Opinie Kung fu tygrysica ll

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 kwietnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    O ile dobrze pamiętam jest alchemik Fiolka wzrostu przyśpiesza o 10% czas wzrostu drzewek a przyśpieszacz TNZ to jedynie pnącza Ośmiostyczna opieka i Zioła faraona. Jeżeli o czymś zapomniałam to uzupełnijcie proszę
    Dzięki serdeczne za przypomnienie :D Trzeba rozpakować pikolaki może wpadnie 5 opryskiwaczy ;)
     
  3. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Jak zwykle ta pokrętna matematyka, siedzę i liczę... i pogubiłam się konkretnie...

    Małe pola 4x1 ziarenko daje 4x1=4, 4x4=16 (z cmj) razem 16-4=12 szt. (w krótszym czasie)
    Duże pola 1x1 ziarenko to 1, 5-1 to 4 + 2 (z cmj) to 6 szt.
    Duże długie pole daje 15-3 to 12+2 to będzie 14 szt., ale w dłuższym czasie.
    Zielone krople/Zosia przy długich polach 1:4, ale czas! i ilość zużytych.
    i ilość wylotek przy dłuższych polach zapewne w podobnym stosunku 4:1.
    Tak więc 14 do 12... Sama nie wiem. Ale czas...
    Tak skoncentrowałam swoją uwagę na wylotkach i bonusach za gierki, że zupełnie wypadło mi z głowy, że trzeba wysiać 15.000 roślin i zastanawiam się teraz czy zdążę.
    Na targu, na razie pusto z roślinek eventowych...
    Widział ktoś gdzieś na targu wystawione, czy tylko u mnie brak?
    Jeszcze za wcześnie...
    Ciekawe jakie ceny będą?
    ***
    Z oazą poczekam, cierpliwie, spokojnie...
    Po cichutku liczę na piątek lub niedzielę na wesoły dzień obniżek lub BB...
    Ktoś, coś słyszał?
     
  4. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Dopiero odpaliłem event i widzę że źle się nastawiłem bo na drzewa i zagrody a tu zwoje słabo lecą. Zdemolowałem całą baha i posiałem roślinki ,,,czekam;)
     
  5. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    śmignij sówkę , poleci maska

    Skasowałam drzewa na poczet nowej roślinki, zobaczymy co wymodzę, bo z drzew słabo
     
  6. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Dzięki. Mam! :*
     
    Marzenakruczek, PoloMit oraz dora4370 lubią to.
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No cóż, porwałam się na ten event jak "szczerbaty na brukiew" ale widzę że
    to już nie moja liga. Czuję się jak chłop pańszczyźniany pośród burżuazji:cry:xD.
    Wypadajek na grę chyba nie nazbieram bo lecą jak "krew z nosa":wuerg::cry:.
    Powodzenia życzę i pięknego dnia.
     
  8. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    nie narzekaj widly w garsc i do roboty robie na piechotke i dzis bede okolo 30 po lewej dopiero poukladam puzzle i posieje roslinki bede mial wtedy +4 do zasiewu pozdrawiam
     
  9. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    Witam , mam pytanie czy 4 opryskiwacze skracają czas o 80 % i jak to liczyć może ktoś podpowie...
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2023
  10. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Co to są zioła faraona?
    W temacie obsiew na wszystkich polach, drzewa dają gorsze wyniki.
     
  11. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Pnącze Zioła faraona z września 2020 roku.
    Co 96 godzin otrzymujemy:
    - o 5% większą efektywność super nawozu przez 6 godz.
    - o 5% większą efektywność turbo nawozu Zosi przez 6 godz.
     
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    dłubię sobie event powoli z pierwszego pikolaka po prawej wypełzły robale :)
     
  13. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    tak 4 skracają czas o 80 % ale pnącza też skracają czas wzrostu zwierząt więc jeśli nazbierasz z pnącza kolejne 20% to przez jakiś czas masz nawet 100%
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Witam o poranku ;) Jak na razie mam towaru na ukręcenie 32 wejściówek do ukladanek :) Czekam az sie uzbiera 60 :D Testuję swoją cierpliwość ;)
    Na targu na razie pusto jesli chodzi o rosliny eventowe :) Pakczoj dała nieco zwojów ale lepiej lecą z kolczocha. Jaski wędrują z pola na pole ;) Jesli trafi się BB na weekend będę przeszczęśliwa bo nieco podgonię hodowlą ;) Może tym razem uda się skończyć przed wtorkiem xDxDxD i nie będzie nerwów na finiszu ;)
     
  15. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    a jakie pnącze skraca czas dla zwierzątek..
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    królowa karnawału I-skraca czas o 10%
    niańka -5%
    jak masz jakieś pnacze neonowe ze zwierzakami to zerknij bo tam też jest 10% szybsza produkcja danego zwierzaka ;)

    lewa strona cała dzisiaj bedzie zrobiona,wczoraj zrobiłam 9 kroków a dzisiaj resztę i ....trza by było to wszystko wysiać,ale mi sie nie chce :(
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2023
  17. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Dziękuję za przypomnienie :) Właśnie sobie wystawiłam na Bahama zagrody i użyłam opryskiwacze :) wypadajek z wyspy mam już dużo ponad plan i przy okazji więcej zwierzaczków w stodole :D
    Z wyspą spokój, teraz tylko zbieranie na farmie i układanki :)
     
  18. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    mam 41 wejściówek zrobionych jeszcze 19 i będzie spokój wypadajki na farmie w komplecie będą wieczorem jeszcze tylko wyspowe nazbierać pozostaje od jutra wracam do pracy więc mniej czasu będę miała na grę ale dam radę jeszcze muszę pomyśleć na jakich polach siać może ktoś podsunie jakiś pomysł
     
  19. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Ja też zacząłem siać [​IMG]
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.