Opinie Kung fu tygrysica ll

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 kwietnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Montwa

    Montwa Wielki mistrz forum

    Rozumiem ten punkt widzenia. ;)

    Ale ten punkt widzenia też rozumiem. ;)

    Wojtek to świetnie spuentował. :)

    I tu Iza trafiła w sedno. :)

    Bo prawda jest taka, że powinniśmy robić każdy jeden event. :)
    Czy ktoś z tu obecnych planuje pograć w Farmeramę jeszcze tylko tydzień a potem ją porzucić? Nie. A miesiąc? No też nie. Skoro ciągle tu jesteśmy, to znaczy że daliśmy się farmie skutecznie uwieść i będzie to nasza rozrywka przez długie lata.
    :)
    A skoro tak, to nie powinniśmy odpuszczać żadnym bonusom, które dostaniemy na stałe. W tym tygodniu jest 25% PD dziennie. Za tydzień też pewnie będą jakieś drobne procenty. Niech w miesiącu uzbiera się 75-100%, to w roku będzie już 900-1100%. A za 10 lat już nawet może 10.000% PD dziennie. Klasyczny przykład efektu śnieżnej kuli. A gdzie będziemy za 10 lat? No przecież cały czas tutaj.
    xD
    I wtedy będzie można mieć 10.000% PD więcej dziennie, albo 0% więcej. To w której grupie lepiej będzie być? ;)

    ---

    Wiadomo, robienie eventów wiąże się z chwilową utratą PD. Ale w każdym przypadku jest to inwestycja, która się zwróci. A skoro wszyscy za 10 lat dalej tu będziemy to wszyscy powinniśmy każdy kolejny event traktować jak taką długofalową inwestycję w rozwój naszej rozrywki.

    A były już takie, które miały się zwrócić za 10 lat, więc 2 lata z hakiem to żaden czas zwrotu. :D
    Trzeba robić i tyle. 8)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    W poradniku przejrzałam obrazki.
    Na farmie - talizmany z roślin i drzew.
    Większość z Was zapewne sprawę załatwi 1s szarłatem. Ja jeszcze go nie mam, więc rzucę uszlachetnionego goździka dobrego na wszystko.
    Ze starożytnymi zwojami gorsza sprawa.
    Mam tylko dwie maski tiki...
    (tak, tak, to ten event, w którym maska jest na wagę złota i zapewne nowy wątek powstanie, aby móc tam poprosić o maskę, a skoro jeszcze go nie ma)
    ... może ktoś ma jedną maskę podesłać?
    Z tego co pamiętam z poprzedniego razu, na moim targu pustki były, a jak coś się pojawiło, to ciężko było złapać, a
    drogo (!) było, że ho, ho.
    Zerkam w nagrody...
    Ładne, ładne, bardzo ładne, eleganckie i ekskluzywne.
    Czemu jeszcze nikt nie napisał, że można zgarnąć 4, aż cztery piccollo?
    Itemki też niczego sobie, nie dość, że PD to jeszcze SP, SNZ, TNZ dające - po 52 sztuki na rok!
    I do tego wszystkiego jeszcze pnącze.
    A event da się zrobić. To tylko tak groźnie wygląda.
    W każdym bądź razie w tamtym roku mi się jakoś udało, a miałam nie robić...
    Robię! Oczywiście, że robię! Zachęcam wszystkich, aby chociaż zaczęli, warto.
     
  4. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Zrobię tyle ile dam radę. Może mi się uda dotrzeć do pnącza.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest taki wątek od 1 kwietnia (to nie żart): Prezenty codzienne - kwiecień 2023, zapraszam potrzebujących i oferujących maski tiki itp. prezenty codzienne.

    jakleci.bozena21 Twój post w związku z powyższym usunęłam.
     
  6. Paula_1

    Paula_1 Forumowy żółtodziób

    Ale tej Maski Tiki !!!! na targu nie kupisz, można tylko przesłać jako prezent.
    I skraca ona wzrost warzyw na Bahamie.


    Na targu maska to produkt od tukanów i w żaden slot jej nie włożysz a kasę stracisz.
     
    incasent, krasnoludek10 oraz dora4370 lubią to.
  7. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam!
    Mi wychodzi taka ilość:
    czapetka - 5235
    dolinna róża - 5235
    kolczasty grzyb - 5385

    Proszę mnie sprawdzić

    P.S. Do czego są potrzebne te maski tiki?
     
