musiałam.xD:cry:xD
    Cały dzień zbierać roślinę, żeby dostać pomarańczowe pawie (w pasku mam już 95) - to jest to o czym marzę w tej grze.:D

    [​IMG]
     
  3. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Można też wysiać mnóstwo szarłatu, dalii, powojnika w 'Wakacjach Lulka' żeby dostać Bajkowe źródło z Piccolo.
    Już trochę lepiej poszło w ewencie, bo do kijka pogo doszedł chociaż genialny wielozadaniowiec.
     
  4. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Dzięki. Muszę o tym pamiętać :)
     
    miwi45 i hlnrys lubią to.
  5. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    44 gry, pnącze, z picolo - tańczący z liśćmi:wuerg::p
     
    miwi45 i kornik1 lubią to.
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    nie wiem czy Cię to pocieszy Aniu , ale ja mam w pasku tych stworzeń w pomarańczu 147 sztuk xD:cry:xD

    53 rozegrane gry i do tej pory 10-ki za pierwszym razem nie trafiłam ................
     
  7. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Dzień dobry :)
    Z picolka wieczne poszukiwania i cylinder :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2021
  8. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ja zbieralam na drzewa na bachamie i masz dostalam 2 bananowc XXL
     
    miwi45 lubi to.
  9. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja dostałam z dwóch zagród Wołga pomarańczowe bobry i pawie szkoda słów
     
    miwi45 lubi to.
  10. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    A u mnie z piccolo kijek pogo i dyniowy, natomiast z3 zagadkowych 2 papuzie gniazda. Jestem zadowolona. Ale w dalszym ciągu brak 10 w pierwszym strzale na 48 rzutów.
     
    miwi45, oset53 oraz bacowa70 lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z 3 skrzynek piccolo (jedna z łowów) wpadła parasolka i 170 FL - cylinder + poszukiwanie.:D
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Moje piccolo dały kumpla niedźwiedzia (no cóż...), ale dały też święto świateł, więc w sumie nieźle:)
    Ze sklepiku wygarnęłam już wszystko, co wstępnie planowałam. Najbardziej cieszę się chyba z Ingrid - srebrnej dziewoi. Wreszcie mam skompletowaną tę serię itemów:)
    Wciąż sieję różeniec, więc coś tam jeszcze kupię;)
     
    gosiunia007, miwi45 oraz marmlada lubią to.
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Też brakowało mi srebrnej , a teraz mam komplet :inlove:
    [​IMG]
    Dziesiątka za pierwszym razem wpadła dopiero przy 64 próbie, ale udało się zgarnąć to co chciałam i jeszcze troszkę talarków mam, więc się zastanawiam na co je wydać;)
    Piccolo jeszcze siedzą w pasku, ostatnio nie mam do nich szczęścia.
     
  14. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Ja kupiłam wszystko co zaplanowałam (o dziwo!). Muszę przyznać że tym razem Ingrid była dla mnie miła, pozwoliła mi trafić w dziesiątkę w pierwszej próbie co najmniej pięć razy:p. Poprostu kosmos. W poprzedniej edycji nie trafiłam ani razu :cry:. Także istnieje sprawiedliwość w świecie wikingów ;)
     
  15. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Pliss niech mnie ktos oświeci bo zacmienie mam ;) Rozegrałam 30 minigier. Czy w związku z tym mam z automatu pnacze czy muszę coś jeszcze wykupić w sklepiku za GT?
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pnącza po 30 grach nie masz, masz tylko itemy na nie. Samo pnącze musisz wykupić w sklepiku.
     
    miwi45 i antonina-farmerska lubią to.
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Dzieki serdeczne za szybkie zwrotne info :D
     
  18. ania5757

    ania5757 Baron forum

    oj nie rozumiem
    zaraz po tutorialu poz 3 -czyli?
     
    miwi45 i antonina-farmerska lubią to.
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tutorial kończysz będac na 2 poziomie ,robisz misje w spółdzielni i jesteś na 3 zwykle wtedy według poradników dostajesz roślinę eventową czyli możesz brac udział w evencie:)
     
    miwi45 lubi to.
  20. ania5757

    ania5757 Baron forum

    dziekuje bardzo
     
    miwi45 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.