Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Trudno, czego się nie robi dla Deana Winchestera ;)
    I jak tam, szykujesz się już na Doctora...? Dziś wracamy na kurs ;)
     
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Doctor powrócił kochani8)

    Kurs na księżyc:D
    Ty obejrzałaś już ten odcinek?
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Obejrzałam dopiero dzisiaj :)
    Capaldi świetny, fabuła... cóż, pewnie nie jestem obiektywna, ale jak na mój gust ten serial coraz bardziej zmienia się w bajeczkę, i to niestety dla grzecznych dzieci. A ja wolę takie dla niegrzecznych ;)
    Z tym, że coraz bardziej podoba mi się Capaldi jako Doctor - a Clary mało było widać, więc w sumie odcinek spoko xD
     
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    A powiedz mi co to za jaja z tym księżycem:p (wiem suche, ale nie mogłem się powstrzymać)

    Eeee, mi ten odcinek dał do myślenia, ponieważ wydaje mi się że tym potworkiem był Cthulhu :D

    A co do tego że bajka, to też mam nadzieję że powróci styl choćby i 4 sezonu, mam głównie na myśli odcinek Cisza w bibliotece:D
    Ile bym dał żeby znowu zobaczyć(tzn nie zobaczyć(wiesz o co chodzi)):D Washta Nerada:inlove:

    To następny odcinek jeszcze bardziej Ci się spodoba bo Clary nie będzie w ogóle:D
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cisza w bibliotece była świetna :D
    I w ogóle dawniej było lepiej, teraz całość naprawdę robi wrażenie takiego specjału dla baaaardzo niewyrobionej widowni :(
    No i troszkę też amatorszczyzny niestety... efekty specjalne itd są boleśnie nienaturalne, można to było od biedy zrozumieć w latach 60tych ubiegłego stulecia, ale dzisiaj to jednak troszkę razi.
    Z tym oczywiście, że ja siłą rzeczy porównuję tzw warsztat z tym, co widać w Supernatural ;)
    O, Clary nie będzie...? Genialnie, drażni mnie ta dziewucha 8)
     
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    No w tym odcinku efekty były masakryczne, Moffat powinien całą ekipę włącznie z sobą spoliczkować i wziąć się do roboty.-.-

    A jeszcze jedno, oglądsz The Walking Dead?
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Coś mi się wydaje, że wszystko jest winą Moffata - wyraźnie widać różnicę między tym a poprzednim sezonem :(

    A żywe trupki owszem, oglądam, ale sezonami ;) Bo ja w sumie nie lubię czekać na następny odcinek, więc łykam całość na raz xD
     
  8. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Eee to zanim sezon się skończy to ja już zdążę zapomnieć co na początku było:p
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    :D
    Mam tak samo :D
    Nawet po trzech odcinkach zapominam :D
    Ale właśnie dlatego wolę oglądać sezonami, tak według twojej ankiety, po 20 odcinków na dobę :D
     
  10. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ja wole seriale na bieżąco, bo jak mam cały sezon to mi się odechciewa, jeśli serial nie jest odpowiednio dobry np: Hannibal

    A tak w ogóle to zacząłem nowy serial Flash(http://iitv.info/the-flash-2014/)
    Dobrze się zaczął i w miarę z tego co się orientuje odzwierciedla komiks, przynajmniej podstawy:D

    Hmmm, pewnie nawet nie lubisz superbohaterów:p
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Superbohaterów...? Bo ja wiem, wolę demony 8)

    Właśnie udało mi się przetrwać w jednym kawałku najnowszy odcinek SPN (czyli oczywiście Supernatural). Ciężko było, bo o mało się nie udusiłam ze zdenerwowania xD
    Ten cały Moffat i spółka to przedszkole, jak będą dalej tak psuć Doctora, to się na nich obrażę 8)
    Flash...? A to zaraz sprawdzę, czy w moim stylu ;)
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Demony DaVinci też??

    Dobrze że dotrwałaś w całości do końca bo jakbyś się udusiła to ten wątek by umar:(

    No , jak sezon będzie taki do końca to sie przejdę do nich:mad:
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wolę takie mniej wyszukane demony - weź ty wreszcie zerknij na SPN, to zrozumiesz ;)
    Zaraz zacznę oglądać trzeci raz... może już się nie uduszę xD
    A ludzie pewnie zajęci sianiem, zbieraniem, wygarnianiem gnoju spod inwentarza - no takie tam rolnicze roboty ;)
    No i przez to czasu nie mają na seriale, dziwni, nie...?
    Ja niczego nie sieję, to i czasu mam dużo xD
    Masz niedaleko do Moffata i spółki...? To już tam idź, nie ma co czekać i się denerwować >:(
    Powiedz im, że ja uważam tak samo jak ty >:(
    Flasha zassałam trzy pierwsze odcinki, jak odsapnę po Winchesterach, to się za to zabiorę ;)
     
