Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    czas na spanie jest : D, bo nie ogladam jakoś nałogowo, tylko wtedy jak znajde czas, a ostatnio go mam mało, więc tempo jest marne, z kazdego wymienionego jeden odcinek na dwa tygodnie, albo jeszcze rzadziej....takie oglądanie rekreacyjne xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    O widzę że w końcu zajrzałeś :D
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, to ja tak nie potrafię :D
    Najchętniej oglądam sezonami, bo czekać nie lubię - a jak już zacznę oglądać cały sezon, to ciurkiem od E01 do E ileś tam :D

    I to jaki specjalista - masz równego sobie fachowca ;)
     
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Też sobie lubię czasem kilkanaście odcinków jak spaghetti wciągnąć na raz:D

    A zaraz tam specjalista...


    Do pięt mi nie dorasta:p
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    :D
    No ja nie wiem, czy jemu się to spodoba ;)
    Jak zapraszasz gości, to ich dobrze traktuj 8)
    A specjalista wg mnie choćby dlatego, że ja to nawet tylu tytułów seriali nie znam xD
     
  6. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Wojciechu ta skromność.... :p

    Ja sezonami oglądałem kiedyś, teraz już mi po prostu brak czasu. I właśnie oglądam supernatural xd co prawda jestem ogromnie do tyłu, ale zawsze coś xd

    A tytułów to znam jeszcze wiefcej. Mam koleżankę która ogląda nalogoow wszystko co jej wpadnie w łapy i mi streszczawszystko xd. xd
     
    patrycja9922 lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja też miewam za mało czasu... ale na SPN zawsze znajdę ;)
    SPN robi się z sezonu na sezon coraz lepszy - chociaż starzy fani kręcą nosem. No, ale to są jakieś stare zgredy, co chciałyby się dalej gapić na historyjki o potworach... a SPN idzie w takim bardziej ambitnym kierunku.
    Natomiast DW się stacza, niestety :(
     
  8. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Dw? Co to xd
    Ja niestety zauważam też spadek w moim ukochanym survivorze. Najnowszy sezon jest okropnie przeciętny :( nie napiszę nic więcej żeby nie spoilerowac, bo ktoś może oglądać, ale naprawdę wieje trochę nudą xd
     
    patrycja9922 lubi to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    DW = Doctor Who :)
    Od czasu, kiedy rządy (czyli reżyserię, a może i więcej, nie pamiętam) przejął niejaki Moffat, zaczęła się degrengolada ;)
    Ale wcześniejsze sezony polecam :)
     
  10. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Ja w sumie kiedyś parę razy chciałem zaczynać doctora xd ale jak patrzalem na Wikipedię i inne strony i dowiadywalem sie ze tego jest kilka wersji to nigdy nie wiedizalem od czego zacząć i dawałem sobie spokój xd
    A w moim programie to jednak jest jeden plus. Każdy dostaje wypowiedzi do kame ry i już nie będzie tak że poznamy jakiegs uczestnika w odcinku w którym odpdnie xd a tak już się w poprzednich sezonach niestety zdarzało.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2014
    patrycja9922 lubi to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Doctor to nie jest kilka wersji - to są kolejni doktorzy ;)
    "Doctor" jest Władcą Czasu, podróżuje w czasie i przestrzeni, ciąga ze sobą kolejne dziewuchy... i co parę lat przechodzi regenerację, czyli rolę przejmuje nowy aktor.
    Mój faworyt to niezrównany David Tennant (ten środkowy w sygnie Wojtka) - teraz fatalne scenariusze i reżyseria nie pozwalają Peterowi Capaldi rozwinąć skrzydeł.
    A poza tym DW ma 50 lat (no, ze sporą przerwą) i pomału zaczyna mi to przeszkadzać. Tzw efekty specjalne ciągle wyglądają dokładnie tak samo, jak przed półwieczem ;)
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Kamil to Kamil my się chwilę znamy i wiem że nie tak łatwo go obrazić:p
    Ach skromność, moja najlepsza cecha:D
    A koleżanka jest zakonnicą czy siedzi w więzieniu że wszystko ogląda:p

    Nie jest taki zły:p
    W ostatnim odcinku przez nową nazwę plemienia(Huyopa) brechtałem do końca odcinka:D

    Chcąc zacząć oglądać Doctora trzeba mieć 40 minut czasu na kolejne odcinki czas sam się znajduje:D
    W sumie są dwie wersje Doctora, zwykły Doctor( chłopcy od 9-13)
    i Doctor Classic(chłopcy od 1-8 )
     
  13. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    koleżanka o dziwo wlasnie nie zakonnica, ani nie w więzieniu xD no ale inech sobie ogląda xD
    a sezon jest sredni. po zaskakująco dobrym poczatku s28 liczyłem na coś podobnego xD, no ale moze w S29 bedzie na odwrót i tutaj koncowka będzie dobra ; D a nazwa polączonego plemienia, w połączeniu z ich akcentem....najnowszy suchar dla polaków xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ten moment gdy wymyślili tę nazwę i powtarzali ją w kółko... bezcenne:D
     
  15. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    ten moment jak powtarzali tą nazwę, aż kilka razy zapętlałem xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Obejrzałam właśnie najnowszy odcinek przygód pani nauczycielki.
    Jedyne, co mnie jeszcze trzyma przy życiu, to zawarta w zapowiedzi sugestia, że może to już będzie koniec tych przygód.
    Bo jak nie, to się wstrzymam z oglądaniem do następnego sezonu 8)
     
  17. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ja też skończyłem oglądać i powiem że się zawiodłem, liczyłem na płaczące anioły a tu dupa:(

    Ale zapowiedź odcinka narobiła mi smaku:D
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zmień brzydkie słowo, bo przyjdzie MOD i zrobi ciach 8)
    Należy pamiętać, że forum czytają (prawie) wyłącznie dzieci poniżej trzeciego roku życia... słowo "pupa" jest akceptowane xD
    Właśnie, tylko ta zapowiedź trzyma człowieka przy życiu ;)
     
  19. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Kurde, w ostatnim tygodniu nie było dwóch seriali, Flash i SHIELD:eek:
    Trochę to dziwne.
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jeśli natychmiast nie wstawię gdzieś takiego jednego filmu, to się uduszę 8)
    Ze śmiechu oczywiście xD
    Więc wstawiam tutaj, chociaż to niezupełnie serial ;)