Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To była taka uwaga ogólna adresowana do ewentualnych czytelników tego wątku, którzy (nie wiem dlaczego) siedzą cicho ;)

    W SPN są cztery baaardzo smakowite ciacha... tego, chciałam powiedzieć: odtwórcy głównych ról męskich, więc każda fanka znajdzie coś dla siebie. Reszta, jak już chyba wspominałam, jest dla ogółu - więc mam nadzieję, że jednak zaglądają tu jacyś czytelnicy (tak pomiędzy zasianiem a zbiorem sałaty).
     
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Aaaa no chyba że tak:D

    A ja właśnie po kolejnym odcinku Flash który narobił mi tylko smak na The 100 i S.H.I.E.L.D
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oj, zapomniałam o Flashu ;)
    Strasznie jesteś wieloczynnościowy, ja z trudem ogarniam dwa seriale na bieżąco xD
    Trochę też dlatego wolę oglądać kompletnymi sezonami, inaczej zaczynają mi się mylić xD
     
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ja w tym momencie mam 6 seriali na bieżąco oglądanych:D
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Respekt 8)xD
     
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Nie dałbym rady bez lat ćwiczeń:D
     
    zzizzie lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z niejakim zdumieniem zauważyłam, że w wątkach tzw dyskusyjnych (?!) owa "dyskusja" odbywa się za pomocą obrazków... jak nie kawusia, to torcik, jak nie torcik, to śledzik.
    Pomyślałam sobie, że nie powinniśmy być gorsi w wątku serialowym...
    ... a zatem oto ciacho dla wszystkich fanów (hmm, głównie fanek) serialu Supernatural:

    [​IMG]
     
    ryzio lubi to.
  8. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Kurde, czyli się nie łapię:(

    Ale miałem stracha przed chwilą(patrz data postu) pomyliłem sobie dziś z niedzielą i myślałem że przegapiłem Doctora:D
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No i jak...?
    Bo mnie Doctor Oswald wyprowadza z równowagi coraz bardziej... podobnie jak rosnąca bezradność Capaldiego.
    Jedno ciekawe - The Master się pojawił. Przynajmniej takie nawiązanie do dobrych starych poprzednich sezonów DW ;)
     
  10. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Mi za to odcinek się podobał, może rosnąca rola Clary wiąże się z większym upadkiem:D

    Ciebie irytuje Clara, mnie ta baba z raju, już nie wiem w ogóle o co chodzi.
    Na koniec jeszcze się okaże że Clara to córka Master(tej baby) która ma zgładzić Doctora:p
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A wiesz, że to by było nawet niegłupie rozwiązanie... Niemożliwa Dziewczyna świetnie tu pasuje (poza tym, że jest faktycznie niemożliwie irytująca). Baba z raju zresztą też.
    Odcinek jako taki był spoko, lepszy od poprzedniego (chociaż nad efektami to mogliby jednak trochę popracować, wyglądają jak zapożyczone z kinematografii białoruskiej... jeśli takowa istnieje rzecz jasna).
    Ale przyznasz, że Clara wpycha się na miejsce Doctora, a Capaldi zapomina, który guzik nacisnąć.
    Nie tak miało być, panie Moffat 8)
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Albo, wiem co się stanie. Pamiętasz 4 sezon i to dlaczego Dona z tym skończyła?
    Może być tak że dziewucha zassie nam Doctora:p
    A Doctor może dlatego Capaldi żeby właśnie pokazać starość i jakąś niedołężność czy cuś.
    Jedno co wiem na pewno to to że Moffat zmienił dilera bo ma gorszy towar i gorsze odcinki:p
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W sumie to by było jedyne rozsądne wyjaśnienie tego, co robi (czego nie robi) Capaldi.
    Co nie zmienia faktu, że Moffat zupełnie sobie nie radzi - dziwne, w końcu nie jest nowy w ekipie ;)
     
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Póki co mam nadzieję że to się skończy jakimś porządnym uderzeniem:p
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uderzeniem w Moffata...? Jestem za 8)
    Jakby przy okazji Clarę trafiło, to cieszyłabym się jeszcze bardziej xD
    A dziś wieczorem (czyli jutro rano u nas) nie ma SPN :(
    Szykują się na dwusetny odcinek, a ja się martwię :cry:
     
  16. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Uuu szkoda, ale bym się nie martwił, 200 odcinek może cię próbować uśmiercić swym geniuszem więc ja bym uważał:p
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No niestety ta dwusetka zapowiada się średnio :(
    Będzie "ukłon w stronę fanów", czyli - jak wynika z trailera* - wygłupy, w dodatku z udziałem amatorów. Brrr 8)
    Trudno, jakoś przetrzymam - oglądając rewelacyjny S10 E03 xD


    * Regulamin tego forum kiedyś mnie zabije na śmierć. "Trailer" to po polsku "zwiastun" 8)
     
  18. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ale fajnie z ich strony że robią coś z fanami:D

    Ciesz się że nie karzą tu za masło maślane bo też byś ostrzeżenie dostała:p
     
  19. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Na zaproszenie Wojtka które dostałem kilka(naście) dni temu coś pisze w tym wątku xd seriale są na prawdę super, moje hobby xd. ale niestety ostTnio mam strasznie mało czasu na oglądanie :(. Wśród mojej listy znajdują się: Arrow, Marvel agents od shield( agenci tarczy),Lost, gra o tron, supernatural też mam jakiś sezonj, ale od bardzo dawna nie oglądałem :(. + jakieś ooglupiacze na poprawę nastroju typu gossip girl(plotkara) czy pretty little liars(słodkie klamstewka; tłumacza to po prostu zabić....), ale to już jest oglądane w skrajnych przypadkach dla tak zwanej "beki" xd oglądam jeszcze na bieżąco survivor 29 San Juan del Sur blood vs water 2 (matko jaką długa nazwa; krew be woda) i jak na razie sezon jest taki średni Ale jutro mam zamiar obejrzeć odcinek w którym ma nastąpić połączenie więc może akcja się rozkręci. Co tydzień w piątek jest też the amazing race 25, taki wyścig dookoła świata. Polecam bardzo fajny program :). No i jeszcze dzisiaj Zacząłem oglądać trzynasty sezon big brothera US, zupełnie inne zasady niż w polskiej wersji.
    A z listy " co obejrzeć chce" to mam Sherlocka tego nowego, Flasha, gotham i the walking dead.(żywe trupy) No i pewnie coś jeszcze o czym nie pamiętam xd. Za jakieś literówki przprzepraszam, ale pisałem na telefonie, a tego wręcz nienawidzę przez ten głupi słownik który mnie poprawia wtedy kiedy nie trzeba.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2015
    patrycja9922 lubi to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Od końca: autouzupełnianie w telefonie to rewelacyjna sprawa 8) Można się w to bawić godzinami xD

    A w temacie - o rany, masz jeszcze czas na spanie...?
    Nowego Sherlocka odradzam, SPN zdecydowanie zalecam ;)