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Może jak mi się aktualne seriale skończą to zerknę, bo jakoś nie w moim guście jest serial o przystojnych chłopcach:wuerg::p
    Może jak akcja będzie dobra to chłopaczki mnie nie odrzucą:p

    No, biedni dziwni ludzie:p a jak pewnie czas mają to emjakmiłość obejrzą i tyle:D

    Teraz nie ma sensu bo i tak sezon skończyli nagrywać więc nie ma co się spieszyć, jeszcze ich dołapiemy8)

    O widzę że Flash wszedł ci jak spaghetti:D
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    E tam, przystojni to Winchesterowie są tak przy okazji tylko ;)
    SPN to głównie radosne bicie po [ciach], polewanie wodą (święconą rzecz jasna), strzelanie i tłuczenie demonów różnymi sposobami. Niezły wygląd braci (plus pewnego anioła oraz pewnego demona, do kompletu) to ukłon w stronę żeńskiej części widowni, reszta jest zdecydowanie dla facetów.
    Zresztą Dean, Sam, Castiel i Crowley nie są tak konwencjonalnie śliczni jak takie chłopaczki z seriali dla 12latek, zerknij na mojego avka i na rozmaite focie na necie - a serial jest autentycznie niebywale smakowity (fabuła, aktorzy, efekty itd).

    Taa, emjakmiłość, a jeszcze słyszałam o czymś, co się wabi "klan" i tam jest "bożenkazklanu" (wiem to z pewnego portalu z newsami, ta bożenkazklanu bodajże zaszła w ciążę, a może urodziła, nie pamiętam - w każdym razie ten "klan" to jakiś tasiemiec jest chyba, bo mam wrażenie, że oglądała to moja gosposia ze 20 lat temu). Osobiście nie obejrzałam ani jednego odcinka ani jednego polskiego serialu (skandal, nie...?).
    A Flash faktycznie wygląda całkiem spoko - czekam na ciąg dalszy ;)

    Prosiłabym aby w przyszłości używać nieco ładniejszych określeń. Słowo ciacham.
    MOD_Dotti
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 października 2014
  16. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Rozumiem że miało być bicie po twarzach:p
    A co do SPN zobaczymy, może kiedyś:D

    Ja jak byłem mały to oglądałem, jeden telewizor brak kompa i mama to oglądająca:(
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Oczywiście, miało być po twarzach... no, takie poklepywanie po policzkach w stylu: odgłos klepnięcia, zaraz potem odgłos łamanej szczęki, na koniec odgłos bezwładnego upadku na ziemię... wspomnianej szczęki osobno albo razem z dalszym ciągiem poklepanego szczęśliwca.

    Łomatko, a jakich słów się używa na tym forum gry bądź co bądź farmerskiej, jeśli chce się pisać o twarzy krowy...? 8)
    To jest cytat z jakiegoś autora wierszyków dla dzieci: "czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc... [hmm, twarzą?!]" 8)

    EDIT: a taka na przykład świnia to co, też ma twarz...? xD
     
  18. felixuss

    felixuss Moguł forum

    No niby zwierzaki nie mają twarzy ale wydaje mi się że w SPN nie gra żadna świnia ani krowa:p
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale się pisuje też i w innych wątkach ;)
    I jak to tak, pisać, że (na przykład) nowa grafika świni ma śliczną twarz...? 8)
    Kocham to forum swoją drogą, właśnie za tę dbałość o moralność (wyrażającą się w zakazie nieużywania słów, które ekipie wydadzą się nieodpowiednie dla trzylatków) xD

    W SPN poza pewnym yorkiem (w bardzo ważnej roli, niestety nie pamiętam, w którym sezonie) oraz psem Sama z dawnych czasów i drugim psem Sama z takiego interludium występują wyłącznie hellhounds czyli psy piekielne, szkoda tylko, że ich nie widać :(

    Pies ma chyba pysk - czy pysk zostanie zaakceptowany przez tutejszą ekipę, czy podzieli los twarzy krowy / świni...? (już nie pamiętam, które zwierzątko użyczyło twarzy do mojego opisu, tak sprawnie okrojonego przez władzę xD).
     
  20. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Pyski pyskami ważniejsze jest to że wyszedł nowy sezon The 100 [ciach] :D


    Kolejny serial odciąga mnie od SPN:(

    Link wycinam. W przyszłości prosiłabym o niepodawanie tego typu linków na forum.
    MOD_Dotti
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 października 2014