Opinie Kung fu tygrysica ll

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 kwietnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Nie mam tych nasion do siania, a rozegrałam kilka gier. Ratunku :cry:
     
    Marzenakruczek i Aisha1969 lubią to.
  2. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    będzie chyba problem z wypadajkami na wyspie, jak zawsze ..
     
  3. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum

    Hej,

    Wejdz po lewo w drewniana skrzynke w ikonke z ozdobami i w towarze kosumpcyjnym masz sakiewki, musisz je rozpakowac i dostaniesz nasionka
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    tak dopytam : teraz powinno się siać coś na wypadajki żeby zrobić w młynie układanki a później z uzyskanych nasion wysiać roślinki potrzebne do prawej strony?

    zapomniałam posiać wczoraj coś dłuższego i rano dopiero posiałam - talizmanów 109 a starożytnych zwojów 136 :(
     
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    na planszy co rozgrywasz gry jest wystarczy przycisnąć otwórz pod targiem i tam znajdziesz nasiona do siania
     
  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No ja Jaśki wystawiłam na baha,zobaczymy jaki bedzie efekt ;)
    Po ostatnim zbiorze z oazy mam wszystkiego na ukręcenie 20 wejściówek + 1 szt na start. Dalej już tak kolorowo nie będzie ;) Z tego co widzę pełny wsad do oazy pozwala na ukręcenie 3 wejściówek. Niestety, SP mi się kończy i oaza będzie stała bezproduktywnie...
     
  7. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    wyrośniętych roślin chyba nie można posiać?
     
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    zebrałam oazy i wystarczyło na dodatkowe trzy wejściówki jeszcze mi potrzeba 44 na całość teraz trzeba zbierać wypadajki posiałam te nowe rośliny na wyspie
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Nie mozna. Można je tylko oddać po prawej stronie lub sprzedac na targu ;)
     
  10. czubiel

    czubiel Czeladnik forum

    Dziękuję za podpowiedż, okazuje się że mam :)
     
  11. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Na początek tyle :)
    [​IMG]
    Jednosekundowe zagrody zrobiły swoje, dalej trzeba czekać na wypadajki z głównej farmy, bo SN mi się nie chce zużywać...
     
  12. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Kochani, te bonusy do zbioru na eventowkę się sumują czy nie? Nie robiłem poprzednich eventow tego typu i nie wiem.
    A w poradniku jest tylko ze się automatycznie załączają po zaliczeniu gierki.
    Gdyby jakaś dobra duszyczka podesłała ta maskę. Mam tylko polowe wodospadów, niestety. Z góry serdecznie dziękuje.
     
  13. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    W poradniku było napisane, że pnącze będzie wymagać 3 itemów 1x2. Zaś w pnączach widnieje takie oto pnącze.
    [​IMG]

    Czy to jest błąd i zostanie poprawiony, czy tak już zostanie?
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Napisz do mnie sówkę. Jutro mogę podesłać jak Cię to urządza :)

    Marcinwin było info,że grafika pnącza będzie zmieniona :)
     
  15. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Gratulacje! Zazdroszczę. Jednosekundowe zagrody? Potrzebuję wyjaśnień o co "kaman"? Chyba coś mi umknęło o_O
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Z drzew magicznych postawionych na wyspie lecą wypadajki farmowe a przecież wyspowych potrzeba dużo więcej>:( kucze nie ma sensu aby stały lepiej w tym miejscu pola zrobić.
     
  17. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Jak wyskoczy Ci opryskiwacz ze skrzynki picollo, to nie zbierasz od razu tylko kolekcjonujesz, aż będzie takich 5. Wtedy po ich zebraniu zagrody są gotowe od razu, niezależnie od czasu hodowli. Można w ten sposób bardzo szybko naprodukować zwierząt, czy też produkować wypadajki, kiedy będzie taka opcja. Do tego czasu warto gromadzić jak najwięcej paszy :)
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ale pięknie a ja .....chyba nie umiem czytać poradnika,bo też mogę z tej podpowiedzi skorzystać i czemu męcze warzywa z alchemikiem, :( :(,zaćmnie 8), ide do menażerii i działam ;)
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Z drzew 20 godzinnych wyleciało 351 zwojów z szarłatu 393 talizmany:)
    Czekam na kolejny zbiór drzew z papugami u turbo wzmocnionym jeżowymi domkami:)
    Potem polecę warzywami:)
     
  20. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    event robię w miarę możliwości tylko mam dylemat na jakich polach wysiewać nasionach dużych czy małych z ch.mar-jabłko
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.