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Do skrucenia czasu wzrostu warzyw bo trochę tych wypadajek potrzeba
     
  9. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    śmignij sowę do mnie, poleci maska

    Również event zamierzam robić, choć nadal mnie wkurza, że więcej wypadajek z wyspy potrzeba niż z farmy. Wiem, wiem nie może być "letko".
    Pomijając że te gierki są irytujące, a już tych klocków to bardzo bardzo nie lubię, ale nie da się ich obejść, buuuu. 8)8)
     
  10. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Zdrowia życzę, kuruj się.
     
  11. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Wyszło mi tyle samo :)
    Wysłałam Ci sówkę,ale nie wiem czy dobrze zaadresowałam ;) Sprawdz ,proszę :)
    Ja dzisiaj z bonusów nie odpalam nic z wyjątkiem różowej galaretki i maski tiki :) Kręcenie kołem też sobie odpuszczam. Bonusy siedzą w stodole ;) Wzmacniacz do roslin specjalnych czeka na uzycie w odpowiednim czasie ;) Jednym słowem - skupiam się na wypadajkach,potem na produkcji "wejściówek" do gierki. Zobaczymy kiedy ukręcę całość ;) A potem zacznie się sypanie czym się da i bonusy pójdą w ruch ;) Tylko dalej nie wiem na jakich polach siać... duże? Małe? Kurka- rurka...
     
  12. OLD_SNAKE

    OLD_SNAKE Forumowy żółtodziób

    Baśka w 20h drzewach dała 205 Zwojów, Hortensja 220 Talizmanów
    Ciężko będzie :(
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Oj zapomniałam wystawić jaśki :cry:

    farma 303 talizmany ( szarłat )
    wyspa 173 zwoje ( drzewa )

    posiany kolczoch i szpinak

    Drzewa głupie drzewa :sleepy: a nie chciało mi się ich zdejmować to mam
    Ktoś coś innego jak się uprawy spisały ?
     
  14. borys23

    borys23 Czeladnik forum

    Wszystko ładnie pięknie, tylko dlaczego kalendarz nie jest uzupełniony o najnowsze wydarzenia? Ktoś ewidentnie zaspał:sleepy::sleepy::sleepy:
     
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Szarłat - 404 talizmanów
    Iksora - 308 zwojów, szału niema.
     
  16. czubiel

    czubiel Czeladnik forum

    Gdzie mam szukać tej maski tiki, bo nie wiem jak sprawdzić czy mam?
     
    krasnoludek10, PoloMit oraz oset53 lubią to.
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    muszę się zastanowić na razie podłubię trochę :D
     
  18. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    pasek przdedmioty specjalne --> towar konsumpcyjny -->i w lupke wpisać tiki

    słabo mam :/ 184 talizman, 88 zwój dosłownie tyle co kot napłakał bo mam na 3 układanki z 59
     
  19. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Po zbiorze hortensji, żeńszenia, wyładowaniu 5 x z oazy miłości + 3szt (jak na razie ) od sąsiadów mam 484 talizmanów i 469 zwojów. Wystarczy na ukręcenie 18 wejściówek. Na farmie posiałam powojnik z eliksirem i źródłem życia, na wyspie kolczocha z maską tiki. Na wieczór planuję posiać nowa roślinkę : pakczoj :) Na razie jestem w miarę zadowolona, zastanawiam się czy jeszcze raz oazy nie załadować ;)
     
  20. grania.

    grania. Analityk forum

    Póki masz mało roślin to opylają się duże jak dojdziesz do "+" warto przejść na małe

    U mnie szarłat dał komplet 404, a na Baśce iksora wszędzie 331, teraz na głównej ponowniw szarłat, więc jutro będzie komplet, a na Bąśce jedno pole w nowych drzewach z fiolką, drugie z nowym warzywem z maską i trzecie z papryczką, bo mam mało. Zobaczę jak z tego będzie leciało, jak słabo to pozmieniam, Dobrze by było mieć na niedzielę komplet, to bym rano ogarnęła gierki i sianie na tempo. U mnie długo śpią w niedzielę to nikt by mi głowy nie zawracał xD

    Dzięki, dzisiaj już trochę lepiej.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2023
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.