Lampiony

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wiocha5, 21 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    mam pytanie,
    dobrze widzę , że nie mogę zapalić wszystkich lampionów abym miał zaliczone wszystkie zadania ? za każdym razem muszę palić na nowo ?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Po zrobieniu układu należy odebrać za niego nagrodę. W tym momencie wszystkie lampiony zostają zgaszone. Kolejne lampiony do układów należy zapalać od nowa.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. gera2010

    gera2010 Mieszkaniec forum

    Ja mam pytanie.
    Mam "odptaszkowane" dwa układy, lampiony wszystkie odkryte zapalone, postęp na pasku do pnącza "0" nic nie rozumiem jak działa to "gaszenie i od nowa"
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Po zapaleniu lampionów i ułożeniu wybranego układu czyli oddaniu wymaganych towarów na układzie pojawi się tzw. ptaszek czy też haczyk a po prawej stronie przycisk Zrealizuj, po kliknięciu przycisku pojawi się jeszcze okienko do potwierdzenia i po potwierdzeniu układ lampionów zostanie zaliczony, lampiony zgasną a Ty otrzymasz nagrodę.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. gera2010

    gera2010 Mieszkaniec forum

    Dzięki za odpowiedź, faktycznie.
    A tak przy okazji nie można to było podać w informacjach do eventu że trzeba kliknąć "zrealizuj" a nie tylko lakoniczne "odebrać za niego nagrodę"
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2019
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gera2010 bardzo proszę.

    A czy wiocha5 ma jeszcze jakieś pytanie w temacie?
     
  7. wiocha5

    wiocha5 Weteran forum

    Nie, dziękuję.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.