Opinie Legenda wikingów IX

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 18 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Ingrid powraca i raz jeszcze chętnie przyjmie twój topór! Pomóż jej trafić w sam środek i wygraj nagrody ciężkie jak życie wikinga!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 19.05.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 25.05.2021, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Marzenakruczek lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    PierwszaxD:cry:
    Lubię ten event:) Ulepszenia jadłodajni muszę zgarnąć ze sklepiku. I pewnie na niewiele więcej talarków wystarczy... (bo nie chce mi się siać w nieskończoność)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2021
  3. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    25 gierek ...nie jest tak źle...tylko czy będą celne rzuty ...
     
  4. alexander56

    alexander56 Generał forum

    Zastanawiam sie czy cos przeoczyłem bo nie kojarze czy juz mamy podstawe item "Jadłodajnia Józka " a jesli to skad ;) ?
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    dobrze, że stara formuła a nie event nadrzędny kiedy raz dziennie jedno rzucanie było
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    ja jak zwykle bede siała tylko na głównej to za dużo nie zdziałam ale zawsze cosik tam zgarne ;)
     
  8. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Pnącze co 120 godzin i tylko skrzynki. Kiepskie nagrody jak na tyle siania.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ingrid lubię, więc pewnie event zrobię, ale jak zwykle będę miał problem z wyborem co kupić ze sklepiku8):p;) Oby tylko wylotki sprawnie leciały.
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    He he
    mi się niedługo zmienią cele w eventach

    zamiast nagrody
    to kolorowe pnącza będę kolekcjonować [​IMG] [​IMG]
     
  11. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Pnącze z przyjemnością zgarnę, bo skrzyneczki lubię. Jak się ich trochę uzbiera to nagle po ich otwarciu człowiek ma zapasy SN, Zośki, skarpet itd. I wtedy nie problem zachowywać się jak burżuj ;)
    Ze sklepiku interesują mnie ulepszenia Jadłodajni, PNS... I wystarczy tego dobrego :)
     
  12. kokilato

    kokilato Forumowy żółtodziób

    event robię bo wydaje się fajny tylko się zastanawiam bo jestem początkującym graczem i mam nieodblokowane pnącze czy jak już je odblokuje to gałązka będzie działać czy przepada
     
  13. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    jeśli zdobędziesz pnącze w evencie , a później odblokujesz je, to gałązka będzie działać
     
  14. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Oczywiście będę grać. Tylko nie jestem pewna czy uda się zdobyć pnącze, bo czasu mało a pracować trzeba ;)
     
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    mój ulubiony event oby tylko czegoś nie popsuli hihihi muszę sobie humor poprawić bo w poszukiwaniu skarbów niestety do skrzynki piccolo zabrakło mi300 wypadejek:( oby tylko tarcza wytrzymała bo jeszcze jestem wkurzona ;)
     
  16. kokilato

    kokilato Forumowy żółtodziób

    ślicznie dziękuję za informację
     
  17. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Na leśnej polanie mam cały czas niezmiennie wszystkie menażerie i manufaktury. I zastanawiam sie dlaczego już od bardzo bardzo dawna nawet nie pamietam od kiedy w kolejnym evencie nie ma wypadajek z zagród.
    Nie bede po raz kolejny burzyć czegos co mi przynosi zysk na farmie, żeby zdobyć 20 wypadajek z 10 godzinnej rośliny.
    Wciąż jestem zła na skarby więc chyba odpuszcze całkiem, zwłaszcza że i tak mi się szykuje 3 dni pod rzad po 12 godzin w pracy a w telefonie to tak działa ta gra "płynnie", że przerwa mi sie juz kończy a mnie dopiero zalogowuje.
    Zrezygnowałabym z tej gry, ale kurcze tyle w nia włożyłam i ciężko od tak porzucić i zaczynać od nowa cos innego.
    Ale nie wiem czy jest sens sie męczyć. Kompletnie nic mi nie idzie jeśli chodzi o losowość. Nigdy nie mam nowości, z hodowli musze robic wszystko po kolei, inni mają takie fajne mixy, ja tylko same cofki, na kole 20 razy z rzędu pokazuje sie 100% do zbiorów i nie trafiam ani razu kiedy są eventy ( trafia sie wtedy kiedy eventów nie ma, albo juz skończe).
    Doczłapałam do tego poziomu bo jestem sumienna i jak sie za cos biore to juz na poważnie, ale kurcze fajnie by było jakby sie jakaś nagroda od czasu do czasu trafiła jednak.
    Sorki ale mam jakiegoś doła po tym ostatnim evencie, niby taka głupota, a człowiek sie głupi przejmuje nie wiadomo po co. Te wypadajki w skarbach to takie perły w rybkach. Harujesz i guzik masz.
     
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    coś tam pyknę :pxDxD
     
  19. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Jak zawsze bedzie u mnie problem z wypadalcami.
    Mam taki niesmak po skarbach, ze na teraz-odpuszczam. Jak sie wyspie to pomysle...
    Czuje na 90 %, ze powisze sobie na hamaczku i braki w stodole podgonie.
     
  20. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Lubię ten event i robię go.Dokąd dojdę to się okaże .Przygotowałam na wypadalce długorosnące.Z rozpoczęciem będę miała problem,ale nigdy nie mogłam rozpocząć eventu o wyznaczonej godzinie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.