laptop

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -tokio-, 17 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -tokio-

    -tokio- Okazjonalny autor

    co zrobić żeby laptop sie tak na kliencie nie nagrzewał , mało tego ze sie nagrzewa to jeszcze muli ze odechciewa sie grania :(
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -tokio- tak jak napisałam już tutaj:
    Sprawdziłabym jeszcze czy w tle nie uruchamiają się jakieś programy i aplikacje, które obciążają system a tym samym pracę laptopa.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. -tokio-

    -tokio- Okazjonalny autor

    laptop jest nowy zawsze jest zimny tylko jak włączam gre przez klienta to grzeje niemam innch programów i aplikacji włączonych , gram już prawie 10 lat i wiem co trzeba czyści itd ale to nic nie daje

    nie mam żadnych włączonych aplikaji i programów
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 stycznia 2021
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -tokio- coś Ci to cytowanie nie wyszło, poprawiłam i połączyłam z kolejnym postem.

    Ja mam stary laptop, stary system Win7, już nie wspierany od ponad roku czyli bez bieżących aktualizacji, ale minimalne wymagania gry spełnia, miał też przegląd w serwisie i na kliencie działa prawie tak samo jak na flashu.

    Nie wiem dlaczego Twój laptop jest tak bardzo obciążony bo gdyby gra na kliencie tak obciążała to byłoby to widoczne u wszystkich Graczy zwłaszcza na takim sprzęcie jak mój.

    Jeśli parametry Twojego laptopa i oprogramowanie są wystarczające to spróbuj może odinstalować całą aplikację i jej pozostałości z rejestru, pobierz i zainstaluj ponownie.
    Może warto zajrzeć też do ustawień zarządzania energią laptopa.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Polecam zakup płyty chłodzącej pod laptopa. Zakup w cenie kilkudziesięciu złotych, więc nie rujnujący portfela a naprawdę bardzo przy Unity potrzebny.
    Mam Windows7 i bardzo mi się laptop nagrzewał, teraz po zakupie jest ledwo letni. Prawda jest taka, że Unity bardzo obciąża system.
     
    ankagdw lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    skaliwa dziękuję za pomoc.

    Czy Autor ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. -tokio-

    -tokio- Okazjonalny autor

    nie jest niczym obciążony bo na innch programach nie grzeje tylko na klienicie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 stycznia 2021
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -tokio- Twój post po raz kolejny poprawiłam, poćwicz proszę cytowanie postów: Wątek do ćwiczeń.

    Czy próbowałeś odinstalować całą aplikację, pobrać i zainstalować ponownie?
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hexa30 Twój post z samym cytatem usunęłam. Cytowanie i odpowiadanie na posty możesz w tym wątku: Wątek do ćwiczeń.
     
  10. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Zadałam pytanie dlaczego ta gra tak obciąża laptopa i przekierowaliście mnie do tego wątku w związku z tym informuję,że nie jest to temat odosobniony ponieważ mam ten sam problem. Mam najnowszy sprzęt,laptop ma pół roku,wszystko chodzi sprawnie,ale jak włączam farmeramę to jakaś masakra.Bateria się czerpie bardzo szybko,laptop szumi,że słychać w całym pokoju.Gram w różne gry,ale czegoś takiego nie ma,tylko na farmie od momentu kiedy ściągnęłam klienta.Jeśli gram na farmie to wszystkie inne aplikacje są wyłączone. Czy tak już będzie czały czas?
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Andzia1967 nowy laptop nie jest równoznaczny z tym, że system i oprogramowanie spełnia wymagania gry, chociaż mój kilkuletni ze starym systemem daje radę na kliencie i nie "odlatuje".
    Opinie i zgłaszane przez Graczy błędy i problemy przekazywane są programistom, którzy je analizują i pracują cały czas nad poprawą działania gry, ale nie otrzymujemy na bieżąco informacji o postępach więc na Twoje pytania nie znam odpowiedzi.
    Jeśli jakieś informacje otrzymamy to podajemy je do wiadomości Graczy w odpowiednim dziale: Oficjalne ogłoszenia - gra.
    Błędy i problemy można zgłaszać w tym wątku: Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów, są one na bieżąco przekazywane twórcom gry.
    Swoją opinię wyrazić możesz tutaj: Otwarte beta testy - opinie.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.