Opinie Legenda wikingów X

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Ingrid powraca i raz jeszcze chętnie przyjmie twój topór. Pomóż jej trafić w sam środek i wygraj nagrody ciężkie jak życie wikinga!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 15.09.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 21.09.2021, godz. 22:00


    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Robię uwielbiam Igrid:)

    Mam tylko jak zwykle pytanie czy jajko jest ogólnie dostępne bez zastrzerzeń? Czy jak ktoś ma dwa to ma możliwość zdobycia trzeciego?
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma dodatkowych ograniczeń jeśli chodzi o zakup tego jaja:)
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam też 2 jaja i niechęć do trzeciego,ciekawe czy można postawić ulepszenia na stare jajeczkoxD
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Item to item, ulepszenie to ulepszenie... Jeśli masz już Długi Dom Wikinga bez kompletu ulepszeń, to jak najbardziej możesz wykorzystać sklepikowe ulepszenia:)

    ***
    Tak wstępnie rozejrzałam się po sklepiku i z całą pewnością chcę pnącze, jajko Ingrid z ulepszeniami, piccolo, punkty sezonowe i Ingrid - srebrną dziewoję (chyba tylko jej mi brakuje do skompletowania kolekcji itemów z Ingrid). Teraz "tylko" zdobyć na to gwiezdne talaryxD
     
  6. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Mnie tylko brakuje sauna wikinga... Mam rozbudowane do IV a w oryginale jest ze V wiec jedno by poszlo, a nie wiem czy kolejny domek mi potrzebny w sumie to zalezy od ilosci talarow bo z ta losowoscia jest roznie
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ingrid lubię, mam nadzieję, że ona mnie też.;)xD
    Pnącze fajne, sporo w sklepiku, więc nie przewiduję odpoczynku.:)
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Event robię, lubię Ingrid i ze sklepu też będzie co wybrać. Pnącze byłoby atrakcyjniejsze, gdyby działało tak co 24 godz. ;):)

    Interesuje mnie ten "Długi dom wikinga" - mam tak jak piszą gracze 2 te itemy, zerknęłam do tabeli z itemami, bo chciałam wiedzieć ile % daje ten IV, który ja mam, ale w tabeli kończy się na III.

    [​IMG]
    To jest ten IV, czy go nie ma.:)
     
  9. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Przystąpię do boju. Ingrid średnio mnie lubi ale nie stchórzę. Albo ona albo ja xD. Pnącze, piccolo i ulepszenia do jajka to plan minimum. Co wyjdzie to się okaże.
     
  10. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    O tym pisalem w tabeli z 2018r jest V ulepszenie
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam tego wikinga 1,chyba się nie przykładałam do rozbudowy:p No cóż,trochę trudno będzie zdobyć talarki na wszystko,co by się chciało...
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie bardzo wiem dlaczego łączysz item Sauna wikinga z tym co ja piszę.
    Ja piszę o "Długim domu wikinga" i w tabeli itemów tak to wygląda:
    [​IMG]
    Celowo zrobiłam screena z dmuchanym królikiem, żeby pokazać, że tam nie ma IV.
     
  13. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Nie nie zle zrozumialas, Marion pisala jakiego iteamu Jej brakuje do pnacza z ktoregos tam wydarzenia to ja tez dodalem ze sauny mi brak.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na DE w FAQ nie ma Domu I, tylko podstawa, II, III, IV.
    [​IMG]
    Jak pamiętam, zdobyłem tylko podstawę, ale na polu figuruje jako Dom I, czy w wersji PL, czy DE.
    Także:
    Poradniki sobie, gra sobie.:wuerg:
    No chyba, że...
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Prawdopodobnie od 2018 r. (czyli od kiedy jajo Ingrid weszło do gry) zmieniła się nazwa kolejnych ulepszonych wersji Długiego domu wikinga. Podczas aktualizacji poradników zostanie to poprawione.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wygląda na to, że do podstawy itemu dodano I i automatycznie przy ulepszonych też nastąpiła taka zmiana, zapewne przy okazji kolejnej możliwości zdobycia Jajka Ingrid ale profity się nie zmieniły. Za chwilkę zaktualizuję tabelę żeby nie było wątpliwości.
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wygląda na to, że ze sklepiku bym potrzebował:

    pnącze - 440 GT
    3 ulepszenia DDW - 345 GT
    250 PNS - 20 Gt
    2 piccolo - 450 GT

    Razem 1.255 GT - fiu, fiu!!
    Z nagród jednorazowych liczę na 150 GT (ostatnio nie miałem trafienia za pierwszym rzutem).
    Czyli do zdobycia mam 1.105 GT - 74 rzuty.
    Jeden jest darmowy, czyli na 73 gry muszę wysiać.
    73 x 511 = 37.303 - badyl
    73 x 34 = 2.482 - wylotka
    Badyl z woda i kupą - 5:24 - 4 zbiory na dobę, a potrzeba:
    37.303 / 1.200 = 31 + 103
    Nie, tak być nie będzie.
    Idąc na pieszo trzeba będzie z czegoś zrezygnować, nawet jak wpadnie "rzut za pierwszym razem".
    A może zrezygnować z pnącza?
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ale za drugim razem raczej trafisz, więc będziesz miał z jednorazowych 250 GT a nie 150;)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Prędzej nie trafię za pierwszym i drugim.o_O
    Wtedy tylko 150 GT z jednorazówek.:cry:
    xD:cry:xD
     
  20. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    Jak najadę kursorem na dom to pokazuje mi IV.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.