Kupno koszyka

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika pbkl, 19 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Witam.
    Kupilam koszyk z kuponami na czekolade i nie dopisalo mi go do konta grze. Do kogo mam sie zwrocic?
    Bez tego koszyka nie skoncze eventu.
    Prosze o szybka reakcje.
    Pozdrawiam.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Na początek wyloguj się i ponownie zaloguj do gry. Sprawdź czy po zalogowaniu zakup został dopisany?
     
  3. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Zrobilam tam 3 razy. Kupilam przez przelew bankowy, mam na koncie potwierdzenie transakcji. Przegladarke tez wyczysciclam. Co dalej?

    PS po zakupie pokazalo, ze dopisalo mi do konta, ale nie pokazalo co dopisalo i nie mam nic. Prosze o pomoc

    PS2 kupilam raz jeszcze, ale za floreny, chce, aby oddano mi pieniadze za koszyk. D kogo mam sie zwrocic?
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2020
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pbkl jeśli miałaś informację o tym, że zakup został dopisany to przedmioty, które zakupiłaś powinny być na koncie a jeśli tak jest to nie da się już anulować tego zakupu. Sprawdź proszę dokładnie, który koszyk kupiłaś:

    [​IMG]

    Jeśli zawartość koszyka nie jest dopisana to napisz proszę reklamację do Działu płatności za pomocą formularza: Formularz płatności.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Nadal nie jest dopisana. Event skonczylam dzieki florenom z gry, tak wiec chce zwrotu pieniedzy. dziekuje za link
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że zgłosisz reklamację, dodam tylko, że jeśli był to zwykły przelew to:

    Dotyczy to też innych przedmiotów i z takiej formy płatności nie powinno się korzystać jeśli zakup jest potrzebny na już.

    A skoro nie masz tutaj dalszych pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.