Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    The 100 polecam jak zwykle u źródła, czyli na stronce CW (plus efekt wyszukiwania słówka hola u wujaszka gugielka oczywiście - niestety do farmerskiego kina się to nie nadaje bez bardziej wyszukanych ćwiczeń gimnastycznych, a ja za leniwa jestem). Zaraz sobie zerknę na The 100, bo nie jestem pewna, czy coś takiego mi smakuje.

    A wiesz, że ja na SPN trafiłam przez Doctora...? Mnóstwo ludzi z forów dla fanów Doctora ogląda też SPN, jakoś tak widocznie jedno do drugiego pasuje ;)

    EDIT: bo ja wiem... musiałabym obejrzeć poprzednie sezony, żeby się połapać w The 100. Wygląda całkiem mniam, ale jednak do pięt nie dorasta SPN 8)
     
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Też sprawdzałem hola na kinie i nie działa:p
    Ja mam tego pecha że nie mam z kim tego Doctora oglądać(http://img3.wikia.nocookie.net/__cb...images/5/5c/Sad-forever-alone-face-only-l.png), a na forach nie siedzę bo mi się nie chce za bardzo:p A jak forum to tylko tu, bo jeszcze sobie czasami pogram:D

    Ale dziwne bo jak przeglądałem fora w poszukiwaniu odcinków czy informacji to nie spotkałem się z SPN.

    Za dużo do oglądania byś nie miała tylko 13 odcinków, czyli jedna niedziela i czteropak piwa8)

    A co do tego SPN to mam jeszcze jeden prywatny powód przez który nie za bardzo mnie ciągnie do tego serialu:oops:
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witajcie serialomaniacy :)

    Podajcie mi proszę stronkę gdzie mogę za darmo obejrzeć SPN, kiedyś leciały w telewizji chyba 3 sezony ale z chęcią luknę od początku bo mi się bardzo podobało. Nick taki jak na sygnaturze.
     
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Witam nową w naszych skromnych progach:D

    A ze sprawą dotyczącą SPN to musisz czekać na Zuzę:D
    Bo ja trochę mało się orientuje ale spróbuj na tych stronach co ci sówkę podesłałem:D
    Zapraszam do częstego zaglądania, przynajmniej Zuza będzie miała z kim pogadać na temat SPN:p
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Ty za to zaparłeś się czterema łapami, że SPN nie bo nie i już xD
    Nie wiesz, co tracisz ;)
    A do fanki SPN zaraz napiszę oczywiście :)

    EDIT: Prywatny powód, żeby nie oglądać Winchesterów...? Ech :(
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2014
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Zapieram się póki mogę:p

    Do Winchesterów nic nie mam, żeby nie było, to sięga dużo głębiej niż by ci się mogło wydawać;)
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech :(
    No ale może jednak kiedyś się przełamiesz :)
     
  8. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Może koło stycznia, bo mi się seriale kończą, a to jest gorsze od wszystkich innych powodów:D


    EDIT: Sorka Zuza, w zwiastunie jej nie było:oops: Ale normalnie walne tego Moffata nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie ten odcinek był nudnawy:(
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2014
    zzizzie lubi to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nudnawy był, rzeczywiście :(
    Coraz bardziej lubię Capaldiego... ale taki z niego Doctor, jak ze mnie Dalai Lama. Jakiś taki jest bezradny i niekonkretny :(
    A Clara... no jednak te nogi tragiczne w porównaniu z Amy (której też nie lubiłam zresztą za bardzo, drażnią mnie te panoszące się dziewuszyska - ale nogi doceniałam powodowana uczciwością).
    Jeszcze parę takich odcinków i Moffat w końcu zamorduje ten serial - ciekawa jestem, czy w UK oglądalność nie zaczęła przypadkiem spadać.
    No to teraz czekam na środę, piąta rano xD
     
  10. felixuss

    felixuss Moguł forum

  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Capaldi się robi coraz lepszy... ale jednak Tennantowi do pięt nie dorasta 8)
    Oby go tylko Moffat nie wykończył razem z całym serialem 8)

    Kobiety owszem niezłe, zwłaszcza jak na Brytyjki - ale nie lubię, jak ktoś mi merda przed oczami czymś, co naprawdę lepiej byłoby schować. Może to reakcja na popularność pewnego kroju spodni, tzw rurek - ostatnio po realu łaziły stada panienek, które obrażały moje poczucie estetyki (bo do rurek to jednak trzeba mieć odpowiednią figurę oraz solidne lustro). A Clara to mnie drażni z innych powodów jeszcze, więc jak dla mnie mogliby ją wymiksować z tego układu.
    Genialny ten plan lekcji, dzięki xDxDxD
    No sam widzisz, że Doctor współgra z SPN ;)
    Co do Sherlocka, to ja osobiście tego serialu nie trawię - pewnie dlatego, że czytałam Conan Doyle'a i zupełnie inaczej sobie wyobrażam Sherlocka, a takie modernizacje to w ogóle średnio znoszę ;)
    Wybredna jestem jak widać 8)
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ja coś czuje że NWO(New World Order(Nowy Porządek Świat)) zmusiło Moffata do zaniżenia poziomu serialu:p

    To moje "kobiety..." miało być w sumie do przedprzecinku ale ta interpretacja też pasuje:D

    Nie dziękuj mi tylko internetom:D

    A filmy Sherlocka lubisz?? Te najnowsze.
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Amator teorii spiskowych jesteś...? ;)

    Filmy z Sherlockiem są spoko - w każdym razie dają się obejrzeć (w przeciwieństwie do serialu, od którego mnie odrzuca).
    A jutro o piątej rano oglądam sobie SPN - nareszcie xDxDxD
    Tam przynajmniej żaden kreatywny osobnik niczego nie skopie jak Moffat w Doctorze ;)
     
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Nie ale iluminati są wszędzie:p

    5 rano, ja jutro wreszcie będę się mógł wyspać bo do roboty idę tak więc pewnie pośpię do 108)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    xD

    Pośpij do 9 i obejrzyj odcinek SPN, 40 minut mniej więcej ;)
     
  16. felixuss

    felixuss Moguł forum

  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Piękne xD
    Internety to pewnie że zawsze człowiek zdąży obejrzeć... ale na odcinek SPN więcej czasu trzeba, bo tym się należy delektować, nie umiem się delektować w biegu ;)
     
  18. felixuss

    felixuss Moguł forum

  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Świetny ten Tennant - to jakaś fanowska grafika...?
    SPN S10 E04 całkiem smakowity... ale jednak znacznie mniejsze napięcie od czasu, kiedy Dean znormalniał :(

    Nieładnie tak mówić, ale mam nadzieję, że nie będzie już do końca sezonu taki zupełnie normalny... znamię Kaina ciągle jeszcze go podgryza w rękę, więc wszystko przed nami ;)
     
  20. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Pewnie tak:D

    Trololo nie wiem o co chodzi:p